Manisa Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Manisa kına mekanları Düğün.com'da! Düşlediğin kına gecesini veya bekarlığa veda partisini düzenleyebileceğin mekanları incele ve fiyat teklifi iste!

Esnek sözleşme Siyah İnci Garden

Merkez

Siyah İnci Garden

Yemyeşil bir alanda ferah bir atmosferin altında eğlenceli bir kına merasimi yaşamak isterseniz size Siyah İnci Garden Düğün Salonu’nu öneriyoruz. Yıllardır eğlence sektöründe hizmet veriyoruz....

750-1.000

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

14
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kına Mekanları

Kına Gecesinde Neler Yapılır?

Kına gecesi geçmişten günümüze kadar yapılmaya devam eden geleneksel bir eğlencedir. Geçmişte, özellikle kına yakma merasiminde, söylenen türkülerle birlikte duygu yoğunluğunun fazla yaşandığı bir gece olmakla birlikte, günümüzde bu tarz gecelerin eğlence dozunun daha yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Peki bu özel günde neler yapılır? Genellikle gelin adaylarının bu geceyi evde organize etmek yerine, bir mekan ayarlayıp, büyük çaplı bir organizasyon yaptıklarını görüyoruz. Nasıl bir mekan tercih etmeniz gerektiği, vereceğiniz davetin büyüklüğüne, kaç kişilik bir davetli listenizin olduğuna göre değişecektir. Kalabalık ve gösterişli bir davet için kına organizasyon firmalarından destek alabilirsiniz. Bu sayede mekanın dekorasyonundan kına malzemelerine, kına kıyafetleri ayarlamaktan, kına hediyeliklerine kadar geceye ilişkin yapılması gereken pek çok işi firmaya devretmiş olursunuz. Kına geceleri gelinin, arkadaşları ve varsa dansçıların sahneye gelişi ile başlar, konuklara ikramların sunulması ve kına yakma merasimi ile devam eder. Geline kınayı mutlu bir evliliği olan bir kadın yakar. Geleneksel türküler eşliğinde gelini ağlatma çabalarının ardından eğlenceye kalındığı yerden devam edilir ve müzik eşliğinde hep birlikte dans edilir. Gece, kına hediyelerinin davetlilere verilmesiyle son bulur.

Kına Gecesinde Neler Dağıtılır?

Kına gecelerinde misafirlere, kına paketleri dağıtılır. Bu paketlerin içerisinde kuru kınanın yanı sıra, minik taraklar, el aynaları, mücevher kutuları, küçük parfümler, ojeler, yelpazeler konulabilir. Manisa’da bulunan kına mekanları ve organizasyon şirketlerine ulaşabilmek için, bulunduğunuz sayfadan yararlanabilirsiniz. Firmaları kolayca listeleyebilir, beğendiklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.