Yakutiye Erzurum Öğretmenevi

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Yakutiye Vizyon Kına Salonu

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Yakutiye Erzurum Polisevi

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Yakutiye Manolya Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Palandöken Buzz Club

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Palandöken Grand Sultan Saloon

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Palandöken Royal İnci Düğün ve Kongre Salonu

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Yakutiye Hilal Kongre & Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Yakutiye Lacivert Park

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Palandöken Armada Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kına Gecesini Organize Ederken Nelere Dikkat Edilmeli?

Düğününüze günler kala tüm stresinizi üzerinizden atabileceğiniz geleneksel bir organizasyon olan kına gecesi eğlencesi, evde yapılabildiği gibi, bir mekan tutularak da ayarlanabilir. Kına organizasyonu için kiralayacağınız mekan, davetli sayınıza, varsa gecenizin konseptine, mevsime uygun olmalıdır. Örneğin az katılımlı küçük bir organizasyon düşünüyorsanız, bir otelin büyük bir balo salonu yerine, ufak bir kafe ya da restoran sizin için daha uygun olabilir. Eğer kına gecenizi yazın yapacaksanız, kapalı mekanlar yerine, çay bahçesi, bahçeli bir restoran ya da havuz başı bir mekan daha tercih edilebilir olabilir.

Gecenizde giyeceğiniz kına kıyafetleri sizin zevkinize ya da tercihinize göre farklılık gösterebilir. Eğer geleneksel bir görünüme sahip olmak isterseniz, kaftan, bindallı gibi Osmanlı esintileri taşıyan kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Daha modern bir görünüm kazanmak isterseniz ise kına abiyeleri sizin tercihiniz olabilir. Ne gelenekselden ne modernden vazgeçemem diyen gelin adayları ise önce kına abiyelerini giyip, kına yakma seremonisinde de kaftan ya da bindallı giyebilir. Toz kına, kına tepsisi, mum, el gülü, duvak gibi kına malzemeleri de detaylı şekilde düşünülüp geceden önceden hazırlanmalıdır. Ayrıca davette misafirlerinize ikram edeceğiniz kına ikramlıkları ve gecenin sonunda dağıtılacak kına hediyeleri de düşünülmelidir. Genellikle el aynası, tarak, yelpaze, oje, kokulu taşlar kına hatırası olarak dağıtılan hediyeliklerdir. Tüm bu detayları sizin adınıza düşünmesi için deneyimli bir organizasyon firmasından da destek alabilirsiniz.

Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Partisi İçin Organizasyon Masrafları Ne kadar?

Bu tamamen tutacağınız mekanın büyüklüğüne, nasıl bir kına gecesi ya da bekarlığa veda partisi organize edeceğinize, organizasyon şirketi ile çalışıp çalışmayacağınıza göre değişir. Erzurum’da kına gecesi ya da bekarlığa veda partinizi organize etmenize yardımcı olacak firma ve mekanları listelemek için bulunduğunuz sayfadan faydalanabilir, dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

  • Erzurum Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Fiyatları

    İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
    Yakutiye 250 150 TL 37.500 TL
    Palandöken 350 150 TL 52.500 TL
    Aşkale 0 0 TL 0 TL