Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Ankara’nın Diğer İlçelerindeki Kuaförler ve Hizmetleri

Yüz ölçümü büyük bir şehir olan Ankara’nın merkezden uzak ilçelerinde dünyaevine girmeyi planlayan gelin adayları; Akyurt, Ayaş, Bala, Çamlıdere, Evren, Güdül, Haymana, Kalecik ve Kızılcahamam’da da kuaförleri ve güzellik salonlarını bulabiliyor. Ankara ilçelerindeki kuaför seçenekleri sayesinde size hitap eden ve içinize sinen bir firma ile çalışmanız mümkün!

Ankara’nın diğer ilçelerindeki kuaförlerde kapsamlı bir hizmet alabiliyorsunuz. Günlük bakımlarınızdan özel davetlerinize kadar çeşitli işlem ve uygulamalar yapabiliyorlar. Ankara’nın ilçeleri ve semtlerinde dağılım gösteren firmalar arasında sadece saç tasarım ya da makyaj stüdyosu olarak hizmet veren alternatifler de mevcut. İhtiyacınıza göre seçim yapabiliyorsunuz.

Saç kesimi, saç renklendirme, manikür-pedikür, kalıcı oje, protez tırnak, saç-makyaj gibi hizmetleri tek bir salon içerisinde verebilen firmaları da Ankara’nın ilçelerinde yer alıyor. Üstelik bu kuaförler farklı ihtiyaçlarınıza yönelik olanakları bir araya getirerek paketler oluşturuyor. Özel gününüzde uygun fiyatlara hayallerinizdeki görünüme kavuşmak istiyorsanız, gelin paketlerini tercih edebilirsiniz.

Ankara’nın Diğer İlçelerindeki Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Merkezden bir tık uzak konumda bulunan kuaförlerin başlangıç fiyatlarının daha uygun olduğunu görüyoruz. Kızılcahamam’daki kadın kuaförleri ekonomik fiyatları ile gelin adaylarının da yüzünü güldürüyor. Ayrıca Ankara Çamlıdere ilçesindeki firmalar da hem gelin saçı hem de makyaj hizmetini bir arada sundukları paketleri ile oldukça bütçe dostu bir politika izliyor.

Ankara’nın en güzel ilçelerinde lüks salonları ile ön plana çıkan firmalar mevcut. Akyurt kuaförleri arasında da salonun modernliğinin başlangıç fiyatlarını arttırdığını gözlemleyebiliyoruz. Ayrıca ekibin kaç kişiden oluştuğu, hizmet kalitesi, referansları ve kullandıkları ürünlerin markaları da minimum başlangıç fiyatlarını etkiliyor. Genel olarak Ankara’nın diğer ilçelerindeki kuaförlerin fiyat listelerinin ortalamada seyrettiğini söyleyebiliriz.

Ankara’nın Diğer İlçelerinde Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Ankara’nın Diğer İlçelerindeki Kuaförlerin Hizmetleri

Sadece gelin saçı ve makyajınız için değil, düğün öncesi bakım işlemleriniz için de Ankara’nın diğer ilçelerindeki kuaförleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ağda, epilasyon, keratin bakım, cilt bakım, manikür-pedikür uygulamalarınızı tek bir yerde yaptırabilirsiniz. Ankara Haymana ilçesindeki kuaförler arasında prova hizmetini de gelin paketleri içerisine dahil eden firmaları bulabilirsiniz.

Ankara’daki diğer ilçelerde hizmet kapsamı geniş olan kuaförler mevcut. Saç aksesuarı kiralama hizmeti sayesinde düğün gününüzde saçınızda uyum içinde olacak hazır duvak modelleri, taçlar ve tokalar arasından seçim yapabilirsiniz. Ankara Akyurt kuaförleri arasında düğün sonrasında geri götürmeniz halinde ücretsiz aksesuar kiralama yapabilen kuaför salonları da yer alıyor.

Ankara’da Kahramankazan kuaförlerinden Ayaş’taki güzellik salonlarına kadar her bir firmanın ekipleri, son trendleri takip ederek gelin adaylarının güncel bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Gelin saçı ve makyajınızı yapmadan önce sizin tarzınızı anlıyor ve beklentilerinizi dinliyorlar. Size özel bir tasarım yaparak hayallerinizi gerçekleştiriyorlar. Ayrıca prova sırasında değişiklik talep edebiliyorsunuz.

Ankara’daki Diğer İlçelerde Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Ankara’daki Diğer İlçelerde Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Ankara’nın diğer ilçelerindeki gelin makyajı fiyatlarına baktığımızda, cep yakmayan bir aralıkta seyrettiğini görüyoruz. Makyaj stüdyolarında özel bir hizmet almak istiyorsanız, ortalamanın bir tık üzerinde fiyatlar ödeyebilirsiniz. Eğer saçınızı da yaptırabileceğiniz bir kuaför ile anlaşmayı planlıyorsanız, gelin paketlerinin uygun fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca kış aylarında kuaförlere talebin azalması ile kampanyalı fiyatlardan anlaşma sağlayabilirsiniz.

Diğer ilçeler Ankara’da uygun fiyatlı kuaförlere yer verse de kullanılan ürünlerin markaları ve kaliteleri ödeyeceğiniz rakam üzerinde rol oynuyor. Dünyaca ünlü makyaj markalarına ait far paletlerinin, fondötenlerin, rujların, rimellerin ve daha pek çok malzemenin yer aldığı kuaför salonlarında ortalamanın üzerinde fiyatlar söz konusu olabiliyor. Ankara’nın diğer ilçelerinde çoğunlukla ekonomik gelin makyajları yaptırabiliyorsunuz.

Ankara’nın Diğer İlçelerindeki Gelin Saçı Uzmanlarından Tavsiyeler

Ankara’daki diğer ilçelerde faaliyet gösteren gelin saçı uzmanları kusursuz bir gelin saçı için önemli püf noktaları paylaşıyor. Öncelikle saçınızın ışıl ışıl görünmesi için bakım yaptırmayı unutmamalısınız. Saç modelinizi belirlerken yüz tipinizi analiz ettirmelisiniz. Yuvarlak yüz şekline sahipseniz, şık at kuyrukları ve görkemli topuzlar deneyebilirsiniz. Perçemleriniz var ise salaş topuzlarla romantik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kısa saçlı gelin adayıysanız ve saçlarınızın omuzlarınıza dökülmesini istiyorsanız, kuaförünüzden postiş, peruk ya da çıt çıt saç kullanmasını talep edebilirsiniz. Düğününüzün nasıl bir atmosferde gerçekleşeceği ve gelinliğinizin tarzı da saç modeliniz için önem taşıyor. Örneğin; kır bahçelerindeki düğünler için balerin topuzları ve dalgalı açık saç modelleri sıklıkla tercih ediliyor.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları