Ankara Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 4:24 DK

08.02.2019

Düğün günün yaklaşıyor. Bütçe planlamasını yaptın. Düğün mekanı, gelinlik, damatlık, gelin arabası ve hatta gelin ayakkabısı için bütçen hazır bile. Ama gelin saçı ve makyajı için hala net bir rakam belirleyemedin. O halde senin için araştırdığım 2018 Ankara gelin başı fiyatlarını incelemeden anlaşma yapmamanı öneririm.

Saç ve makyaj, gelin adaylarının gelinlikten sonra kafalarına taktığı en büyük hazırlık evresi sanırım. Düğün günün gelene kadar “Ya istediğim gibi olmazsa?” diye düşünüp duracaksın, biliyorum. Ancak güvenilir bir kuaförle çalışırsan ve önceden de provanı yaptırırsan stres miktarında büyük oranda azalma olacağını söyleyebilirim.

Bir diğer önemli konu da kuaförlerin fiyatları, malum. İşte kafana takılan soruları çözebilmen için bu yazıyı hazırladım. Tabii aklındaki “Ankara’nın en iyi kuaförü hangisi?” sorusuna da firmaları inceleyerek yanıt bulabileceksin.

Öncelikle senin için seçtiğim Ankara gelin makyajı ve saçı uzmanlarını listeleyerek, fiyatları hakkında bilgi vereceğim. Sonrasında ise Ankara kuaför fiyatlarını etkileyen faktörleri ve araştırdığım ortalama fiyatları göreceksin. Dilersen başlayalım!

rnxfgtkkwrtrkx9l - ankara gelin saçı ve makyajı fiyatları

Ankara Gelin Saç Makyaj Uzmanları

Gelin saçı ve makyajı yapan 10 Ankara kuaförünü senin için seçtim. Tabii fiyatlarda taleplerine göre değişiklikler olabiliyor. O nedenle en sağlıklı bilgiye firma sayfasından fiyat teklifi alarak ulaşabileceğini de belirteyim. Şimdi Ankara kuaför tavsiyelerine geçelim.

O zaman “Ankara’da gelin saçı nerede yaptırılır?”:

1- My Wedding Make-up & Hair Studio

Çankaya’da yer alan My Wedding Make-up & Hair Studio’nun paket fiyatları minimum 400-600 TL’den başlıyor. Ayrıca Düğün.com çiftlerine özel %37’ye varan indirimleri var. Kampanyayı kaçırmamak için acele et!

t6lzaofb1qpskbj6 - ankara gelin saçı ve makyajı fiyatları

Gelin saçı ve makyajına karar verirken gelinliğinin modeline de dikkat etmelisin. Hala gelinliğini satın almadıysan senin için bir yazımız var: Ankara'da Gelinlik Fiyatlarını Araştırdık!

2- Mustafa Cebeci Make Up Artist

Ankara profesyonel makyaj uzmanlarından biri Mustafa Cebeci! Freelance olarak çalışan Cebeci, hafta içi yapılan gelin makyajlarında %40’a varan indirimler de sağlıyor. Paket fiyatları ise 600-800 TL’den başlıyor. Ayrıca buradan Ankara porselen makyaj fiyatları hakkında da bilgi alabilirsin.

6qp4fgb8o1r3s815 - ankara gelin saçı ve makyajı fiyatları

3- Mustafa Revan Make-up & Hair Studio

Mustafa Revan Make-up & Hair Studio’nun, gelin saçı ve makyajı trendlerini takip etmek amacıyla düzenli olarak yurt dışındaki eğitimlere katılan bir ekibi var. Firmanın paket fiyatları ise 400-600 TL’den başlıyor.

ox3qrpqxat3gowix - ankara gelin saçı ve makyajı fiyatları

4- Özge Bilgin Kördemirci

Ankara’da gelin makyajı yapan yerlerden Özge Bilgin Kördemirci, Düğün.com çiftlerine özel %20 indirim sunuyor. Çankaya’daki kuaförün paket fiyatları ise 400-600 TL’den başlıyor.

q6zkeo2mwgr3bvrs - ankara gelin saçı ve makyajı fiyatları

5- Bianco Kuaför & Make Up Betül

Yenimahalle’de yer alan ve 20 yıllık tecrübeye sahip olan Bianco Kuaför, sadece gelinlere değil damatlara da hizmet veriyor. Yani müstakbel eşinle beraber aynı kuaförde hazırlanabilirsin. Paket fiyatları da minimum 800-1.000 TL aralığında.

lg58x3ytyxxvfpqc - ankara gelin saçı ve makyajı fiyatları

6- FA Sanat Kuaför & Güzellik Salonu

Ankara kuaförlerinden FA Sanat, Yenimahalle’de konumlanmış. Kuaförün saç ve makyaj alanında aldığı birçok ödülü var ve Düğün.com çiftlerine özel %50’ye varan indirimler sunuyor. Paket fiyatlarını merak ettiysen de 400-600 TL’den başlıyor.

xgy7qwzrirdf6i4x - ankara gelin saçı ve makyajı fiyatları

7- Tuğçe Affak Make-Up & Hair Studio

Tuğçe Affak Make-Up & Hair Studio, birçok ünlü isimle çalışmasıyla biliniyor. Bu kuaför Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde yer alıyor. Ayrıca gelin saçı, makyaj, kirpik paketi Düğün.com çiftlerine özel 800 TL!

lnjkbk6nm8fkwrmv - ankara gelin saçı ve makyajı fiyatları

8- San Coiffure Ankara

Ankara’da gelin saçı ve makyajı yapan kuaförlerden San Coiffure’ün Türkiye genelinde farklı şehirlerde de şubeleri var. Paket fiyatları ise 1.000-2.000 TL’den başlıyor.

