Gelin Saçı ve Makyajı

Yenimahalle Gelin Saçı ve Makyajı

Şüheda Karataş
Yenimahalle
7 saatte cevap verir

Düğün hazırlık sürecinizin en önemli detaylarından biri olan saç ve makyajınızın profesyonel bir ekip tarafından yapılmasını istiyorsanız, sunduğumuz birbirinden güzel hizmetlerle kendinizi...

2.500-5.000 TL
İncele

Ewo Studio Kuaför ve Güzellik Merkezi, 18 yıldır sektörde deneyimle hizmet veren bir kuruluş olarak öne çıkıyor. İşletme, sahibi ve eşi tarafından birlikte yönetiliyor.Ankara gelin saç makyaj...

2.500-5.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Yenimahalle R &S Kuaför Ve Güzellik Salonu

2.500 TL'den az

Yenimahalle Karin Metin Kuaför

2.500 TL'den az

Yenimahalle Adem Aksu Kuaför

7.500-10.000 TL

Yenimahalle Hazal Kuaför

5.000-7.500 TL

Yenimahalle Elux Güzellik Salonu

2.500-5.000 TL

Yenimahalle Gelincik Kuaför ve Güzellik Salonu

2.500-5.000 TL

Yenimahalle Efsane Kuaför Yenimahalle

2.500 TL'den az

Yenimahalle Ombre Kuaför ve Güzellik

5.000-7.500 TL

Yenimahalle Bosses Kuaför

7.500-10.000 TL

Yenimahalle Demetevler Güzellik Merkezi

2.500 TL'den az

Yenimahalle Wox Güzellik Salonu

2.500 TL'den az

Yenimahalle Mustafa Pehlivan Hair Styles

2.500-5.000 TL

Yenimahalle Aşina Kuaför & Güzellik

2.500 TL'den az

Yenimahalle Dolunay Kuaför ve Güzellik Salonu

2.500 TL'den az

Yenimahalle Kardelen Saç Tasarım

2.500-5.000 TL

Yenimahalle Ömer Kuaför

2.500 TL'den az

Yenimahalle Ferhat Bora Kuaför ve Güzellik Salonu

10.000-15.000 TL

Yenimahalle Volkan Önal

2.500 TL'den az

Yenimahalle Locca Hair Salon

2.500 TL'den az

Yenimahalle Gamzem Güzellik Salonu

2.500 TL'den az

Yenimahalle Emine Arıcan

2.500-5.000 TL

Yenimahalle Newpark Kuaför

2.500-5.000 TL

Yenimahalle Zen Kuaför Eryaman

2.500 TL'den az

Yenimahalle Nia Kuaför

2.500 TL'den az

Yenimahalle Dileker

5.000-7.500 TL

Yenimahalle Kerim Dinçer Saç Tasarım

2.500 TL'den az

Yenimahalle Gülcan Akman Makyaj Sanatçısı

2.500 TL'den az

Yenimahalle Colorado Kuaför

2.500 TL'den az

Yenimahalle Vedat Kuaför

2.500 TL'den az

Yenimahalle Madam Kuaför

2.500 TL'den az

Yenimahalle CB Kuaför & Güzellik

2.500 TL'den az

Yenimahalle Esra Dinçer Güzellik Salonu

2.500-5.000 TL

Yenimahalle Tuana Kuaför Yenimahalle

2.500 TL'den az

Yenimahalle Hüseyin Gül Kuaför

7.500-10.000 TL

Yenimahalle Jaklin Kuaför

2.500-5.000 TL

Yenimahalle Esat Bayan Kuaförü

10.000-15.000 TL

Yenimahalle Serdar Yilmaz Kuafor

5.000-7.500 TL

Yenimahalle FA Sanat Kuaför & Güzellik Salonu

7.500-10.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yenimahalle Kuaförleri ve Hizmetleri

Yenimahalle, Ankara’nın en büyük yerleşim yerlerinden biri. İlçe; modern yapılı binaları ve çeşitli eğlence mekanları ile göz önüne çıkıyor. Bununla birlikte Yenimahalle, yürüyüş yolları ve gölleri ile doğasıyla da dikkat çekiyor. Bu sayede Yenimahalle, düğün mekanları açısından popüler bir ilçe haline geliyor. Yenimahalle’deki kuaförler de gelinleri üst düzey hizmetleri ile bekliyor.

Yenimahalle, Ankara’nın yüzölçümü açısından da büyük ilçeleri arasında yer alıyor. Bu yüzden Yenimahalle kadın kuaförleri, ilçenin birçok farklı mahallesinde karşınıza çıkabiliyor. Mahallelerin çoğuna Ankaray metro hattıyla ulaşım sağlanabiliyor. Yenimahalle kuaförleri, en çok sayıda Batıkent’te hizmet veriyor. Yaşamkent ve Çayyolu gibi diğer pek çok mahallede de seçenekleriniz bulunuyor.

Yenimahalle güzellik salonları ve kuaförleri, saç ve makyaj konusunda verdikleri hizmetler ile göz önüne çıkıyor. Salonlar, aklınızdaki saç modellerini birebir yapabiliyor. Bununla birlikte makyajlarınız da referanslara sadık kalınarak yapılıyor. Ankara Yenimahalle kuaförleri, saç boyama ve kesimin yanı sıra epilasyon ve kaş tasarımı gibi hizmetleri de paketlere dahil edebiliyor.

