Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Etimesgut Kuaförleri ve Hizmetleri

Ankara’nın merkezi ilçelerinden olan Etimesgut, şehrin büyük yerleşim yerleri arasında yer alıyor. İlçede onlarca mekan, gelin adaylarının yüzlerini güldürmek için çeşitli hizmetler sunuyor. Etimesgut kuaförleri, profesyonel saç ve makyaj hizmetleriyle gelinlerin düğüne en iyi şekilde hazırlanmasını sağlıyor. Gelin adayları; güzellik salonunda, evlerinde ya da düğün mekanında arzu ettikleri hizmetlerden yararlanabiliyor.

Etimesgut’ta en iyi kuaförleri bulabileceğiniz yerlerin başında Eryaman geliyor. Eryaman kadın kuaförleri, alanında tecrübeli isimlerle birlikte çalışmayı tercih ediyor. Bağlıca, Şeker, Elvankent, Atakent, 30 Ağustos ve Oğuzlar’daki kuaförler de gelin adaylarından sayısız olumlu yorum alıyor. Etimesgut’taki kuaförler gelinlerin saç yapısına uyan modeli seçmelerine yardımcı oluyor. Makyajlarda ise gelinin yüz şekli göz önünde bulunduruluyor.

Etimesgut Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Etimesgut kuaför fiyatları geniş bir skalaya hitap ediyor. İlçe genelinde fiyatlar bütçe dostu olmasıyla ön plana çıkıyor. Neredeyse bütün semtlerde uygun fiyatlı kuaför seçenekleri bulunuyor. Eryaman kuaförleri, kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlara faydalanabileceğiniz opsiyonlarıyla dikkat çekiyor. Gelin adaylarının standart hizmetler için ortalamanın altında rakamlar ödemeleri yeterli oluyor. Bazı salonlar gelinlere özel indirimler de yapabiliyor.

Ankara Etimesgut kadın kuaförlerinin bir kısmı, ortalama ve bir tık yüksek fiyatlarla karşınıza çıkabiliyor. Elvankent, Oğuzlar, Eryaman ve Bağlıca kuaförleri gelin adaylarından makul ücretler talep ediyor. 4.Etap, Şehit Osman Avcı ve Göksu’daki kuaförler lüks hizmetleriyle kendilerini gösteriyor. Lüks hizmetler, standart paketlere göre daha maliyetli oluyor. Cilt bakımı ve masaj gibi hizmetler ekstraya giriyor.

Etimesgut’ta Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Etimesgut Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Ankara kuaförlerinin büyük bir kısmında olduğu gibi Etimesgut salonları da genellikle deneyimli ve profesyonel ekiplerle birlikte çalışıyor. Gelin adayları, kuaför ve makyözlere isteklerini anlatıyor. Kuaförler saçınızı, makyözler ise makyajınızı en kusursuz şekilde yapmaya özen gösteriyor. Saç ve makyajda; yüz tipiniz, saç yoğunluğunuz, gelinlik modeliniz, kullanacağınız aksesuarlar gibi pek çok unsur göz önünde bulunduruluyor.

Etimesgut kadın kuaförlerinin birçoğu, gelinlere gün boyu bozulmayacak porselen makyaj hizmeti sunabiliyor. Gelinler arzularına göre açık tonlarda sade ve hafif makyajlar da yaptırabiliyor. Etimesgut güzellik salonlarında; takma kirpik, manikür, pedikür, kalıcı oje, ağda ve cilt bakımı gibi çeşitli hizmetler bulunuyor. Ekstra hizmetlerden yararlanmak isteyen gelinlerin, düğünden haftalar önce güzellik salonlarıyla iletişime geçmeleri gerekiyor.

Gelin başınızın son teknoloji saç ekipmanlarıyla yapılmasını istiyorsanız, Eryaman ve Elvankent kuaförlerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Buradaki kuaförler, gelinler için profesyonel saç bakım ürünleri kullanıyor. Hayal ettiğiniz saç modelini gerçeğe dönüştürebilecek onlarca kuaför Etimesgut’ta yer alıyor. İlçedeki kuaförlerin birçoğu; boyama, röfle, ışıltı, Brezilya fönü, keratin bakımı ve mikro kaynak gibi hizmetler de sunabiliyor.

Etimesgut Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Etimesgut gelin saçı fiyatları, yaptıracağınız modele göre değişebiliyor. Fön ya da maşayla yapılan doğal dalgalı modeller, ihtişamlı gelin saçlarına kıyasla daha hesaplı oluyor. Uğraş gerektiren topuzlar ve özel tasarım modeller ödeyeceğiniz tutarı artırabiliyor. Saçınız için bir aksesuar kullanmak veya gelin tacı kiralamak isterseniz bunlar da ücretlere yansıyor.

Etimesgut İstasyon Mahallesi kuaförleri kaliteli hizmetlerini oldukça uygun rakamlara sunuyor. Aynı şekilde Etimesgut Süvari Mahallesi kadın kuaförü opsiyonları da fiyatlarıyla cepleri yormuyor. Gelinlere sunulan hizmet paketlerinin içeriği, kuaförlerin popülerliği, ekipte çalışan kişi sayısı ve salonların yoğunluğu gibi çeşitli unsurlar fiyatlarda farklılıklar yaratabiliyor. İlçedeki kuaförlerin birçoğu, gelinlere ücretsiz prova hizmeti de verebiliyor.

Etimesgut Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Etimesgut gelin saçı ve makyajını yaptırabileceğiniz makul fiyatlı birçok seçeneğiyle öne çıkıyor. Uygun fiyatlı gelin makyajlarında çoğunlukla pastel tonlar tercih ediliyor. Doğal görünümler için minimum malzeme kullanılıyor. Gelin makyajlarında kullanılan malzemelerin kaliteleri, fiyatları direkt olarak etkiliyor. Gelinler için lüks makyaj malzemeleri kullanan profesyonel makyaj sanatçılarıyla çalışmak yüksek maliyetli olabiliyor.

Etimesgut Eryaman’daki güzellik salonlarının bir kısmı, gelin makyajından önce cildi derinlemesine temizliyor. Cilt bakımı veya makyaj yapılırken; el, ayak, saç ve bilek masajlarıyla gelinler rahatlıyor. Standart paketlere dahil olmayan bu hizmetler, ortalama ve ortalamanın üzerinde fiyatlar arasında değişiyor. Ekstra renkli, simli veya porselen tarzda gelin makyajları fiyatları yükseltebiliyor.

Etimesgut Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları