Erzurum Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Erzurum'da kına gecesi veya bekarlığa veda partisi düzenlemek istiyorsan senin için listelediğimiz mekanları incele ve beğendiklerinden fiyat teklifi iste!

Tüm İlçeler Kına Mekanları
Tüm Şehirler Kına Mekanları


Erzurum Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Fiyatları
İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
Yakutiye 350 32 TL 11.200 TL
Palandöken 450 30 TL 13.500 TL
Aşkale 0 0 TL 0 TL
Oltu 500 30 TL 15.000 TL
Aziziye 500 30 TL 15.000 TL

Kına Gecesini Organize Ederken Nelere Dikkat Edilmeli?

Düğününüze günler kala tüm stresinizi üzerinizden atabileceğiniz geleneksel bir organizasyon olan kına gecesi eğlencesi, evde yapılabildiği gibi, bir mekan tutularak da ayarlanabilir. Kına organizasyonu için kiralayacağınız mekan, davetli sayınıza, varsa gecenizin konseptine, mevsime uygun olmalıdır. Örneğin az katılımlı küçük bir organizasyon düşünüyorsanız, bir otelin büyük bir balo salonu yerine, ufak bir kafe ya da restoran sizin için daha uygun olabilir. Eğer kına gecenizi yazın yapacaksanız, kapalı mekanlar yerine, çay bahçesi, bahçeli bir restoran ya da havuz başı bir mekan daha tercih edilebilir olabilir.

Gecenizde giyeceğiniz kına kıyafetleri sizin zevkinize ya da tercihinize göre farklılık gösterebilir. Eğer geleneksel bir görünüme sahip olmak isterseniz, kaftan, bindallı gibi Osmanlı esintileri taşıyan kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Daha modern bir görünüm kazanmak isterseniz ise kına abiyeleri sizin tercihiniz olabilir. Ne gelenekselden ne modernden vazgeçemem diyen gelin adayları ise önce kına abiyelerini giyip, kına yakma seremonisinde de kaftan ya da bindallı giyebilir. Toz kına, kına tepsisi, mum, el gülü, duvak gibi kına malzemeleri de detaylı şekilde düşünülüp geceden önceden hazırlanmalıdır. Ayrıca davette misafirlerinize ikram edeceğiniz kına ikramlıkları ve gecenin sonunda dağıtılacak kına hediyeleri de düşünülmelidir. Genellikle el aynası, tarak, yelpaze, oje, kokulu taşlar kına hatırası olarak dağıtılan hediyeliklerdir. Tüm bu detayları sizin adınıza düşünmesi için deneyimli bir organizasyon firmasından da destek alabilirsiniz.

Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Partisi İçin Organizasyon Masrafları Ne kadar?

Bu tamamen tutacağınız mekanın büyüklüğüne, nasıl bir kına gecesi ya da bekarlığa veda partisi organize edeceğinize, organizasyon şirketi ile çalışıp çalışmayacağınıza göre değişir. Erzurum’da kına gecesi ya da bekarlığa veda partinizi organize etmenize yardımcı olacak firma ve mekanları listelemek için bulunduğunuz sayfadan faydalanabilir, dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.