Görkem Kuaför

E-posta Gönder

  • Keçiören, Ankara.

Ekiple Tanışın

Görkem Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Görkem Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Görkem Kuaför Sık Sorulan Sorular

Görkem Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Görkem Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Görkem Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Görkem Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Görkem Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Görkem Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Görkem Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Görkem Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Görkem Kuaför Hakkında

Görkem Kuaför adı ile uzun yıllardır güzellik sektöründe faaliyet gösterdiğimiz salonumuz konum itibariyle Keçiören Tepebaşı kuaförleri arasında yer alıyor. Burada işimizi severek yapıyor ve tecrübeli bir ekiple birlikte çalışıyoruz.

Salonumuzda bir kuaförden beklenebilecek tüm hizmetleri eksiksiz bir şekilde, Görkem Kuaför güvencesiyle veriyoruz. İşlemlerimiz saymakla bitmez ancak en çok tercih edilenleri sayacak olursak saç tasarımı başta olmak üzere; kesim, renklendirme, boyama, balyaj, röfle ve ombre, ışıltı, boncuk kaynak, perma, saç bakımı, topuz modelleri, örgü, profesyonel makyaj, günlük makyaj, cilt bakımı, manikür ve pedikür gibi uygulamaları örnek olarak gösterebiliriz. Her işlemimiz özen ve titizlikle salonumuzda alanının uzmanı ekip arkadaşımız tarafından yapılıyor. Hijyen kurallarına çok dikkat ediyor, uygulamalarımız sırasında sevilen markaların en kaliteli ürünlerini kullanmaya özen gösteriyoruz.

Günlük rutinimizdeki bu tip işlemler haricinde bir de özel gün ve geceler için özenli görünümlere sahip olmak isteyen kadınları ağırlıyoruz. Düğünler, söz ve nişan merasimleri, kına geceleri, mezuniyet baloları, sünnet düğünleri, davetler, kutlamalar ve benzeri etkinliklerin tamamına uygun olarak saç ve makyajlar yapabiliyoruz. Tartışmasız bir gerçek var ki o da bu organizasyonlar arasındaki en önemlileri başta düğünler olmak üzere bir çiftin hayatını birleştirmeye dair attıkları adımlar. Bu sebeple biz de gelinlerimize büyük bir özen gösteriyoruz tekrarı olmayan bu büyük günlerde onları stresten uzak tutarak diledikleri gibi hazırlıyoruz.

Hayallerindeki görünümlere kavuşmalarını istediğimiz gelinlerimizin istek ve beklentilerini dinliyor, tecrübelerimizden faydalanarak onlara fikirler veriyoruz. Saç tasarımlarını gelinlik modelleri ve düğün konseptlerine göre yapıyor, profesyonel makyajda da ten renklerine göre ton seçimi yaparak pürüzsüz bir görünüm sağlıyoruz.

Hepsi ve daha fazlası için Görkem Kuaför Keçiören Tepebaşı’nda sizi bekliyor, fiyat teklifi için yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Tepebaşı Mah. Ayrık sok. No 18/B, Keçiören ANKARA

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.