Münevver Erdoğan

E-posta Gönder

 • Beypazarı, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Münevver Erdoğan Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Münevver Erdoğan Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Münevver Erdoğan Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Münevver Erdoğan Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Münevver Erdoğan Hakkında

Düşlerini kurduğunuz düğün gününüz geldi çattı! Siz hala içinize sinen bir kuaför bulamadınız mı? Bu noktada size, muhteşem bir önerimiz var: Münevver Erdoğan Kuaför Salonu. Beypazarı kuaförler denince, akla gelen ilk isimlerden biri olan salonumuzda, uzun yıllardır siz değerli gelinlerimizi ağırlıyoruz. En güzel gününüzün heyecanına ortak oluyoruz ve sevinçlerinizi paylaşıyoruz. Gözlerinizdeki ışıltıyı ortaya çıkarmak için sabırsızlıkla bekliyoruz!

Hayatınızın en özel gününde bizim de bir payımız olsun istiyoruz. Bu yüzden, en iyi halinizle sizi misafirlerinizin ve sevdiğiniz kişinin karşısına çıkarıyoruz. Deneyimli ve alanında uzman ekibimizle birlikte, her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Ferah ve modern dizayn edilmiş salonumuza geldiğinizde, kendi evinizdeymiş gibi hissedeceğinize eminiz. Samimi ve güler yüzlü kadromuz sayesinde, hazırlanma süreciniz bir sohbet havasına dönüşecek!

Düğününüzden önce, sizinle sohbet ederek, düşlerinizi gerçeğe dönüştürmeyi planlıyoruz. Prova tarihimiz geldiğinde ise, adeta düğüne hazırlar gibi sizi hazırlıyoruz. Gelinliğinize ve tarzınıza en uygun saç ve makyaj modelini tasarlıyoruz ve uyguluyoruz. Beğenmediğiniz veya değişiklik yapmak istediğiniz bir nokta varsa, bize söylemeniz yeterli oluyor.

Tesettürlü gelinlerimiz için, özel bir hizmetimizin olduğunu belirtmek isteriz. Nişan, kına gecesi veya düğün hazırlıklarınızda kıyafet renginize ya da gelinliğinizin yapısına göre, türbanınızı profesyonel bir şekilde bağlıyoruz.

Düğün gününüz geldiğinde ise, provadakinin aynısı olacak şekilde hazırlıklarınızı tamamlıyoruz. Saçınız ve makyajınızı, gece boyu kalıcı olması için özel spreyler kullanarak sabitliyoruz. Böylece, siz gecenin tadını doyasıya çıkarırken; bir de saçınızı düşünmek zorunda kalmıyorsunuz.

Ankara kuaför salonları arasında, Beypazarı gibi güzel bir ilçede hizmet veren profesyonel ekibimize kendinizi emanet etmek isterseniz; sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın! Heyecanınızı paylaşmak için sizi bekliyoruz!

İletişim

 • Adres:

  Kurtuluş mah. Milli Egemenlik cad. ERDOĞAN ap. No:149/A (Adliye karşısı) Beypazarı/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.