100 - 450 Kişi
1.000 - 1.500 TL
200 - 1500 Kişi
250 TL'den az
Esenyurt
Salon Locca
100 - 625 Kişi
250 TL'den az
100 - 250 Kişi
250 TL'den az
200 - 1500 Kişi
250 TL'den az
50 - 750 Kişi
250 TL'den az
100 - 450 Kişi
250 TL'den az
200 - 875 Kişi
250 TL'den az
200 - 1500 Kişi
250 TL'den az
100 - 250 Kişi
250 TL'den az
100 - 350 Kişi
250 - 500 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Esenyurt Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Esenyurt; yemyeşil parklarıyla, termal su alanlarıyla ve kültür merkezleriyle öne çıkıyor. Avrupa Yakası’nda yer alan bu ilçede, çeşitli organizasyonlar düzenleyebileceğiniz mekanlar bulunuyor. Bu mekanların bir kısmı, düğün öncesi organizasyonları için hizmet veriyor. Esenyurt’ta kına gecesi organizasyonunuzu gerçekleştirebileceğiniz mekanların birçoğu, Haramidere ve Kıraç’ta yer alıyor. Bazı kına mekanları, farklı yerlerde de konumlandırılabiliyor.

Esenyurt kına salonlarının konuk ağırlama kapasiteleri, mekanın büyüklüğüne ve çalışanların sayısına göre değişebiliyor. İlçede, yüksek kapasiteli ve butik kına organizasyon yerleri bulunuyor. Kına mekanları 200 kişiden 2.000 konuğa kadar hizmet verebiliyor. Yüksek kapasiteli kına salonlarının bir kısmı; İstiklal, Şehitler ve İncirtepe'de yer alıyor. Küçük organizasyonlar ise Namık Kemal ve Barış Mahallesi’nde gerçekleştirilebiliyor.

İstanbul Esenyurt kına mekanları, otel ile balo ve davet salonlarında hizmet sunuyor. İlçedeki açık hava mekanları, yaz aylarında gerçekleştirilen kına organizasyonları için şahane bir seçim oluyor. Kapalı davet salonları ise hem yaz hem de kış organizasyonları için tercih edilebiliyor. Açık ve kapalı davet yerleri, çeşitli kına konseptlerine ev sahipliği yapabiliyor.

Kına konseptlerinin tamamlayıcıları, organizasyon aksesuarları ve malzemeler oluyor. Esenyurt’ta kına gecesi yapılacak yerlerin birçoğunda, aksesuar kiralama opsiyonu bulunuyor. Hint kınası, nedime tacı, taht, testi, kese, tef, kemer, duvak ve hediyelikler gibi pek çok malzemenin temini, organizasyon mekanları tarafından yapılabiliyor. Arzu ederseniz anlaşmış olduğunuz organizasyon firması da sizin için aksesuar temin edebiliyor.

Esenyurt’ta Kına Gecesi Mekanlarının Özellikleri

Esenyurt Kına Yerlerinin Hizmet Çeşitliliği

Esenyurt organizasyon mekanlarında, kına geceniz için gerekli olan aksesuarların renk ve konsept seçimleri tamamen size bırakılıyor! Kına organizasyon mekanları; modern, sade, klasik, ihtişamlı, romantik ya da vintage tarzda dekore edilebiliyor. Hayal ettiğiniz bir kına konsepti varsa, bunu organizasyon sorumlusuyla paylaşmanız gerekiyor. Organizasyon sorumlusu, kına gecenizi en güzel şekilde planlıyor.

Sahne, platform ve dans pistinin kurulumunu kına organizasyon mekanları üstleniyor. Esenyut kına salonları, muhteşem ışıklandırmalarıyla ön plana çıkıyor. İlçedeki kına gecesi mekanlarında, güçlü ses sistemleri ve kaliteli ekipmanlar bulunuyor. Esenyurt’ta; müzisyen, DJ, orkestra ve dansçılarla birlikte çalışmayı tercih eden kına mekanları da yer alıyor. Esenyurt bekarlığa veda mekanlarının birçoğunda, after party alanı oluyor.

İstanbullu çiftler, kına organizasyonları için; ön kokteyl, set menü ve açık büfe opsiyonları arasında seçim yapabiliyor. Menü ve atıştırmalık çeşitleri, her damak zevkine hitap ediyor. Menüler, Türk ve dünya mutfağının sevilen lezzetlerinden ilham alınarak hazırlanıyor. İlçedeki kına mekanlarının birçoğu, çiftlere menü tadımı yapma imkanı sunuyor. Esenyurt kına organizasyon mekanları, catering firmalarıyla birlikte de çalışabiliyor.

Hayatınızın en özel günlerinde, profesyonel hizmetleriyle yanınızda olan kına mekanları Esenyurt’ta yer alıyor. Esenyurt kına organizasyon yerlerinin anlaşmalı olduğu fotoğrafçı ve kameramanlar bulunuyor. İlçedeki organizasyon mekanlarının bir kısmı; davul şovu, oryantal dans gösterisi, gelin hamamı gibi nice olanağı da kına paketlerine dahil ediyor. Esenyurt kına salonları, çiftlerin dışarıdan hizmet almalarına da olumlu yaklaşıyor.

Esenyurt Kına Mekanlarının Fiyat Skalası

Esenyurt kına mekanları fiyatları çok uygun rakamlardan başlıyor. İlçede kına organizasyonları için hizmet veren mekanların neredeyse tamamı, uygun fiyatlı olmasıyla öne çıkıyor. Cep dostu kına salonlarında hem butik hem de yüksek kapasiteli organizasyonlar gerçekleştirilebiliyor. Uygun fiyatlarının yanı sıra şık dekorasyonuyla da çiftlerin beğenisini kazanan kına salonları; Namık Kemal, Barış ve Zafer mahallelerinde bulunuyor.

Esenyurt’ta pek çok sayıda organizasyona ev sahipliği yapan lüks oteller de bulunuyor. Lüks kına otellerinde, gelin ve damat adaylarının ihtiyaç duyduğu neredeyse tüm hizmetler yer alıyor. 400-500 kişilik konuk kapasitesi bulunan kına otelleri, lüks hizmetlerini yüksek fiyatlar karşılığında sunuyor. Yüksek fiyatlı Esenyurt kına organizasyon yerleri, Koza Mahallesi’nde konumlandırılıyor.

Kına organizasyonunuz için ödemeniz gereken tutar, istek ve kriterleriniz doğrultusunda değişebiliyor. Talep ettiğiniz ekstra hizmetler, kına organizasyon maliyetinizi artırabiliyor. Yemekli, yemeksiz veya kokteylli kına organizasyon düzeninizde menü ve ikramlık seçimleriniz fiyatlar üzerinde belirleyici oluyor. Menüler, konuk sayınıza göre hazırlanıyor. Bu noktada davetli sayınız da kına maliyetinize yansıyor.

“Kına gecemi nasıl daha uygun fiyatlara mal ederim?” diye soracak olursanız, size bu konuda da bilgi verelim. Hesaplı bir kına organizasyonu için yemekli ya da kokteylli opsiyonları tercih edebilirsiniz. Davetli sayınız ne kadar az olursa, kına maliyetiniz de bir o kadar düşecektir. Bu noktada butik bir kına organizasyonu gerçekleştirmeyi düşünebilirsiniz.

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

Diğer Kına Mekanları