Dileker

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Dileker Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Dileker Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Dileker Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Dileker Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5-8

Dileker Hakkında

Düğününüz için uygun fiyatlı, kaliteli ve tecrübeli bir kuaför salonu arayışındaysanız, gelin adaylarımıza Dileker Kuaför’ü tanıştırmak istiyoruz. Bünyemizde gerçekleştirdiğimiz işlemlerin tümünde %100 memnuniyetinizi sağlayacağımızı emin olabilirsiniz.

Saç ve makyajınızı profesyonel ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz. Bunun için uzun süredir eğitim alan profesyonel çalışanlarımız kapıdan geldiğiniz ilk andan, salonumuzdan ayrılacağınız süreye kadar yanınızda oluyor ve tüm isteklerinizi en hızlı şekilde karşılıyorlar. Saçınız için uygun modelin seçilmesinin uzun bir süreç olduğunu belirtmek istiyoruz. Önce saç yapınıza, saç uzunluğunuza ve bunun gibi detaylara bakıyoruz. Sonrasında modelinizi belirliyor ve içinize sindiği taktirde işlemlerimize başlıyoruz. Sonrasında da makyajınıza geçiyoruz. Makyajınızda da gelinliğinize, yüz hatlarınıza, saç modelinize ve bunun gibi ayrıntıları göz önünde bulunduruyoruz. Aslında küçük gibi görünen bu detayların uyumlu ve göz alıcı görünmeniz için çok önemli olduğunu söylemekte yarar var.

Özellikle bahar aylarıyla birlikte yoğunluğumuzun arttığını ve bizi bu aylarda tercih etmek için randevu almanız gerektiğini hatırlatalım. En az 2 hafta öncesinden aramanız durumunda tüm ekibimiz ile planladığınız tarih için hazırlanacak ve çok daha verimli bir hizmeti sizlere sunacağız. En mutlu gününüze hazırlandığınızı biliyoruz, siz de Dilek Er Kuaför ile hazırlanacağınızı ve kusursuz bir gelin olacağınızı unutmayın.

Salonumuzun tasarımı üzerinde oldukça özenli çalışmalar yaptığımızı söyleyebiliriz. Her detayını en ince ayrıntısına kadar düşündük ve son model aksesuar ve dekorları kullandık. Yaptığımız süsleme ve tasarım işinin sanat olduğunu düşünüyoruz ve bu sanatı önce kendi salonumuzda gerçekleştirmenin daha doğru olacağını düşündük. Saçınızı ve makyajınızı tamamladıktan sonra kusursuz görünümünüzü fotoğraf ile ölümsüzleştirmek için salonumuzda fotoğraf köşesinin bulunduğunu da söyleyebiliriz. Her şeyi sizin memnuniyetiniz için düşündük.

Bizi tercih etmek ve hakkımızda daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonunu tıklamanız yeterli olacaktır.

İletişim

 • Adres:

  Yeşilevler mahallesi 911.cadde 17/A Demetevler Yenimahalle/ANKARA

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Dileker Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.