Parisli Cemil Kuaför - Armada AVM

1 Yorum

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Parisli Cemil Kuaför - Armada AVM Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Parisli Cemil Kuaför - Armada AVM Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Parisli Cemil Kuaför - Armada AVM Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Parisli Cemil Kuaför - Armada AVM Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, El / Ayak masaj, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  30

Parisli Cemil Kuaför - Armada AVM Hakkında

40 yılı aşkın süredir güzellik sektöründe faaliyet gösteren bir firmayız ve Parisli Cemil Kuaför adına sahip 10 tane şubemiz bulunuyor. Çoğunluğu Ankara’da olmak üzere İstanbul ve İzmir’de de bulunan şubelerimizin tamamında aynı hizmet kalitesini sunuyoruz. Hem kadınlara hem de erkeklere hizmet verdiğimiz salonlarımızda geniş yelpazede uygulamalar yapıyoruz. Parisli Cemil Kuaför olarak 60-70 kişilik büyük bir aileyiz.

Deneyim

1962 yılında Sinop’un bir köyünde çırak olarak mesleğe başlayan kurucumuz Cemil Ayrancıgil, 1965’de tek koltuklu bir köy berberi açtı. 1967’de göç ederek mesleğine Ankara’da devam etmeye başladı. 1970’lerde berber yerine kuaför salonu ismini kullanan Ayrancıgil, bu alışkanlığın değişmesine sebep oldu. 1972 yılında Anadolu Ajans ile yaptığı röportajı 17 farklı gazetede yayımlandı.

Ankara’da ilk salon 1975 yılında açıldı. Haberlerde çıkan başlıklardan esinlenerek salona Parisli Cemil Kuaför adını verdi. Yıllar içerisinde sunduğu kaliteli hizmetlerle daha geniş bir kitleye ulaştı ve ününü oldukça artırdı. Ankara Hilton’da ilk şubesini açtı ve ardından ikinci şubeyi Mersin Hilton’da açarak şehir dışına da hizmetlerini taşımış oldu.

Hizmetler

Bulunduğunuz sayfa üzerindeki hizmet bilgileri, fotoğraflar ve adres bilgisi Parisli Cemil Kuaför Armada şubemize ait. Armada İş Merkezi içerisinde bulunan salonda geniş bir yelpazede hizmetler veriyoruz. Kadın ve erkek bölümlerimiz bulunması sayesinde herkese hitap edebiliyoruz. Düğünler başta olmak üzere; kına geceleri, nişan ve söz merasimleri için gelin adayları tarafından tercih ediliyoruz.

16 kişilik bir ekip olarak görev yaptığımız salonumuzda, gelinin yanı sıra aynı gün içerisinde yakınlarından yaklaşık 30 kişiye kadar hizmet verebiliyoruz. Özel gün hazırlıkları dışında salonumuzda bir kuaförden istenebilecek hemen her hizmeti sunuyoruz. Kadınlar için saç tasarımı ve bakımı, kesim, boyama, örgü ve kişisel bakım konusunda; erkekler içinse saç tarama ve kesim, tıraş, yüz bakımı gibi uygulamaları yapıyoruz.

Saç / Makyaj Tarzı

Gelin saçı ve makyajı konusunda her zaman trendleri takip ediyor ve bu alandaki değişimlerden mutlaka haberdar oluyoruz. Ancak gelinlerimizi önemsiyor, isteklerine öncelik veriyoruz ve belirli bir model fikriyle gelirlerse onu eksiksiz uyguluyoruz. Klasik ve romantik tarzlarına uygun saçlara hem açık hem de topuz modeller uygulayabiliyor, duvak ve taçlar gibi aksesuarları da kullanmayı tercih ediyoruz.

Güzellik sektöründe rüştünü ispat etmiş köklü bir firma olarak deneyimli uzmanlarımız ile her yıl çok sayıda çiftin mutluluğuna ortak oluyoruz. Erkek ve kadın bölümlerimizde damat ve gelinlerimizi ayrı olarak hazırlıyor, zamandan tasarruf etmelerini sağlıyoruz. Eğer daha detaylı bilgi ve Parisli Cemil Armada fiyatları için bize ulaşmak isterseniz sayfa üzerindeki numarayı veya formu kullanabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Eskişehir Yolu Mustafa Kemal Mah. CEPA Alışveriş Merkezi Parisli Cemil Kuaför Salonu Çankaya Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Parisli Cemil Kuaför - Armada AVM Yol Haritası

Parisli Cemil Kuaför - Armada AVM Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Elif & Sedat

Düğün Tarihi: 06.03.2021Yıllardır Parisli Cemil Armada Şubesini kullanıyorum arkadaşlar çok başarılı ve aile ortamı var. Düğün günü gönül rahatlığı ile saçlarımı yaptırdım ve arkadaşlarım benimle beraber mutluluğumu paylaştılar. bütün arkadaşlarım çok beğendi saçlarını. tüm arkadaşların ellerine sağlık

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.