Emre Hergül Kuaför

Hızlı Dönüş
Emre Hergül Kuaför


YORUMLAR (6)

+ Yorum Yaz
N&A Nuran & Ahmet Düğün Tarihi: 16/07/2017

Herşey mükemmel ilgi,alaka,hizmet,kalite son derece etkileyici.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Emre Hergül Kuaför sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


İNDİRİMLER

Gelin Paketi 1 : 800 Tl Yerine 500 Tl!
Gelin Paketi 1 : 800 Tl Yerine 500 Tl!

Düğün.com çiftlerine özel 31 Aralık 2018 tarihine kadar yapacağınız anlaşmalarda 1.Gelin Paketi 800 Tl yerine %37 İndirimle 500 tl olarak sizleri bekliyor.
Paket içeriği: Gelin Saçı & Porselen Makyaj & Saç Provası
Bu fırsatı kaçırmayın!

Son Geçerlilik Tarihi: 31/12/2018

Gelin Paketi 2 %45 İndirim Ile 600 Tl!
Gelin Paketi 2 %45 İndirim Ile 600 Tl!

Düğün.com çiftlerine 31 Aralık 2018 tarihine kadar Gelin Paketi anlaşması yapan çiftlerimiz 1100 Tl yerine %45 İndirim ile 600 Tl'den yararlanıyor.
Gelin Paketi içeriği; *Gelin Koçluğu; *Gelin Saçı *Saç Provası *Porselen Makyaj *Kirpik Ekleme *Kaş Dizaynı *Manikür
Bu fırsatı Kaçırmayın!

Son Geçerlilik Tarihi: 31/12/2018

Gelin Paketi 3 : Yerini Sen Seç!
Gelin Paketi 3 : Yerini Sen Seç!

Düğün.com çiftlerine özel yerini sen seç kampanyası; Yerini sen seç!
Paketimiz kuaför salonu stresinden uzak nerede isterseniz saçlarınızı orada tarıyoruz, sadece gelinimize verilen özel bir hizmettir,sizin için kurmuş olduğumuz 2 kişilik özel ekibimiz kuaförünüz ve makyözünüz sizi rüya gibi yaşayacağınız o güzel düğün gününüze prensesler gibi her detayınızla özel ilgilenerek hazırlıyorlar.
Ayrıca 1 Nedime arkadaşınızın saç makyajı da bizim size düğün hediyemiz olacaktır.

Detaylar için arayınız!

Son Geçerlilik Tarihi: 31/12/2018
%37 Gelin Paketi 1 : 800 Tl Yerine 500 Tl!

Düğün.com çiftlerine özel 31 Aralık 2018 tarihine kadar yapacağınız anlaşmalarda 1.Gelin Paketi 800 Tl yerine %37 İndirimle 500 tl olarak sizleri bekliyor.
Paket içeriği: Gelin Saçı & Porselen Makyaj & Saç Provası
Bu fırsatı kaçırmayın!

FİRMA DETAYLARI

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellik

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehirdışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Ağda, Manikür / Pedikür, Solaryum, El / Ayak masaj, Takma kirpik

Hakkında

DÜĞÜNÜNÜZLE İLGİLİ NE HAYALİNİZ VAR BİZE ANLATIN SAÇINIZDAKİ HİKAYEYİ BİZ YARATALIM. EMRE HERGÜL Kuaför, hayatının en özel gününe hazırlanan gelin adaylarının kusursuz görünmesine yardımcı olmak için gelin koçluğu hizmeti veriyor. Bir kuaför bünyesinde ilk kez gelin koçluğu hizmetini başlatan gelin adaylarının isteklerini belirleyerek düğün günü kendilerini bir prenses gibi hissetmelerini sağlıyor. Salonda verdiği A plus hizmet kalitesiyle ve yaratıcı uygulamalarıyla kadınların güzelliğine güzellik katan EMRE HERGÜL Kuaför gelin koçluğu ile evlilik hazırlığı yapanların heyecanına ortak oluyor. Gelin koçluğu yapan EMRE HERGÜL ve profesyonel ekibi “bir gelini anlamak” tan yola çıkarak başlattığı hizmette gelin adayını düğüne en iyi şekilde hazırlamak için süreçteki her detayı planlıyor. Gelin saçını EMRE HERGÜL Kuaför’de yaptıran gelin adaylarına koçluk hizmeti ücretsiz olarak veriliyor. Her şeyin kusursuz olması için gelin adaylarının adına en ince detayı bile düşünüp, planlayacak bir rehbere ihtiyaçları var. Hazırlık süreci, gelin saçı ve makyajı nasıl olacak, hayal ettiği gibi görünecek mi,zamanında kuaförden çıkabilecek mi, hangi makyaj malzemeleri kullanılacak gibi soruların cevaplanması ile başlıyor. EMRE HERGÜL gelin adaylarının en özel günün keyfini çıkarmasına yardımcı olmak olduğu söylüyor. Düğün öncesi gelin adayı ile yapılan görüşmelerde istekleri, hayalindeki saç modeli ve makyaj stili öğrenilip bunların yapılmasını uygun olup olmayacağı belirleniyor. Sonrasında ise gelinlik modeline, damatla olun boy uyumuna, düğün yeri konseptine, cilt tipine göre saç ve makyaj belirleniyor. Konusunda uzman profesyonel EMRE HERGÜL Kuaför ekibi de gelinin kendini prenses gibi hissetmesini sağlayacak saç ve makyaj uygulamasını gerçekleştiriyor.

İLETİŞİM

0216 706 0315
E-Posta Gönder
Yetkili Kişi Emre Hergül Adres Atatürk Bulvarı No: 31
Kartal,

YORUMLAR (6)

+ Yorum Yaz
N&A Nuran & Ahmet Düğün Tarihi: 16/07/2017

Herşey mükemmel ilgi,alaka,hizmet,kalite son derece etkileyici.

M&A Melek & Alper Düğün Tarihi: 14/05/2017

Kınam ve düğünüm için Emre Hergül kuaförü tercih etmekle ne kadar doğru bir seçim yaptığımı fotoğraflarıma baktıkça daha iyi anlıyorum.
Emre Bey ve ekibi işini en iyi şekilde yapan,profesyonel bir ekip. Ayrıca çok samimiler. İçeri girdiğinizde bir şekilde tek tek bütün ekiple muhabbet etme fırsatınız oluyor. Emre Bey gelin saçı ve makyajında en iyi çalışmayı öneriyor ve asla istemediğiniz bir şey yapmıyor.Saç, makyaj,saç kesimi,saç bakımı,manikür,pedikür,solaryum gibi pek çok hizmet aldım ve hepsinden son derece memnun ayrıldım.Kesinlikle öneriyorum pişman olmayacaksınız.Düğün öncesi süreçte ve sonrasında olan ilgileri için kendilerine çok teşekkür ederim.

Y&E Yelda & Emre Düğün Tarihi: 02/10/2016

özel günümde verdiğiniz hizmetin ilk anından son saniyenesine kadar geçen süreçte öncelikle o güzel yüzünüz için teşekkürler,mesleğinize ve müşterinize verdiğiniz değer için teşekkürler,saçlarımda ve makyajımda gösterdiğiniz özen için teşekkürler,davetlilerimizin yanına hem görünüş memnuniyetim ve motive dolu yolculadığınız için teşekkürler...yani kızlar kesinlikle tercih etmelisiniz inanın pişman olmayacaksınız

Ş&E Şerife & Emre Düğün Tarihi: 05/09/2015

Gelin koçluk uygulaması çok başarılı hayatımı kolaylaştırdı hepimizin hayalleri vardır ama bilmediğimiz çok ayrıntı varmış bunları siz tamamladınız en özel günlerimi kusursuzlaştırdığınız için teşekkür ederim..bence her gelin adayı okadar telaşenin içinde kendini gözü kapalı size teslim edebilir.başarılarınızın devamını dilerim

C&Ç Cansu & Çağlar Düğün Tarihi: 25/04/2015

Emre Hergül bey ve ekibi en detay ayrıntıda bile sizi düşünerek sizi sizden daha çok düşünen kuaförlerden.Duvağımdan saç aksesuarıma makyajımdan tırnak süsüme kadar dükkandan çıkana kadar herşeyin kusursuz olmasına özen gösterdiler ,İsteklerimi anlayıp kusursuz uyguladıkları için her bir çalışana ayrı ayrı teşekkür ederim :) Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 
Evleneceklere Destek Hareketi
Emre Hergül Kuaför ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Emre Hergül Kuaför hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap