Şehrinizdeki Gelin Başı Fiyatları

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

3:02 dakika

08.02.2022

Gelin görüntünün tamamlayıcısı gelin saçı ve makyajın için düğün bütçen içinden ne kadar ayırman gerektiğini biliyor musun? Biz senin için araştırdık ve sana fikir vermesi için fiyatları etkileyen faktörlere de yer verdik! İşte şehir şehir gelin başı fiyatları!

alternatif metin

Gelin Makyajı ve Gelin Saçı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Gelin saçı ve makyajı için kuaförlerin sunduğu gelin paketi seçenekleri, provalar, uzmanın düğün mekanına gelmesi gibi etmenler fiyatları etkiliyor.

Standart Gelin Paketleri: Gelin başı fiyatları genellikle standart gelin saçı ve makyajı hizmetlerinden oluşan paketler üzerinden belirleniyor. Manikür, pedikür, tüm vücut ağda, takma kirpik gibi seçenekler ekstra olarak fiyatlandırılıyor.

Gelin Paketi İstemeyenler: Gelin paketini tercih etmeyip, bu hizmetleri ayrı ayrı firmalardan almak isteyebilirsin. Bu durumda gelin saçı ve makyajın için ayıracağın bütçeyi artırmanı tavsiye ediyoruz.

Çünkü tek bir firmanın sunduğu paket fiyatlar gelin saçı ve gelin makyajının toplamı üzerinden indirimli olarak belirleniyor.

Prova: Bazı kuaförler sundukları gelin paketlerine provayı da dahil ediyor. Ancak bazen istisnalar söz konusu olabiliyor. Bu durumda provalar için ek ücret talep edilebiliyor.

Kuaför İstediğin Mekana Gelirse: Eğer düğün günü evde ya da düğün mekanında hazırlanıp, saçının ve makyajının da burada yapılmasını istiyorsan firmalara bu hizmeti verip vermediklerini sormalısın.

Ancak baştan uyaralım: Uzmanını mekana getirtmek istiyorsan düğün paket bedelinin iki katını gözden çıkarmalısın.

Erken Rezervasyon: Erken rezervasyon çoğu alanda olduğu gibi gelin saçı ve makyajın için de avantaj sağlayabiliyor.

Özellikle kuaförlerin yaz döneminde hem yoğun hem de maliyetli olması gibi nedenlerle kış aylarında veya baharda randevu almanda fayda var.

İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Gelin saçı ve makyajı uygulayıcıları genellikle fiyatları paket hizmet karşılığında veriyor. Gelin başı fiyatları İstanbul gelinlerinin karşısına minimum 1.500 TL'nin altında.

Ortalama 3.000-5.000 TL'lik bir bütçe İstanbul'da gelin saçı ve makyajı için yeterli olabiliyor. Elbette bu fiyatların üst limitini söylemek oldukça zor.

istanbul gelin başı fiyatları

İstanbul gelin başı fiyatlarıyla ilgili daha fazla detay için şu yazımıza bakabilirsin: İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Ankara Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Gelin saçı fiyatlarını araştıran Ankara gelinleri! Gelin başı fiyatları Ankara kuaförlerinde minimum bir paket içeriği ile 1.500 TL civarında. Ortalama bir paket içeriği ile ise 3.000-5.000 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Bu paketlere prova gelin saçı makyajı, düğün günü gelin saçı ve makyajı, manikür, pedikür gibi hizmetler dahil olmakla birlikte, fiyatları bu hizmetlerin ne kadar kapsamlı olduğu belirliyor.

istanbul gelin başı fiyatları

Ankara'daki gelin saçı ve makyajı fiyatlarını şurada detaylı olarak anlattık: Ankara Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

İzmir Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Gelin başı fiyatları İzmir gelinlerinin düğün bütçesinde minimum 1.500 TL civarında, ortalama ise 3.000 TL yer kaplayacak.

Gelin saçın ve makyajının bir arada sunulduğu paketlerin içeriği ve fiyatlar senin taleplerin doğrultusunda şekillenip sabitlenecektir.

izmir gelin başı fiyatları

Şurada da ayrıntılarıyla İzmir gelin saçı ve makyajı fiyatlarından bahsettik: İzmir Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Adana Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Adana gelin saçı ve makyajı hizmetleri minimum içerikli bir paketle 1.500 TL'nin altında. Ortalama içerikte bir paket için ödemen gereken fiyat ise 1.500-3.000 TL civarında.

adana gelin başı fiyatları

Adana fiyatları için daha fazla detay istiyorsan seni şöyle alalım: Adana Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Antalya Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Antalya'da gelin saçı ve makyaj için minimum paket fiyatları 1.500 TL'nin altında. Ortalama ise 1.500-3.000 TL gibi bir bütçe ayırman yeterli olacaktır.

antalya gelin başı fiyatları

Antalya gelin saçı ve fiyatları için daha fazla ayrıntılı bilgi istiyorsan şu yazımıza göz atmanı öneriyoruz: Antalya Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Bursa Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Bursa gelin saçı ve makyajı uygulayıcılarının minimum hizmet paketi için verdikleri fiyat 1.500 TL'nin altında iken, ortalama bir hizmet için verdikleri fiyat 1.500-3.000 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Gelin saçı ve makyajın konusunda seçimini yaparken tarzına uygun model ve renkleri belirlemeye özen göstermende fayda var.

bursa gelin başı fiyatları

Bursa fiyatlarından şurada da bahsettik: Bursa Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Gelin saçı ve makyajında fiyatları etkileyen faktörler ile il il fiyatları sana fikir vermesi için anlattık. Daha detaylı araştırma yapmak istersen şehrindeki gelin saçı ve makyajı firmalarını inceleyebilirsin. İlgini çekenlerle de iletişime geçmeyi unutma!

Kuaför ve Güzellik Salonları

Şehrindeki en iyi gelin saçı ve makyaj uzmanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Saç ve makyaj uzmanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

3 yorum

Birgul Kirysnan

Düğün Tarihi: 25.07.2020


Tesekkur ederiz


pelin yazıcı

Düğün Tarihi: 20.10.2014


izmirde 200 liraya gayet güzel modeller de bulunabiliyor...


banu elibol

Düğün Tarihi: 20.10.2014


istanbuldaki fiyatlar yine el yakıyor..