Üsküdar Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Bekarlığa veda partisi, gelin hamamı veya kına gecesi organize etmek istiyorsan Üsküdar'daki en güzel mekanları keşfet!

Çamlıca Köşk
Üyelere
Özel Fiyat
28
8
Çamlıca Köşk

16 yorum

Üsküdar

İstanbul’un merkezindeki kolay ulaşım sağlayabileceğiniz konumumuzla düğün öncesi eğlencelerde tercih edebileceğiniz Çamlıca kına mekanlarının başında geliyoruz. Çamlıca Köşk’te sizi samimi bir...

Üyelere Özel

Hafta İçi, Kokteyl, Paket

28.500 TL Fiyat Al

Svadba Çamlıca
15
1
Svadba Çamlıca

14 yorum

Üsküdar

Çamlıca Tepesi’nin yemyeşil atmosferinde eğlenceli bir kına veya bekarlığa veda partisi için Üsküdar kına mekanlarından Svadba Çamlıca’yı tercih edebilirsiniz. Antik Yunan konsepti ve Boğaz...

Kapasite
500-750
Min. Fiyat
200 - 350 TL
Balcoon Nakkaştepe

Balcoon Nakkaştepe 2023 yılında sektörde 23 senelik tecrübesi olan Ebru Taşkesen tarafından kuruldu. Otel konseptine sahip mekan, çiftlerin ve konuklarının kına gecelerine renk katmak için var...

Kapasite
100-200
Min. Fiyat
350 - 500 TL
Balcoon Bosphorus
20
1
Balcoon Bosphorus

2 yorum

Üsküdar

Balcoon Bosphorus’ta verdiğimiz VIP hizmet kalitesiyle Üsküdar kına gecesi mekanları arasında farklı bir yere sahibiz. Çiftlerimize düğün kadar önemli olan kına gecelerinde ve bekarlığa veda...

Kapasite
400-500
Min. Fiyat
350 - 500 TL
Park Night Davet ve Balo Salonu
Üyelere
Özel Fiyat
18
2

1989 yılında hizmete geçen Park Night Davet ve Balo Salonları Üsküdar’ın seçkin kına mekanlarından biri olarak ilk günkü heyecanı ve devamlı kendini yenileyen prensipleriyle çiftlere hayalindeki...

Üyelere Özel

Hafta İçi, Kokteyl, Kişi Başı

120 TL Fiyat Al

Sophia Çengelköy Black
32
2

Sophia Çengelköy Black, modern ve mükemmel şıklıktaki davet alanlarıyla özel günlerinize ev sahipliği yapıyor. Profesyonel ve güler yüzlü organizasyon ekibimizle Sophia Çengelköy kına gecesi ve...

Kapasite
100-200
Min. Fiyat
350 - 500 TL
Mercure Hotels İstanbul Altunizade
22

Konaklama hizmetlerinin çeşitliliğiyle misafirlerinden tam not almaya hak kazanan 4 yıldızlı otelimiz Mercure Hotel Altunizade İstanbul, Accor Live Limitless bünyesinde faaliyet gösteriyor. Her...

Kapasite
50-100
Min. Fiyat
350 - 500 TL

Diğer Firmalar

Sayfa 1 / 2
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Üsküdar Kına Mekanları

Üsküdar’da kına yapacak olan çiftlerin karşısına birçok alternatif çıkıyor: Restoranlar, balo salonları, oteller, tarihi mekanlar, kır alanları ve çok daha fazlası!

Üsküdar kına mekanlarının kapasiteleri 100 kişiden başlıyor ve bu rakam 1.000 kişiye kadar çıkabiliyor. Yani mekanların az davetli çağıracak çiftlere de kalabalık ailelere de hitap ettiğini söyleyebiliriz.

Mekanlar; bindallı / kaftan, Hint kınası, kına süslemesi, semazen, davul şovu, kına ekibi, kına takımı, zenne / oryantal, dilek feneri, kına mumu, kına tepsisi, kına töreni, kına müziği gibi ihtiyacınız olan tüm hizmetleri veriyorlar. Süslemeleri büyük bir özenle yapıyorlar. Süslemelerde ağırlıklı olarak kırmızı, pembe, mor ve altın sarısı renginin kullanıldığını görüyoruz.

Bazı Üsküdar kına yerleri, sadece mekan kiralama hizmeti de verebiliyor. Bazıları ise organizasyonu yapmalarının yanı sıra aksesuar kiralama bile yapıyorlar.

Üsküdar kına mekanlarına baktığımızda kapalı ve açık alanı bulunan yerler olduğunu görüyoruz. Yani kına gecesini illa kapalı salonda yapacaksınız diye bir kural yok. Kına yapacağınız mevsime göre dilediğiniz alanı seçebiliyorsunuz.

Üsküdar kına salonlarının sayfalarına bakarak, daha önce yaptıkları organizasyonlardan çektikleri fotoğrafları inceleme imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca sayfada yer alan hizmetler, minimum fiyatlar, çift yorumları ve firmaya ulaşmak için kullanılan form kısımları da çok işinize yarayacak.

Üsküdar Bekarlığa Veda Mekanları

Bekarlığa veda organizasyonları, gelin ve damat adayları tarafından son dönemlerde sıklıkla tercih ediliyor. Bekarlığının son demlerinde arkadaşlarıyla eğlenmek isteyen kişiler de Üsküdar’daki mekanların kapısını çalıyor!

Üsküdar bekarlığa veda mekanlarında, yemekli organizasyonlar düzenleyebileceğiniz gibi kokteyl menüleri de tercih edebiliyorsunuz. Bu tamamen sizin tarzınıza bağlı. Sakinliği seven biriyseniz, yakınlarınızla oturup yemek yiyip, sohbet edebilirsiniz. Ancak “Ben yerimde duramam” diyorsanız, canlı müzik hizmeti verilen bir mekanla görüşmelisiniz.

Bekarlığa veda için mekanların birbirinden farklı süslemeleri oluyor. Bir kına gecesi organizasyonu kadar detaylı süsleme yapılmasa da konuşma balonları, otrişler, balonlar ve çok daha fazlasıyla ortama renkli bir hava kazandırılıyor.

Bekarlığa veda mekanları arasında alkollü içecek servisi yapan yerler bulmanız da mümkün. Böyle bir talebiniz varsa mekanlarla önceden konuşmalı ve detayları öğrenmelisiniz.

Üsküdar’da bekarlığa veda organizasyonu için ortalama 50-100 kişilik mekanlar yeterli olabiliyor. Siz de kişi sayınızı netleştirdikten sonra kapasitesi uygun olan mekanlarla görüşebilirsiniz.

Üsküdar Kına ve Bekarlığa Veda Mekanlarının Fiyatları

Üsküdar kına mekanları, çiftlere özel paketler sunabiliyor. Bu paketler barındırdığı hizmetlere göre fiyatlandırılıyor. Mesela bir pakette 2 nedime varsa daha yüksek fiyatlı bir diğer pakette 4 nedime oluyor.

Üsküdar kına ve bekarlığa veda mekanlarının kişi başı fiyatlandırma yaptıklarını da görüyoruz. Seçeceğiniz menünün içeriğine ve istediğiniz hizmete göre size kişi başı fiyat veriliyor. Bu fiyatı davetli sayınızla çarparak ortaya toplam bedeli çıkarabiliyorsunuz.

Mekanlardan talep edeceğiniz zenne, dans gösterisi ve volkan şovu gibi hizmetlerin ücretlendirmesi ise ayrıca yapılıyor.

Üsküdar kına mekanlarında kullanılmasını istediğiniz aksesuarların türü de fiyatları etkiliyor. Tek kişilik taht yerine iki kişilik kına tahtı isterseniz fiyat artıyor. Mekanın süslemelerinde tüller yerine canlı çiçekler kullanılmasını talep ederseniz, bu durumda da fiyatlar artıyor.

Yaz dönemi yerine kış aylarında organizasyon yapmayı tercih ederseniz, indirimli fiyatlarla karşılaşabiliyorsunuz. Aynı şekilde hafta içi yapılan organizasyonların ücretleri de hafta sonundakilere göre daha uygun oluyor.

Fotoğraflarını beğendiğiniz Üsküdar kına ve bekarlığa veda mekanlarının sayfalarından da ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Ne kadar çok firmadan teklif alırsanız sizin için o kadar iyi!

Üsküdar Kına Ve Bekarlığa Veda Mekan - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları