Gelin Saçı ve Makyajı

Pursaklar Gelin Saçı ve Makyajı

Seçil Yalçın Beauty Hair Center
5,0
(5 Yorum)
Pursaklar

Düğün hazırlık sürecinizin en önemli detaylarından biri olan saç ve makyajınızın profesyonel bir ekip tarafından yapılmasını istiyorsanız, sunduğumuz birbirinden güzel hizmetlerle kendinizi...

2.500 TL'den az
İncele

Helen Hair Designs olarak, saç ve makyaj sektöründe 15 yıldır başarılı bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Zengin deneyimimiz ve uzman kadromuz sayesinde, bugüne kadar birçok çiftin en özel...

2.500-5.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
5.000-7.500 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Pursaklar Kuaförleri ve Hizmetleri

Ankara Pursaklar kuaför salonları size özel birçok hizmet ile düğün gününüzün tatlı heyecanını paylaşıyor. Sektörde yıllarca çalışmış profesyonel uzmanlar hayallerinizi süsleyen gelin saçı ve makyajını sizin için yaratıyor. Pursaklar kuaförleri salonlarda hizmet vermenin yanı sıra evinizde ve düğün mekanınızda da hizmet almanızı sağlayabiliyor. Şehir dışında gerçekleşecek düğünler için hizmet alabileceğiniz salonlar da bulunabiliyor.

Pursaklar’daki kuaförler trendleri takip etmeye özen gösteriyor. Son yıllarda popülerliği artan “fox eye” benzeri makyajlar ve revaçta olan bohem düğünler için salaş topuzlar uzmanların sıklıkla tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Birçok uzman isteğiniz üzerine kaş dizaynı da yapabiliyor. Bu sayede düğününüzden önce ihtiyaç duyabileceğiniz tüm değişiklikleri aynı salonda tamamlayabiliyorsunuz.

Birçok gelinin talep ettiği manikür ve pedikür uygulaması için aradığınız kuaför Pursaklar’da rahatlıkla bulunabiliyor. Gelinliğiniz ve makyajınızla uyumlu olarak yapılan kalıcı ve jel tırnak hizmetleri sıklıkla tercih ediliyor. Pursaklar kuaför salonları yalnızca düğün hizmetleri de vermiyor; nişan, kına gecesi ve benzeri organizasyonlar için sunulan saç ve makyaj paketleri de övgü topluyor.

Pursaklar Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Pursaklar kuaför fiyatları oldukça cep dostu opsiyonlar ile karşımıza çıkıyor. Cebinizi yormayan fiyatlara alacağınız kaliteli hizmetler için Merkez Mahallesi’nde yer alan salonlara yönelmenizi öneriyoruz. Bütçeniz yüksekse de Mimar Sinan Mahallesi’ndeki kuaförlerde ekstra uygulamalar içeren daha kapsamlı hizmetler alabiliyorsunuz. Pursaklar kadın kuaförlerinin büyük çoğunluğu ücretsiz prova hizmetleriyle yanınızda oluyor.

Gelin yakınları da kuaför hizmetlerinden yararlanacak ise fiyatlandırmanın kişi sayısı üzerinden yapıldığını görüyoruz. Ancak Ankara Pursak kadın kuaförleri arasında gelin gruplarına özel indirimler yapanlar da yer alıyor. Bu sayede yakınlarınız ile keyifle hazırlanırken aynı zamanda tasarruf edebiliyorsunuz. Paket ücretini peşin ödemeniz ve erkenden randevu oluşturmanız durumunda da salonların indirimlerden yararlanabiliyorsunuz.

Pursaklar’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Pursaklar’da kadın kuaförlerinin size sunduğu hizmet paketleri farklı uygulamalar içerebiliyor. Takma kirpik ve benzeri uygulamalardan faydalanmak istiyorsanız daha kapsamlı olan hizmet paketlerini tercih etmeniz gerekiyor. Her mekan düğün grubu hizmeti vermeyebildiğinden mekanlarla erkenden konuşarak bu konuda bilgi almak da önemli oluyor. Çoğu mekan aynı anda ortalama 10 kişiyi hazırlayabiliyor.

Ankara kuaförleri ve güzellik salonlarının genelinde olduğu gibi Pursaklar’daki salonlar da randevu sistemiyle çalışıyor. Salonda alacağınız hizmetler için 2 hafta öncesinden randevu almanız yeterli oluyor. Ancak uzmanlar ev ve mekan hizmetleri için 3-4 hafta önceden kendileriyle iletişime geçmenizi tercih ediyor. Erken randevu almak uzmanların konseptinizi daha iyi anlamasına yardımcı oluyor.

Pursaklar Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Pursaklar Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Pursaklar gelin başı uzmanları istediğiniz saç modelini en uygun fiyatlarla karşınıza çıkarıyor. En düşük rakamları veren Merkez Mahallesi; gelinler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Saç tasarımınızdan önce saç kesim, boyama ve perma gibi uygulamalar yaptırmak istediğiniz takdirde bu ekstra hizmetler ödeyeceğiniz tutara ekleniyor. Keratin saç bakımı da ödeyeceğiniz rakamı yükseltse de oldukça popüler olan bir uygulama.

Pursaklar gelin saçı fiyatlarını etkileyen bir etken de seçeceğiniz saç aksesuarları oluyor. Çiçekli taçlar gibi sade aksesuarlar da ihtişamlı duvak ve taçlardan daha düşük rakamlarla karşımıza çıkıyor. Klasik gelin topuzları ve popülerliğini yitirmeyen dalgalı açık saçları tercih ederseniz, bol detaylı ve süslemeli saç modellerine göre daha tasarruflu olabiliyorsunuz.

Pursaklar Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Pursaklar Gelin Makyajı Uzmanlarının Makyaj Önerileri

Düğün konseptiniz ve gelinlik modeliniz size en uygun makyaj tarzını belirleme sürecinde önemli bir yer tutuyor. Pursaklar gelin makyajı uzmanları klasik düğün makyajlarını nude, buğulu ve parıltılı olarak sıralıyor. Nude makyajlar çoğu tema ile uyumlu oluyor. Ancak romantik düğünlerde parıltılı makyajları, bol süslemeli konseptlerde ile buğulu göz makyajlarını tercih etmeniz öneriliyor.

Son yıllarda daha çok öne çıkan ve rustik düğünlerin vazgeçilmezi makyajsız illüzyonu veren tarzları da uzmanların dikkatini çekiyor. Listenin ters ucunda yer alan kapatıcılığı yüksek porselen makyajları da gözden geçirmenizi öneriyoruz. En sık verilen tavsiye, günlük olarak kullandığınız ve rahat ettiğiniz tarzların tersine giderek kendinizi rahatsız hissettirmemeniz oluyor.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları