Fatma Hasılcıo

0312 963 3126

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
%21 i̇ndirim

Son gün 01/07/2022

Düğün.com Çiftlerine Özel Gelin ve Makyajı Paketimiz %21 İndirimle !

Düğün.com Çiftlerine Özel Gelin Ve Makyajı Paketimiz Haziran Sonuna... devamı 

Fatma Hasılcıo Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000-2.000 TL

Fatma Hasılcıo Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Fatma Hasılcıo Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Fatma Hasılcıo Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik, Gelin Paketi, Düğün Gruplarına Hizmet, Gelin Odası, Ücretsiz Prova, Mekanda/Evde Hizmet


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  10

Fatma Hasılcıo Hakkında

Fatma Hasılcıo, Ankara’nın Çankaya ilçesinde yaşayan ve kendi ekibiyle çalışan bir uzman. Ankara gelin saç makyaj önerileri hakkında araştırma yapıyorsanız, okumaya devam ederek hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Evlilik töreninizde hayalinizdeki saç ve makyaja sahip olmak için bizi tercih ederek detaylı bir şekilde isteklerinizin yerine getirildiğinden emin olabilirsiniz. Her konsepte uygun tasarımlarımızı inceleyerek kararınızı verebilirsiniz.

Deneyim

Uzun yıllardır gelin adaylarıyla buluşarak göz alıcı makyaj ve saç tasarımları yapıyoruz. Edindiğimiz deneyimlerimizi sunduğumuz sınırsız hizmetlere borçluyuz. Her geçen gün ekibimiz gelişmeye devam ederken aynı zamanda da trendleri takip ediyor. Gelin saçı ve makyajının dışında profesyonel moda çekimlerinde de hizmet vermemiz nedeniyle fotoğraflarınızda en güzel şekilde görünmenizi sağlayacak makyaj hilelerini biliyoruz!

Hizmetler

-Konseptinize uygun olarak planlanan makyajınızı dilediğiniz renklerde yapıyoruz. Kusursuz cilt ve büyüleyici göz makyajınızla her fotoğraf karesinde mükemmel görüneceksiniz!
-Ücretsiz prova
-Mekanda veya evde hizmet seçeneklerimizi değerlendirerek dilerseniz evlilik töreninizin olduğu lokasyonda isterseniz de evde makyaj ve saç hizmetinizi alabilirsiniz.
-Gelin adayımızın yakınlarına hizmet vererek birlikte güzel bir şekilde davete hazırlanmasını sağlıyoruz.
-Gelin paketlerimizin içeriklerini her konsepte uygun ve detaylı şekilde sizinle paylaşıyoruz. Ankara’da gelin saç ve makyaj paketleri konusunda her bütçeye uygun seçenekler sunuyoruz.

Saç / Makyaj Tarzı

Doğal görünümlerden hoşlanan ve düğünlerini de sahil, kır bahçesi veya daha samimi ortamlarda planlayan gelin adaylarımıza uygun dalgalı ve romantik bir his yaratan tasarımlarımızı inceleyerek kararınızı verebilirsiniz. Dilerseniz bohem görünümlü örgüleri tercih edebilir ya da klasik her zaman daha güzeldir diyorsanız da topuz modellerimize göz atabilirsiniz. Düğününüzden önce saçınızın uzunluğuyla ilgili herhangi bir değişiklik istiyorsanız da bize söylemeniz yeterli!

Fatma Hasılcıo, gelin saçı ve makyajı paketleriyle size uygun imkanlar sunuyor! Yetenekli ekibiyle sınırsız hizmet sunan uzmanımız hayallerinizi gerçekleştirmek için gerekli her detayı önceden planlıyor. Siz de düğününüzde harika bir saç ve makyaja sahip olmak istiyorsanız, hemen formumuzu doldurun! Ankara gelin saçı ve makyajı fiyatları hakkında bilgi almak için yan tarafta bulunan ücretsiz formu eksiksiz bir şekilde doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.