Gelin Saçı ve Makyajı

Polatlı Gelin Saçı ve Makyajı

Polatlı Gamze & Umut Kuaför

7.500-10.000 TL

Polatlı Gül Kuaför

7.500-10.000 TL

Polatlı M&N Kuaför

2.500-5.000 TL

Polatlı Murat Kuaför

2.500 TL'den az

Polatlı Şirin Kuaför

7.500-10.000 TL

Polatlı Serpil Kuaför

7.500-10.000 TL

Polatlı Rana Kuaför

2.500 TL'den az

Polatlı Anatolia Güzellik Merkezi

7.500-10.000 TL

Polatlı İlayda Kuaför Polatlı

7.500-10.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Polatlı Kuaförleri ve Hizmetleri

Ankara’nın Polatlı ilçesinde zengin hizmet seçeneklerine sahip pek çok kuaför salonu yer alıyor. Saç kesiminden cilt bakımına kadar farklı hizmetlere sahip işletmeleri Polatlı’da bulmanız mümkün. Renklendirme işlemlerinde kullanılan malzemelerin kalitesi sayesinde saçınız yıpranmıyor. Brezilya fönü ve perma gibi kalıcı işlemlerle saçınızda değişiklikler yapabiliyorsunuz. Dilerseniz röfle ve ombre gibi renklendirme işlemlerini yaptırmayı da düşünebilirsiniz.

Polatlı’daki kuaförlerde yüzünüzü ortaya çıkaracak olan işlemler de bulunuyor. Kirpik liftingi ve kaş tasarımı gibi işlemlerle yüz hatlarınızı belirginleştirerek güzel bir görünüme sahip olabiliyorsunuz. Bunun yanında Polatlı kadın kuaförlerinde hem düğünlerde hem de günlük olarak size en iyi hizmeti sağlayacak olan profesyonel makyaj artistleri çalışıyor. Tarzınıza uygun bir makyajla güzel bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Polatlı Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Polatlı kuaför fiyatları, yapılacak işlemin süresine göre değişebiliyor. Kesim ve manikür-pedikür gibi hizmetler renklendirme ve perma gibi kalıcı şekillendirme işlemlerine kıyasla daha uygun fiyatlı olabiliyor. Polatlı’da her semtte fiyatlar değişse de Cumhuriyet ve Kurtuluş mahallelerinde her bütçeye uygun ve ortalama fiyat skalasına sahip pek çok kuaför salonu bulabilirsiniz.

Polatlı ilçesindeki kuaförler, genellikle düğün, nişan ve mezuniyet töreni gibi özel etkinliklerde de hizmet veriyorlar. Gelin saçı ve makyajı hizmetleri de bu özel etkinlikler arasında en yüksek fiyatlı olanları diyebiliriz. Aynı zamanda bu özel günlerde yapılan makyajın fiyatı da günlük olarak tercih edeceğiniz zamanlara kıyasla daha yüksek olabiliyor.

Polatlı’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Polatlı Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Polatlı gelin saçı ve makyajı firmaları, gelin adaylarının yanı sıra aile üyeleri ve düğün misafirleri için de saç ve makyaj hizmeti sunabiliyor. Kuaförün ekip kapasitesi birbirinden farklı olduğundan 4 ila 8 kişi arasında yakınınıza hizmet verebiliyorlar. Bazı kuaförler, düğün öncesi bakım hizmetleri sunuyorlar. Cilt-saç bakımı, manikür-pedikür ve vücut masajı gibi hizmetler bulunuyor.

Gelin adaylarının evinde veya düğün mekanında hizmet sunarak, stresli bir gün öncesinde gelin adayının rahatlamasına yardımcı olacak pek çok kuaför Polatlı’da bulunuyor. Saç ve makyaj hizmetini kendinizi en rahat hissettiğiniz yerde alabilirsiniz. Ayrıca bazı kuaförlerin sunduğu paketler dahilinde prova hizmetinden faydalanabilirsiniz. Böylece kendinize en uygun gelin başı ve makyajını profesyonellerin de yardımıyla bulabilirsiniz.

Polatlı Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Polatlı'da yerleşim yeri de fiyatları etkileyen bir faktör. Şehir merkezine daha yakın bir kuaförde hizmet almak, salonun popüler ve bilindik olmasından olayı daha yüksek fiyatlarla gelebilir. Polatlı gelin saçı fiyatları tanınmış kuaförlerde biraz daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Uygun fiyatlı bir saç modeli istiyorsanız ilçe merkezinden uzak konumda olan semtleri tercih edebilirsiniz.

Polatlı gelin başı fiyatları, saç için kullanılacak malzemelere göre değişebiliyor. Saç boyası ve saç aksesuarları gibi malzemelerin kalitesi ve markası fiyatları belirleyen unsurlar. Kaliteli malzemeler kullanan salonlar daha yüksek fiyatlar talep edebilirler. Aynı zamanda topuz gibi daha karmaşık saçların daha uğraştırıcı olması ve kullanılan malzemenin fazla olması da fiyatı arttırabiliyor.

Polatlı Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Polatlı kuaförleri, gelin makyajı hizmetleri için prova yapma seçeneği sunuyor. Bu hizmet, düğün öncesi bir prova seansı ile gelinin makyaj tercihlerini belirlemesine ve kuaförün isteklerini tam olarak anlamasına olanak tanıyor. Prova, genellikle gelin makyajı fiyatına dahil ediliyor. Ayrıca yapılan makyajın detaylı olması, ödeyeceğiniz fiyatta artışa sebep olabiliyor.

Polatlı gelin makyajı paketleri belirli hizmetleri kapsadığı için gelinlere daha uygun fiyatlı ve taleplerine uygun hizmetler sunuyor. Bazı kuaförlerde makyaj hizmetinin yanında gelin başı ve makyaj esnasında kullanılan ek ürünler de dahil ediliyor. Bunun yanında düğününüzde porselen makyaj tercih edecekseniz daha kaliteli ve kalıcı ürünler kullanıldığı için yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsiniz.

Polatlı Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları