Ayşegül Kutlu Make-up

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Ayşegül Kutlu Make-up Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Ayşegül Kutlu Make-up Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ayşegül Kutlu Make-up Özellikler

 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ayşegül Kutlu Make-up Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  10

Ayşegül Kutlu Make-up Hakkında

Bendeniz Ayşegül Kutlu, 7 yıldır profesyonel makyaj artistiyim. Lisede yıllarında kuaförlerde çıraklık yaparak başladığım bu işe Gazi Üniversitesi Güzellik ve Saç Bakımı Bölümü’ girip başarıyla mezun olarak devam ettim. Bu bölümü tamamen mesleğe olan ilgim ve sevgim sebebiyle okudum.

Sonrasında çeşitli kozmetik markaları için make-up artistlik yaptım ve aldığım eğitimle deneyimlerimi birleştirerek mesleğimde uzmanlaştım. Hatta kendimi yetiştirdiğim yetmedi halk eğitim merkezlerinde eğitim vererek başkalarını da yetiştirdim.

“Gelin saçı makyajı Ankara’da kime yaptırılır?” sorusunun cevabı işte tam burada!

Başta ben olmak üzere bu işin eğitimini almış bir ekip olarak modanın ne kadar hızlı değiştiğinin ve geliştiğinin farkındayız, bu sebeple trendleri her zaman takip eder bilgilerimizi o yıla göre güncelleriz. Yeni teknikler uygulamayı da çok severiz.

Düğün dediğimiz şey tamamıyla bir uyum işidir ve en önemli parçalarından biri olan gelinin de o ahenge ortak olması gerekir. Bu nedenle gelinliğin tarzına, mekânın yapısına ve genel olarak düğünün konseptine göre makyaj yapıyoruz. Gelinin isteği ve fikirlerini de ikinci plana atmadan elbette. Çünkü o gün aslında sizin gününüz ve her şey gönlünüzce olmalı.

Makyaj renkleri konusunda çeşitli alternatifler sunuyoruz, bunlar genelde natürel tonlardan oluşuyor. Soft ve duru bir görünüm elde etmek için pastel renkleri tercih ediyoruz. Sade ama canlı bir görüntü elde etmek için ıslak ten tekniğini kullanıyoruz böylelikle cilde doğal bir parlaklık hâkim oluyor. Bunu da nemli dudaklarla kombinlediğimizde mükemmel sonucu elde ediyoruz.

5 kişiden oluşan ekibimiz mekânda veya dilediğiniz bir yerde hizmet veriyor, hatta şehir dışına bile gidiyor. Bizimle iletişime geçmek, fiyat bilgisi almak ve randevu talep etmek için hemen yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.