Göktürk Garden
Eyüp
11 saatte cevap verir

Orman içindeKır düğünü ışıklarıModern ve sadeÇim zeminMenü tadımıGeniş dans pistiDJ

250 - 1500 Kişi
250 - 500 TL
İncele

Diğer Firmalar

Eyüp Teras Salon

100 - 1000 Kişi
250 - 500 TL

Eyüp Eşsiz Yeşim Düğün Davet

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Eyüp Uludağ Düğün Salonu

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Eyüp Star Düğün Salonları

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Eyüp Eyüp Kültür Sanat Merkezi

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Eyüp Meşale Düğün Sarayı

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Eyüp Vialand Palace Hotel

50 - 130 Kişi
1.000 - 1.500 TL

Eyüp Birsen Düğün Salonu

500 - 800 Kişi
250 TL'den az

Eyüp Kemer Garden

150 - 450 Kişi
500 - 750 TL

Eyüp Şahri Davet Salonu

100 - 250 Kişi
250 - 500 TL

Eyüp Mariname Yatçılık

50 - 50 Kişi
250 - 500 TL

Eyüp Alkanat Restaurant

200 - 875 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Eyüp’teki Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

İstanbul’un en merkezi ilçelerinden Eyüp, tarihi mekanları ve enfes doğası ile çok sayıda ziyaretçi çekiyor. Ünlü Eyüp Sultan Camii ve Pierre Loti Tepesi gibi turistik yerlerin yanı sıra ilçede bulunan tarihi mekanlarda pek çok organizasyon yapılabiliyor. Tarihi dışında muhteşem doğa manzaralarına da sahip pek çok mekan ilçede yer alıyor.

Eyüp’te düğünler, kına geceleri, bekarlığa veda partileri, nişanlar gibi her organizasyonu gerçekleştirmek için mekan bulunabiliyor. Eyüp bekarlığa veda mekanları arasından restoranlar ve tekneler sıklıkla tercih ediliyor. Kına gecesi yapacak çiftler ise kına salonları, oteller, restoranlar, kır bahçeleri, tekneler ve düğün salonları arasından seçim yapabiliyorlar. İlçeye İstanbul’un birçok noktasından rahatlıkla ulaşım sağlanabiliyor.

Eyüp’e ulaşım için metro ve pek çok otobüs hattı bulunuyor. İlçedeki semtler arasında Yeşilpınar kına mekanları açısından en yoğun yer. Eyüp’te kına gecesi mekanlarının yoğun olduğu diğer semtler ise Topçular ve Mimarsinan. İlçede Mithatpaşa, Çırçır, İslam Beyi Silahtarağa, Çırçır ve Alibeyköy kına mekanlarına ev sahipliği yapan diğer semtler.

İstanbul Eyüp kına mekanları, genelde merkezi konumlarda yer alıyor. Ancak şehrin gürültüsünden uzakta organizasyon yapmak isterseniz de uygun mekanlar bulabilmeniz mümkün. İlçede her kapasitede kına mekanı bulunabiliyor. Eyüp’te kına gecesi yapılacak yerler çoğunlukla 500-750 arası davetli ağırlayabiliyor. Ancak ilçede 50-100 kişilik küçük mekanlardan 750-1000 kişilik mekanlara kadar her kapasitede seçenek mevcut.

İlçede hem açık hem kapalı alana sahip pek çok çeşit mekan bulunabiliyor. Açık alanda kına organizasyonu yapmak isteyen çiftler kır bahçelerini sıklıkla tercih ediyor. Eyüp’teki otellerde ise havuz başı organizasyonlar yapılabiliyor. Bekarlığa veda mekanlarının kapasiteleri ise 50-100 kişi arasında. Bekarlığa vedalar açık alanlı tekneler veya kapalı alan seçeneğine de sahip restoranlarda gerçekleştirilebiliyor.

Kına Mekanları Eyüp’te Hangi Hizmetleri Sağlıyor?

Eyüp kına gecesi mekanları, organizasyon için gerekli hizmetleri kapsayan farklı paketlere sahipler. Paketler mekan türüne ve kına gecesinin nasıl yapılacağına göre değişiklik gösteriyor. Hizmet paketlerinde, organizasyonun yemekli mi yoksa kokteylli mi olacağına göre de değişiklikler gözlemleniyor. Mekanlar yemeksiz paketlerde konuklarınıza çerez, kuru pasta ve meşrubat gibi atıştırmalıklar servis ediyor.

Eyüp kına yerlerinin yemekli paketlerinde ise kendi menülerinizi oluşturabiliyorsunuz. Seçeceğiniz Türk ve dünya mutfağından ana yemeğin yanında ara sıcak, börek ve garnitür çeşitleri servis edilebiliyor. Ayrıca mekanlar salata ve tatlı da ikram ediyor. İsterseniz kına gecesinden önce menü tadımı yapmanıza ve menüde değişiklik istemenize de imkan veriliyor.

Eyüp kına salonlarında profesyonel mutfak ekipleri tarafından hijyenik bir şekilde yemekler hazırlanıyor. Ayrıca farklı beslenme alışkanlığı olan davetliler veya minik konuklarınız için de özel menüler çıkarılabiliyor. İlçedeki pek çok mekan dışarıdan catering firması da kabul ediyor. Servis ise Eyüp kına mekanlarında bulunan güler yüzlü ve kibar ekipler tarafından gerçekleştiriliyor.

Eyüp kına mekanları birbirinden farklı onlarca konsept seçeneği sunabiliyor. Süslemeler ve aksesuar seçimi de tercih edeceğiniz konsepte göre gerçekleştiriliyor. Seçenekler arasında modern veya geleneksel kına gecesi konseptleri bulunuyor. İlçedeki kına gecesi mekanları konseptinize uygun kına tahtı da yerleştirebiliyor. Ayrıca pek çok mekan dışarıdan organizasyon firması getirmenize de izin veriyor.

Eyüp’teki kına mekanlarında organizasyon sorumluları konsept seçimi, oturma düzeni ve program akışı gibi her ayrıntıda size yardımcı oluyorlar. Mekanlarda kına gecesi için gerekli dilek feneri, tef, kına takımı, kına mumu, el gülü, kına tepsisi gibi birçok aksesuar da sizin için temin ediliyor. Bazı mekanlar ise sizin haricinizde nedimelerinize de bindallı sunabiliyor.

Mekanlarda davul şovu, dans ekipleri, oryantal sanatçılar, konfeti ve volkan şovları gibi eğlence hizmetleri de veriliyor. Bütün Eyüp kına salonları, organizasyon boyunca müzik hizmeti veriyor. Müzik için DJ’ler veya sanatçılar getiriliyor. Ayrıca ışık, ses ve sahne cihazları da mekanlar tarafından kuruluyor. Fotoğraf ve video çekim hizmeti de mekanlar tarafından sağlanabiliyor.

Eyüp Kına Mekanları Fiyatları Her Bütçeye Uyuyor Mu?

Her bütçeye uygun Eyüp kına mekanları bulunabiliyor. İlçede bulunan mekanların fiyatları ise oldukça uygun rakamlardan başlıyor. Uygun fiyata kaliteli organizasyon yapılabilen bu salonlar, İstanbul kına gecesi ve bekarlığa veda mekanlarının arasından oldukça rağbet görüyor. İlçedeki mekanlarda fiyatlar kişi başı üzerinden hesaplanıyor ve davetli sayınız kadar bir ücret ödüyorsunuz.

İlçedeki mekanlar arasından lüks otellerde kişi başı fiyatlar biraz daha yüksek oluyor. Özelikle Yeşilpınar semtinde her bütçeye uygun kına gecesi mekanı bulunabiliyor. Mekanın dekorasyonu da fiyatı biraz etkileyebiliyor. Eyüp’teki kına mekanlarının büyük çoğunluğunda ise benzer fiyatlar görülüyor. İlçede kına organizasyonu fiyatlarını en çok seçilecek kına gecesi paketi etkiliyor.

Eyüp kına gecesi mekanları arasından hem yüksek fiyatlı hem de çok uygun fiyatlı her bütçeye uygun mekan ulunan mahallelerin başında Yeşilpınar geliyor. Alibeyköy ve Ramiyeni ise ortalama fiyatlara sahip kına gecesi mekanlarına ev sahipliği yapan Eyüp semtleri. Eyüp’te en uygun fiyatlı kına gecesi organizasyonları yapabileceğin mekanları ise Kemerburgaz semtinde bulabilirisiniz.

Eyüp kına mekanlarında yemekli organizasyon yapmanın maliyeti, kokteylli organizasyonlardan daha fazla oluyor. Seçeceğiniz menüde bulunan yemeklerin maliyetleri ve çeşitleri de fiyata yansıyor. Paketlerde bulunan hizmet sayısı arttıkça fiyatlar artabiliyor. Ayrıca mekandan isteyeceğiniz pakete dahil olmayan hizmetler için ekstra ücret yansıtılabiliyor. Bekarlığa vedalarda ise yat organizasyonları biraz daha masraflı olabiliyor.

Bekarlığa veda partilerinde de fiyatlar sizin ve konuklarınızın yiyecek ve içecek seçimlerine göre değişiyor. Hafta içi yapılacak organizasyonlar da pek çok mekanda hafta sonu yapılacak kına geceleri ve bekarlığa vedalardan daha uygun fiyatlı oluyorlar. İlçedeki mekanlar zaman zaman çiftlere özel kampanyalı paketler sunabiliyor. Ayrıca erken rezervasyon yaptırarak daha indirimli fiyatlarla karşılaşabiliyorsunuz.

Neden Eyüp’te Kına Gecesi Yapmalısın?

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

Diğer Kına Mekanları