Beyaz Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Beyaz Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Beyaz Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Beyaz Kuaför Sık Sorulan Sorular

Beyaz Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Beyaz Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Beyaz Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Beyaz Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Beyaz Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Beyaz Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Beyaz Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Beyaz Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Beyaz Kuaför Hakkında

Beyaz Kuaför, Ankara Çankaya’da başladığımız serüvenimize, Mahal Ankara’da devam ediyoruz. Yıllardır siz değerli misafirlerimize; güler yüzlü, çalışkan ve profesyonel bir hizmet sunuyoruz. En iyi hizmeti verebilmek için sizden gelen tüm tavsiyeleri dikkatlice dinliyoruz. Amerika, İspanya, İsveç ve Fransa’da aldığımız eğitimlerle birlikte, kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Sektördeki trendleri de yakından takip ettiğimizden beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılamayı hedefliyoruz.

Kadın ve erkek olarak, iki ayrı alanda hizmet veriyoruz. Kadınlar için; yıkama, fön, kesim, topuz, maşa, perma, balyaj, ombre, düzleştirme, keratin bakımı, mizample tres kaynak, boncuk kaynak, profesyonel makyaj, saç bakımı, manikür, pedikür, el ve ayak bakımı, jel tırnak uygulaması, cilt bakımı, kaş ve kirpik bakımı, gelin saçı ve makyajı gibi hizmetler veriyoruz. Erkekler için ise; saç kesimi, yıkama ve tarama hizmeti, saç bakımı, keratin yüklemesi, çamur maskesi, kaş dizaynı ve damat tıraşı gibi uygulamalarımız bulunuyor.

Hayatınızın en güzel gününde, müstakbel eşinizle birlikte hazırlık sürecinizi geçirmek isterseniz, sizi en iyi şekilde hazırlayacağımıza emin olabilirsiniz! Gelinlerimiz için; düğün konseptine ve gelinliğinize uygun bir saç modelinden sonra, kusursuz bir makyaj uygulaması yapıyoruz. Damatlar da elbette, gelinin zarif güzelliğine yakışır şekilde hazırlanıyor.

Modern tarzımız ve ayrıcalıklı hizmet anlayışımızla, sektörde adımızı duyurmaya devam ediyoruz. Büyük bir titizlikle yürüttüğümüz çalışmalarımızın ardından, sizin güzel geri dönüşlerinizi aldıkça mesleğimize olan aşkımız kat be kat artıyor.

Siz değerli çiftlerimize sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Beyaz Kuaför fiyat listesi hakkında bilgi sahibi olmak, bu güzel hizmetlerden yararlanmak ve en değerli gününüze kusursuz bir şekilde hazırlanmak için, sabırsızlıkla bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz. Bunun için yapmanız gereken, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurmak!

İletişim

  • Adres:

    Reşit Galip Cad. No:89 D:1

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Beyaz Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.