Gelin Saçı ve Makyajı Ankara

Kryolan Professıonal Make-Up

Kryolan Professıonal Make-Up
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Kryolan Professıonal Make-Up Hakkında


KRYOLAN. MAKE-UP IS A SCIENCE.

Sadece bir gerçek profesyonel makyaj üreticisi vardır. Sadece bir Kryolan vardır.

Kryolan, 60 yılı aşkın süredir, sinema,tiyatro ve televizyon endüstrisinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır, bu da bizi dünya’da ilk profesyonel makyaj markası yapıyor. 16000’in üzerinde yüksek kaliteli makyaj ürünleri ve aksesuarları içeren geniş ürün yelpazesi sayesinde bugün de makyaj artistlerinin hala bir numaralı tercihidir.

Kryolan kimyagerleri, 6 asırdan fazla süredir profesyonel serimizi Berlin’de bulunan merkezimizden geliştirmektedir. Bu süre zarfında, dünyanın her köşesinden 80’den fazla ülkede kullanılan 16000’nin üzerinde ürün içerisindeki 750 yoğun renk tonu yaratıldı ve tamamlandı.

Uzman kimyagerlerimiz yeni ürünler geliştirmeye ve alışılmamış özelliklerde yeni hammaddeler bulmaya devam etmektedirler – bu yaklaşım Dermacolor serimizin geliştirilmesine önderlik etmiş, dünyanın her yerinden dermatologların ilgisini çekmiştir.
Profesyonel Farklılıklar

Kryolan’ı, profesyonel yada olmayan, diğer markalardan ayıran en önemli fark, profesyonel makyaj sanatçılarının ihtiyaç ve taleplerini karşılama gücümüzdür. Her sektörün kendi beklentileri vardır, örneğin tiyatro makjayı son derece dayanıklı olmalıdır, bu yüzden biz sadece endüstriyel baskılar altında performans gösteren ürünler formüle ediyoruz:
Color True ürünlerimizin her biri, sahne ve kamera karşısında hatta HD ışıklandırma ve çekim koşullarında bile dayanıklıdır
Tüm ürünlerimiz çok uzun ömürlü ve rahat uygulanabilir
Geliştirdiğimiz her formül yüksek pigmentli ve yoğun renklidir
Benzersiz cilt uyumu için kullandığımız içerikler en yüksek saflıktadır
Renk sürekliliğini garanti ediyoruz, bunun anlamı ise (makyajınız da) tekrar tekrar benzer görünüm yaratmak anlamına gelmektedir
Markamız yüksek derece de ürün güveni ve güvenilirliğini geliştirilmiş profesyonel çevre koşullarına göre sunar
Ürünlerimizin büyük bir kısmı günlük kullanım için de uygundur.
Klinik kimlik bilgilerimiz

Biz daima ürünlerimizi gelişmiş teknolojiye göre üretiyoruz. Aslında kullandığımız hammaddeler kozmetik ihtiyaçlarını ve beklentilerini aşan en yüksek saflıktadır.

Bizim hedefimiz üstün kalite standartlarını karşılamak. Bu yüzden lider dermatologlar ile işbirliği içinde çalışıyoruz ve mükemmel cilt uyumluluğu yakalamak için gelişmekte olan klinik testleri tamamlıyoruz.

Bunu bildirmekten mutluluk duyarız ki, ürünlerimizi hayvanlar üzerinde test etmeyi her zaman reddediyoruz. Hiçbir Kryolan ürünü (şimdiye kadar) herhangi bir hayvan üzerinde test edilmemiştir.

Renk tutarlığı sağlamak söz konusu olduğunda, teknolojinin öncüsü konumundayız.Bugün laboratuarlarımızda, çoğu cilt tonları kontrolü bir fotoğraf spektrometresi yardımıyla yapılır. (Bu aygıt): renkleri iğne ucu ayarında ölçen ve görüntüleyen, bilimsel laboratuarlarda daha yaygın kullanılan bir aygıttır.

İletişim

  • Adres::

    Kızılay Mh., Gazi Mustafa Kemal Blv No:3 Ankara Türkiye

  • Haritadaki Konumu

    Kryolan Professıonal Make-Up Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.