Yenimahalle Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Yenimahalle Ankara kuaförleri arasında en popüler ilçe seçeneklerinden biri. Bu yüzden Yenimahalle’de hizmet veren kuaförler, geniş fiyat aralıkları ile her bütçeye uyum sağlayabiliyor. Aynı zamanda ilçedeki seçeneklerinizin birçoğu, şehir ortalamalarına baktığımızda çok hesaplı rakamlarla hizmet veriyor. Örneğin; Ankara Demetevler kuaför seçenekleri, hesaplı fiyatlar sunan salonlar arasında yer alıyor.

Yenimahalle kuaförlerinde saç yıkama ve kesim gibi hizmetler, en hesaplı gelin paketlerine dahil ediliyor. Saçınızın rengini değiştirmek veya ombre gibi işlemler yaptırmak istiyorsanız kenara ayırmanız gereken bütçe artabiliyor. Birçok kuaför Yenimahalle’de hazırlık grubunun büyüklüğüne göre de farklı fiyatlar sunabiliyor. Butik çalışmalar için her zaman daha hesaplı fiyatlar talep ediliyor.

Yenimahalle’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Ankara Yenimahalle’de en iyi kuaför salonları arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bazı özellikler var. Bunların başında da kuaförlerde görev yapan ekiplerin referansları geliyor. Ankara kuaförleri ve güzellik salonları, son trendleri takip ediyor. Yenimahalle salonlarında da saçınız modaya uygun bir şekilde yapılıyor. Siz de referansları güçlü olan salonlar arasından seçim yaparak bunu garantileyebilirsiniz.

Yenimahalle kuaförlerinin bazıları sadece kendi salonlarında hizmet vermeyi tercih ediyor. Bunun için sizinle düğün mekanına gelecek ekipler istiyorsanız bu yönde hizmet veren salonlar arasından seçim yapmalısınız. Aynı zamanda Yenimahalle’deki kuaförler, sizinle birlikte sevdiklerinize de hizmet verebiliyor. Hizmetlerin eşit dağılabilmesi için hazırlık grubunuzun kaç kişi olacağına karar verdikten sonra bir salon seçmelisiniz.

Yenimahalle Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Yenimahalle gelin saçı ve makyajı firmaları, tasarımlarının size özel olmasına önem veriyor. Bunun için firmalar ilk görüşmelerde sizi yakından tanımak istiyor. Ayrıca bu görüşmelerde özel teknikler ile yüz şekliniz ve cilt tipiniz analiz ediliyor. Böylelikle kişiye özel tasarımlar, istediğiniz gibi olmasıyla beraber tam size yakışacak şekilde de düzenleniyor.

Yenimahalle firmaları, saç ve makyajla beraber el ve ayak masajlarını da kapsamlı gelin paketlerine dahil ediyor. Böylece en özel gününüzde hazırlanırken bir yandan da stres atmanız mümkün oluyor. Firmalar, takma kirpik ve çıt çıt saç gibi işlemlerle aklınızdaki saç ve makyaj tasarımlarını en ince ayrıntısına kadar uygulayabiliyor.

Yenimahalle Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Yenimahalle gelin başı fiyatları, Varlık ve Şentepe gibi mahallelerde çok hesaplı rakamlarla sizi bekliyor. Gelin saçı firmalarının popülerliği, talep edilen fiyatlara etki edebiliyor. Örneğin; Yaşamkent ve Alacaatlı mahallelerindeki popüler salonlarda fiyatlar, bir tık daha artış gösterebiliyor. Bununla birlikte kuaförler, iletişime geçme zamanınıza göre erken randevu indirimleri sağlayabiliyor.

Yenimahalle firmaları, dört mevsim de hizmet veriyor. Salonlar, her sezona göre gelin saçı modelleri ile sizi bekliyor. Ankaralı çiftler, evlenmek için en çok sıcak yaz aylarını tercih ediyor. Bu nedenle firmalar, sonbahar ve kış mevsimlerinde çok daha uygun fiyatlar sunabiliyor. Aynı zamanda; duvak, toka ve gelin tacı gibi aksesuarların kullanıldığı tasarımlarda fiyatlar artabiliyor.

Yenimahalle Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Yenimahalle gelin makyajı firmaları, kusursuz ve pürüzsüz görünümler elde edilen porselen makyaj uygulamaları yapabiliyor. Ayrıca dilerseniz son zamanlarda sıkça tercih edilen doğal görünümlü tasarımlar da ekipler tarafından uygulanabiliyor. Nude ve soft renklerin daha çok kullanıldığı doğal görünümlü makyajlar, porselen uygulamalara göre her zaman daha hesaplı fiyatlarla yapılıyor.

Yenimahalle’deki gelin makyajı firmaları, manikür ve pedikür hizmetleri ile uyumlu ojeleri beğeninize sunuyor. Bu hizmet için genelde herhangi bir ek ücret talep edilmiyor. Fakat kalıcı oje işlemleri için kenara daha yüksek bütçeler ayırmanız gerekiyor. Yenimahalle’deki çoğu firmada yapılabilen ipek kirpik uygulamaları da fiyatları arttırabiliyor. Takma kirpik uygulaması, uygun fiyatlı paketler içerisinde sunuluyor.

Yenimahalle Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları