Mihrabat Korusu

0216 706 15 49

E-posta Gönder

 • Beykoz, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

 • 1 yıldır üye

Kapasite Bilgileri

Mihrabat
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 600
Kokteyl
Min. 150 - Maks. 800

Mihrabat Korusu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1000 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
75.000 TL'den Fazla
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
75.000 TL'den Fazla

Mihrabat Korusu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Mihrabat Korusu Sık Sorulan Sorular

Mihrabat Korusu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Mihrabat Korusu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 750 - 1000 TL aralığından başlamaktadır.Mihrabat Korusu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 750 - 1000 TL aralığından başlamaktadır.


Mihrabat Korusu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Mihrabat Korusu kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Mihrabat Korusu Hakkında

İstanbul’un en gözde mekânlarından biri olan Mihrabat Korusu’nda hayal bile edemeyeceğiniz kadar güzel kına gecesi organizasyonuna hazır mısınız? Eşsiz bir manzara sahip işletmemizde unutulmaz bir organizasyonu kaliteli hizmetimizle düzenliyoruz. Gelin adaylarımız için kendimizi tanıtmak gerekirse;

Yenilikçi düşünce yapımızla sizlere daha iyi bir hizmet vermeyi amaçlıyor ve hem kendimizi hem de kullandığımız aksesuar ve ekipmanları her sene geliştiriyoruz. “Koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesini her fırsatta dile getiriyor, sunduğumuz imkân ve fırsatlarla bunu belli ediyoruz. Buradan mutlu bir şekilde ayrılacağınızdan eminiz.

Kına gecenizi İstanbul’un ve boğazın eşsiz manzarası eşliğinde gerçekleştirme şansına sahip oluyorsunuz. Yemyeşil bir çim alanda, büyük ağaçlar ile çevrelenen geniş bir bahçede olmanın mutluluğunu işletmemizin kapısından girdiğiniz ilk andan itibaren hissedeceksiniz.

Kına konseptiniz hakkında herhangi bir fikriniz yoksa, sakın kaygılanmayın! Her yıl değişen trend ve konseptleri takip eden, profesyonel bir ekip her ân sizin yanınızda oluyor. Önerilerimiz ve yaratıcı fikirlerimiz sayesinde sıradan kına gecelerinden farklı bir organizasyona imza atabilirsiniz. Özellikle son yıllarda Osmanlı konseptinin, Hint konseptinin, Roman konseptinin ve prenses konseptinin sıkça tercih edildiğini söylemek istiyoruz. Pembe ve mor renklerle oluşturulan tül, balon ya da çiçeklerle süsleyebiliyoruz bahçemizi. Ya da geleneksel aksesuarlar tercih edebiliyoruz.

Bu konseptleri tamamlayan ve sektörde uzun zamandır faaliyet gösteren alanında uzman bir kadroyla çalışıyoruz. Bu ekip siz kapıdan içeriye girdiğiniz andan itibaren yanınızda oluyor ve gece boyunca isteklerinizi hızlı ve doğru bir şekilde yerine getirmeye çalışıyorlar. Kına tahtı, kına takımı, kına tepsisi, kına sandığı, bindallı ve kaftan gibi kına gecelerinin olmazsa olmaz aksesuarlarını da konsept renginize göre temin edebiliyoruz.

Hayatınızın en önemli ânlarında bizi tercih etmek ve Mihrabat Korusu fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Satış Müdürü

İletişim

 • Telefon: 0216 706 15 49
 • Adres:

  Mihrabat cad. No:50

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Mihrabat Korusu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.