Ankara Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Düğün gününüz yaklaşıyor. Tüm bütçe planlamasını yaptınız. Düğün mekanı, gelinlik, damatlık, gelin arabası ve hatta gelin pabucu bütçeniz bile hazır ama gelin saçı ve makyajı için hala net bir rakam belirleyemediniz. O halde sizin için araştırdığım Ankara kuaför fiyatları aralığını incelemeden anlaşma yapmayın…

gelin_sac_yapimi_2 - Ankara'da gelin saçı ve makyajı fiyatları

Ankara gelin başı fiyatları genel olarak tek bir pakette sabitliyorlar. Bu paketin içeriğinde gelin saçı ve makyajı, manikür-pedikür ve tüm vücut ağda olarak belirleniyor ve minimum 600 TL ile 850 TL arasında değişiyor. Tabii kampanyalı dönemlere denk gelirseniz 350 TL'lik bir paket bulmanız bile mümkün. Birçok saç artisti bu pakete saç ve makyaj provasını da ekliyor. Bu da düğün günü nasıl bir gelin olacağınızı görebileceğiniz için çok büyük bir şans.

Manikür ve pedikürünüzü o güne sıkıştırmak istemez ve daha önce yaptırmak isterseniz sadece saç ve makyajın olduğu bir paket seçmeniz de mümkün. O zaman da bütçe aralığınız da 100 TL'ye yakın bir indirim alabiliyorsunuz.

Bir diğer seçeniz de saç ve makyaj artistleri tarafından hazırlanmak olabilir. O zaman gelin saçı ve makyajı bütçeniz için kesenin ağzını biraz daha açmanız gerekiyor. Bağımsız çalışan tasarımcılar ücretlerini popülaritelerine göre arttırıyorlar. O nedenle böyle bir tercih yapacaksanız bu kalem için minimum 1500 TL'yi, göze almalısınız.

Gelin Saçı ve Makyajı İndirimleri

Düğün gününüz kuaförünüzü veya anlaştığınız saç ve makyaj artistini düğün mekanına veya eve gelmeleri isterseniz ise ödediğiniz ücretin iki katını göze almanız gerekiyor. Örneğin tüm kalemleri içeren 800 TL'lik bir paket için anlaştınız ve düğün mekanına gelmelerini istiyorsunuz. O halde ayırmanız gereken bütçeniz 1600TL olacaktır.

Artık şehrinizin gelin saçı ve makyajı bütçe aralığını biliyorsunuz. Fakat indirimli ve avantajlı fiyatlar isterseniz tavsiyem 3 ay önce anlaşma yapmanız olur. Ayrıca gelin saçı ve makyajı indirim sayfamızı incelemeden karar vermeyin!

Şehrindeki 550 Gelin Saçı ve Makyajı Artisti Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Sinem Aydınoğlu tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (3)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

Defne Özdemir

ellerinize sağlık bu güzel makale için

Kübra Ögütçü

böyle bilgiler için teşekkürler iyi günler dilerim..

BA Bektas Afes

Teşekürler :)