Kırklareli Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Kırklareli bekarlığa veda ve kına mekanları Düğün.com'da! Senin için listelediğimiz davet alanlarını incele ve beğendiklerinden fiyat teklifi iste!

Sayfa 1 / 2
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Kına Gecesi Organizasyon Paketleri Neyi İçerir?

Düğün öncesi, özel bir seremoniyle kutlanan kına gecesi, geçmişten günümüze gelen geleneksel eğlencelerden biridir. Geçmişte evde yapılan kına geceleri, günümüzde ev dışı alanlarda da organize edilebiliyor. Özellikle büyük organizasyonlarda kına organizasyon şirketlerinden destek alınarak hazırlanılan gecelerde, bu tarz şirketler genellikle organizasyon paketleri ile karşımıza çıkıyor. Bu paketlerde sıklıkla, gelin ve arkadaşlarının giyeceği kına kıyafetleri, kına gecesi malzemeleri, gelinin gece boyunca oturacağı kına tahtı, dansçılar, misafirlere ikram etmek üzere yiyecek-içecekler ve misafirlere gecenin sonunda dağıtmak üzere verilen kına hediyeleri yer alır. Gelinler genellikle bindallı, kaftan ya da kına abiyesi giymeyi tercih eder. Kırmızı renkli olan kıyafetler sıklıkla tercih edilir. Seremoni sırasında yakılacak olan kuru kına, kına tepsisi, el mumları, el gülü, duvak kına malzemeleri arasında sayılabilir. Kına gecesinin yemekli olup, olmayacağı size kalmıştır. Eğer yemekli olacaksa, organizasyon şirketiniz ile bunu konuşmalısınız. Çünkü şirketin sunduğu paket içerisinde yemek yer almayabilir. Bunun yerine, misafirlere ikram etmek üzere kuruyemişler ve meşrubat pakete dahil olabilir. Eğer organizasyon şirketiniz, size yemek hizmeti sağlayamıyorsa, catering şirketleri size yardımcı olabilir

Kına Gecesinde Müzik Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Kına gecelerinde çalınan şarkıları ağır ve hareketli olarak iki gruba ayırabiliriz. Kına çıkış müzikleri ve kına seremonisi sonrası eğlencesinde çalınan şarkılar hareketli, kına seremonisindekiler ise gelini ağlatmaya yönelik, geleneksel türkülerdir. Kına gecenizde çalmak üzere, kına gecesi müzikleri listesine ulaşmak için makalemizi de inceleyebilirsiniz.

Kırklareli’nde kına gecesi ya da bekarlığa veda yapacaksanız, şehrinizdeki organizasyon firmaları ile bu sayfa üzerinden iletişime geçebilir, ücretsiz fiyat teklifleri isteyebilirsiniz.

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

Kırklareli Kına Ve Bekarlığa Veda Mekan - Sıkça Sorulan Sorular