Gelin Saçı ve Makyajı

Çubuk Gelin Saçı ve Makyajı

2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL

Yakınlardaki diğer seçenekler:

2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
5.000-7.500 TL
7.500-10.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Çubuk Kuaförleri ve Hizmetleri

Ankara’nın Çubuk ilçesi birçok farklı kuaför salonuna ev sahipliği yapıyor. Çubuk kuaförleri farklı hizmet paketi opsiyonları ile çiftlerin övgüsünü topluyor. Büyük çoğunluğu Yavuz Selim Mahallesi’nde yoğunlaşan Çubuk kuaför salonları; saç ve makyaj hizmetlerini birlikte sağladıkları gelin paketleri ile karşınıza çıkabiliyor. Ancak isterseniz bu hizmetleri ayrı olarak da alabiliyorsunuz.

Düğününüze hazırlanırken sohbet ederek eğlenmeye başlayabileceğiniz bir ortam ilginizi çekiyorsa Çubuk kadın kuaförlerinin düğün grubu hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Büyük ekiplere sahip olan kuaförler gelin ve yakınlarını aynı anda hazırlayabiliyor. Çoğu salon aynı anda 10 kişiyi ağırlayabiliyor. Çubuk’taki kuaförlerin bazılarında damatlar için tıraş ve saç tasarımı hizmeti de verildiğini hatırlatmak istiyoruz.

Çubuk popüler kuaför listesinde yer alan salonlar göz renginiz, saç uzunluğunuz, gelinlik modeliniz ve düğün konseptiniz gibi bilgileri kullanarak size en uygun modelleri belirleyen uzmanlarla çalışıyor. Aklınızdaki gelin görüntüsü ile birleşen uzman önerileri hayallerinizi süsleyen saç ve makyajın temelini oluşturuyor. Ankara Çubuk kuaförlerinin bir özelliği de detayları rahatlıkla görmenizi sağlayan kaliteli aydınlatma sistemleri.

Çubuk Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Çubuk’ta Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Çubuk kuaförleri, diğer Ankara kuaför ve güzellik salonları gibi randevu ile çalışıyor. Düğün mevsimlerinde yoğunluk yaşanabildiğinden erkenden randevu almanız öneriliyor. Uzmanlarla önceden görüşerek fikir almanız istediğiniz saç ve makyaja ulaşmanızı kolaylaştırıyor. Salonda alacağınız hizmetler için 1-2 hafta önce iletişime geçmeniz gereken uzmanlar, salon dışı hizmetler için bir ay öncesinden randevu yaptırmanızı öneriyor.

Düğün grubu hizmeti alacaksanız seçtiğiniz Çubuk güzellik salonlarının aynı anda kaç kişiye hizmet verdiğini öğrenmek ve uzmanlara sayınızı bildirmek önem kazanıyor. Tercih edeceğiniz salonların hayalinizdeki tarzlarda uzmanlaştığına emin olmak için size sunacakları örneklere bakmanızı tavsiye ediyoruz. Salonda hizmet alacaksanız seçtiğiniz kuaförün düğün mekanınıza uzaklığı da önemli bir etken olarak karşımıza çıkıyor.

Çubuk Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Ankara gelin saçı ve makyajı firmaları size birçok farklı hizmet sunabiliyor. Saç tasarım hizmetlerinin yanı sıra yararlanabileceğiniz saç kesim, renklendirme ve ombre benzeri işlemler de gelinler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Saçınızı güçlendirmek isterseniz keratin bakım hizmeti de Çubuk’ta size sunulanlar arasında yer alıyor. Uzmanlar kaliteli sabitleyici spreyler kullanarak saçınızın gün boyu dağılmamasını sağlıyor.

Salonların karşınıza çıkardığı Çubuk gelin makyajı hizmetleri de saç tasarımını aratmıyor. Tecrübeli makyözler yüz şeklinizi analiz ederek bütün gözleri üzerinize çekecek makyaj tarzını bulabiliyor. Pürüzsüz bir cilt bazı üstüne yapılan gelin makyajınız bütün gün kalıcılığını koruyacak şekilde sabitleniyor. Bu sayede gün içerisinde makyajınızın akmasından endişe duymadan eğlencenize odaklanabiliyorsunuz.

Çubuk Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Çubuk Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Çubuk salonlarında yaptıracağınız makyajın tarzı fiyatları etkileyebiliyor. Sade, nude ve soft tarz makyajları tercih etmek çoğu zaman ihtişamlı ve güçlü makyajlardan daha tasarruflu oluyor. Eğer birçok Çubuk gelin makyajı uzmanının sunduğu takma kirpik uygulamasından faydalanmak istiyorsanız bu hizmet ödeyeceğiniz rakamları arttırabiliyor. Birçok salon peşin ödeme ve erken randevu durumlarında size özel indirimler yapabiliyor.

Makyaj dışında ekstra bir ödeme karşılığında alabileceğiniz hizmetler manikür/pedikür ve cilt bakımı da içeriyor. Özellikle cildi yorabilen kapatıcı makyaj tarzları tercih ettiyseniz öncesinde cilt bakımı yaptırmanız uzmanlar tarafından öneriliyor. İsterseniz birçok salonun sunduğu makyaj öncesi kaş tasarım hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Ancak bu hizmet de faturanızın yükselmesine sebep olabiliyor.

Çubuk Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Çubuk gelin saçı uzmanları farklı gelinlik modelleri ve düğün konseptlerine farklı saç modelleri öneriyor. Örneğin; rahat bir gelinlik tercih ettiyseniz ve kır düğünü yapmayı planlıyorsanız salaş bir atkuyruğu sizin için en uygun saç modeli olabilir. Bohem ve rustik konseptli düğünler için tavsiye edilen gelin saçlarının başında da farklı örgü modelleri geliyor.

Vintage ve tek omuzlu gelinlikler için ideal saç modeli de tek omuza bırakılmış saçlar oluyor. Vintage konseptli düğünlerde düşük topuzlar da sıklıkla tercih ediliyor. İhtişamlı bir düğün konseptine sahipseniz ve balık, straplez ya da sırt dekolteli bir gelinlik seçtiyseniz yüksek ve aksesuarlarla güçlendirilmiş gelin topuzları uzmanların ilk önerdiği saç modeli oluyor.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları