Gelin Saçı ve Makyajı

Sincan Gelin Saçı ve Makyajı

2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
7.500-10.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
7.500-10.000 TL
7.500-10.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
2.500 TL'den az
5.000-7.500 TL
2.500 TL'den az
2.500 TL'den az
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Sincan Kuaförleri ve Hizmetleri

Sincan kadın kuaförleri; tecrübeli ekipleriyle, profesyonel çalışanlarıyla ve kaliteli hizmetleriyle ön plana çıkıyor. İlçedeki kuaförler, müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşımı benimsiyor. Gelin adayları, düğün saçını ve makyajını Sincan kuaförlerinin hünerli ellerine bırakıyor. Kuaför salonları ağırlıklı olarak; Andiçen, Atatürk, Maraşalçakmak, Fatih ve Akşemsettin mahallelerinde yer alıyor. Fiyatlar ve sunulan hizmetlerin içeriği, salonlara göre farklılık gösterebiliyor.

Sincan kuaförlerinin standart paketlerinin içerisinde saç ve makyaja dair birçok hizmet yer alıyor. Kapsamlı paketlerde bunlara ek olarak; masaj, bakım ve güzellik hizmetleri de bulunuyor. İlçedeki salonların bir kısmı, uygulamalara geçmeden önce gelin adaylarına derin cilt temizliği ve yoğun saç bakımı yapabiliyor. Kalıcı işlemlere düğünden en az 1 ay önce başlamak gerekiyor.

Sincan Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

 • Ankara Sincan kuaför fiyatları her bütçeye uyum sağlayabiliyor. İlçedeki kuaförlerin büyük bir kısmı, saç ve makyaj hizmetlerini makul fiyatlar karşılığında sunuyor.

 • Sincan Merkez kadın kuaförleri, uygun fiyatlarıyla gelin adaylarının tercih ettiği yerlerin başında geliyor.

 • Gelin saçınızı ve makyajınızı bütçe dostu fiyatlara mal edebileceğiniz Sincan kuaförleri; Atatürk, Akşemsettin, Fatih, İstasyon, Andiçen ve Pınarbaşı mahallelerinde yer alıyor.

 • Saç ve makyaj hizmetleri için ortalama bir bütçeniz varsa, Andiçen Mahallesi’ndeki kuaförlere göz atabilirsiniz.

 • Kapsamlı paketleriyle ve ayrıcalıklı hizmetleriyle öne çıkan birçok kuaför Sincan’da bulunuyor. Ek hizmetleri paketlere dahil eden lüks salonlarda, fiyatlar ortalamanın üzerinde olabiliyor.

 • Sincan kuaför fiyatlarının ortalamanın biraz üzerinde olduğu salonlar, Maraşalçakmak ve Atatürk mahallelerinde bulunuyor. Buradaki kuaför salonları, hizmetlerini evde veya düğün mekanında sunabiliyor.

Sincan’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Sincan kuaförleri arasında seçim yaparken bazı noktalara dikkat etmenizde fayda var. Öncelikle almak istediğiniz hizmetleri belirleyip, kuaför tercihinizi de talepleriniz doğrultusunda yapmalısınız. Gelin saçınıza ve düğünde kullanacağınız makyaj tarzına karar veremediyseniz, stil danışmanlığı hizmeti sunan salonlardan hizmet alabilirsiniz. Sektörde deneyimli ve size yol gösterebilecek profesyonellerle el sıkışarak, kusursuz bir hazırlık süreci geçirebilirsiniz.

Sincan kuaför salonlarının düğün gününde hizmet verebildiği kişi sayısı değişebiliyor. Eğer yakınlarınızın da hizmetlerden yararlanmasını istiyorsanız, personel sayısı fazla olan kuaförleri tercih edebilirsiniz. Hizmetleri güzellik salonu yerine düğün mekanında veya evde almayı talep ediyorsanız, bu arzunuzu yerine getirebilecek kuaförlerle anlaşmalısınız. Özellikle yaz veya bahar düğünü gerçekleştirecekseniz, organizasyonunuzdan haftalar önce randevu almayı da unutmamalısınız.

Sincan Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

 • Sincan gelin saçı ve makyajı firmalarının fark yaratan hizmetleri sayesinde gelinlerin yüzünde güller açıyor.

 • Ombre, sombre, balyaj, ışıltı, mikrokaynak ve çıtçıt saç gibi uygulamalar yoğun ilgi görüyor. Keratin bakımı ve Brezilya fönü gibi işlemler, saçta uzun süreler boyunca kalıyor.

 • Eklentilerle saçını uzatmak isteyen gelinler için Atatürk Mahallesi’ndeki kuaförlerde avantajlı olanaklar bulunuyor.

 • Ankara kuaförleri arasında önemli bir yeri olan Sincan salonları, düğün gruplarına hizmet verebiliyor. Atatürk ve Pınarbaşı semtlerindeki salonlar, kapsamlı gelin paketleriyle dikkat çekiyor.

 • Sincan güzellik salonlarında; yüz, vücut, tırnak, el ve ayak bakımı hizmetleri yer alıyor. Gelin adayları hizmetlerden yararlanırken, masaj keyfi de yapabiliyor.

 • Sincan salonlarında, kaş ve kirpik tasarımı da yapılıyor. İpek kirpik, kaş pudralama, microblading ve lifting işlemleri gelin adayları tarafından sıkça tercih ediliyor.

 • İlçedeki salonların büyük bir kısmında; manikür, pedikür, lazer, ağda ve kalıcı oje hizmetleri bulunuyor. Kuru manikür, sevilen hizmetlerin başında geliyor.

 • Atatürk Mahallesi’ndeki güzellik salonlarının bazılarında solaryum hizmeti de yer alıyor.

Sincan Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Sincan gelin saçı fiyatları, kuaförünüzden talep ettiğiniz hizmetler doğrultusunda değişebiliyor. Kesim ve fön gibi kolay işlemler bir hayli uygun fiyatlı oluyor. Gelin topuzu modelleri ise makul ya da daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Duvak veya saç aksesuarı kullanımına bağlı olarak, gelinlerin ödeyecekleri tutar farklılık gösterebiliyor. Bazı kuaför salonlarında, aksesuar kiralama imkanı da bulunuyor.

Sincan’daki kuaförlerin bir kısmı, son teknolojiyle üretilen saç ekipmanlarını kullanmayı tercih ediyor. Gelin saçınızda kullanılan profesyonel ekipmanlar ve kaliteli ürünler, ödemeniz gereken ücretleri yükseltebiliyor. Kuaförünüzün düğün mekanında ya da evde hizmet vermesini istiyorsanız, bu talebiniz de fiyatlara ekleniyor. Sincan kuaför salonlarının birçoğu, gelin adaylarına ödeme kolaylıkları sağlıyor.

Sincan Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Sincan gelin makyajı fiyatları düşük rakamlardan başlıyor. Makyözler, ortalama ve ortalamayı biraz geçen fiyatlara da gelin makyajı hizmeti sunabiliyor. Düğün makyajı için düşük bir bütçe aralığı belirleyen gelin adayları; Akşemsettin, Atatürk, İstasyon, Andiçen Fatih ve Pınarbaşı’ndaki salonları tercih ediyor. Gelin makyajının stiline göre fiyatlar değişebiliyor. Ayrıca gelinlerin talepleri de ücretler üzerinde etkili oluyor.

Sincan’daki güzellik salonlarının bir kısmı sektörde bilinen makyözlerle birlikte çalışıyor. Popüler makyözlerin hünerli ellerinin değdiği makyajlar bir tık yüksek fiyatlı olabiliyor. Makyözün bir ekibinin olması da fiyatları değiştirebiliyor. Hizmet veren kişi sayısı doğrultusunda ödemeniz gereken ücretler de belirleniyor. Makyaj provası için bazı makyözler ücret talep ederken bazılarıysa ücretsiz deneme yapabiliyor.

Sincan Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Sincan’daki kuaförlerin saç ve makyaj hizmetleri için talep ettikleri fiyatlar pek çok unsura göre değişebiliyor. Ücretler, gelin adaylarının istekleri doğrultusunda azalabiliyor ya da artabiliyor. Sincan gelin başı fiyatlarını büyük oranda seçilen saç modeli etkiliyor. Uğraş gerektiren gelin topuzları, ödenecek tutarı yükseltebiliyor. Aksesuar ve duvak takma hizmetleri de fiyatlara yansıyor.

Sincan gelin makyajı fiyatlarını kullanılan malzemelerin kalitesi belirliyor. Lüks ürünlerle yapılan gelin makyajlarının ücreti bir tık yüksek olabiliyor. Gelin adaylarının; sade, doğal, ihtişamlı, parlak, mat veya porselen makyaj görünümleri arasında yapmış oldukları seçim de makyaj fiyatlarını etkiliyor. Makyözlerin kişiye özel ürün ve malzeme kullanmaları ücretleri yükseltse de gelinlere hijyenik bir hizmet olanağı sağlıyor.