0ahf4ivfljlxzx1c - ankara gelin saçı ve makyajı fiyatları

9- Makas by Erdem Kıramer

Çankaya kuaförlerinden bir diğeri de Makas! Makas ismini farkı şehirlerde veya sosyal medyada duymuş olabilirsin. Çünkü kadınlar arasında bayağı popüler olmuş bir kuaför. Paket fiyatları da 600-800 TL’den başlıyor.

dci0zdwpibj4p3dy - ankara gelin saçı ve makyajı fiyatları

10- Ali Varlı Official

Ankara düğün makyajı yapan yerlerden Ali Varlı Official, Düğün.com çiftlerine özel %20 indirim sunuyor. Firma sayfasındaki yorumlardan da gelinlerin memnun kaldığı anlaşılıyor. Paket fiyatları ise minimum 800-1.000 TL arasında.

srxkkhs4fvzgemo4 - ankara gelin saçı ve makyajı fiyatları

Senin için seçtiğim Ankara kuaförleri bu şekilde. Diğer Ankara gelin saçı ve makyajı firmalarını incelemek istersen de buraya tıklayabilirsin.

5wy4j4o6tw19jn6c - ankara gelin saçı ve makyajı fiyatları

Ankara’da Gelin Saçı ve Makyajı Paketleri

Ankara’da gelin başı yapan kuaförler, fiyatlarını genel olarak tek bir pakette sabitliyorlar. Bu paketin içeriğinde genellikle gelin saçı, gelin makyajı ve manikür-pedikür var.

Ama tabii paket içerikleri kuaförlere göre değişiyor. Görüştüğüm bazı firmalar pakete sadece saç ve makyajı dahil ederken, bazıları ise paketin içerisinde manikür-pedikür ve ağda hizmeti de sunuyor.

jdlhjaxtrfngsouy - ankara gelin saçı ve makyajı fiyatları

Bu standart paketlerin fiyatları 800 TL'den başlıyor. Kuaförlerin popülerliğine göre 2.000 TL’ye kadar da yükselebiliyor. Tabii kampanyalı dönemlere denk gelirsen 600 TL'lik bir paket bulman bile mümkün.

Birçok kuaför bu pakete saç ve makyaj provasını da ekliyor. Bu da düğün günü nasıl bir gelin olacağını önceden görebilmen açısından çok büyük bir şans.

xc6m3srfln4fkj2t - ankara gelin saçı ve makyajı fiyatları

Gelin Paketi İstemeyenler İçin

Kuaförlerin sunduğu paketleri istemeyebilirsin veya saçını ve makyajını farklı uzmanlara yaptırmak isteyebilirsin. Öncelikle şunu belirteyim ki; bu seçenek için bütçeni biraz artırman gerekecek. Gelin başı fiyatları Ankara kuaförlerinde paket fiyatlarına oranla daha yüksek kalıyor.

Gelin saçı Ankara’da 600 TL’den başlıyor. E tabii onun dışında bir de makyaj yaptırman gerekecek. Ankara gelin makyajı fiyatları da minimum 500 TL civarında. Bunların Ankara makyözlerinin sunduğu minimum fiyatlar olduğunu tekrar belirteyim.

Yani gelin saçı ve gelin makyajı Ankara’da da ayrı ayrı yaptırıldığında pahalıya geliyor.

fmefri7yzaq5i9bt - ankara gelin saçı ve makyajı fiyatları

Gelin başı ve makyajına ekstra olarak manikür pedikür yaptırarak da güzelliğini tamamlayabilirsin. Bu da masraflarına en az 100-150 TL ekleneceğini gösteriyor.

”Saç Makyaj Uzmanları Eve Gelsin!”

Kuaför salonuna gitmek yerine, saç makyaj uzmanlarının senin hazırlanacağın yere gelmesini isteyebilirsin. Böylelikle hem kalabalık bir ortamda hazırlanmamış olursun hem de daha rahat edersin. Ama tabii böyle bir hazırlanma keyfinin de bütçesi ona göre olacaktır.

5a62itcf7puv4rgs - ankara gelin saçı ve makyajı fiyatları

Böyle bir durumda fiyatlar neredeyse iki katına çıkıyor. Yani saç ve makyaj paketleri için ortalama bir fiyat söylemem gerekirse 1.500-3.000 TL civarında.

jgoe3n2raqgdtk6w - ankara gelin saçı ve makyajı fiyatları

Ankara’da gelin saçı ve düğün makyajı fiyatları bu şekilde. Ankara’da en iyi gelin başı yapan kuaförü bulabilmen için firmaları incelemeni ve beğendiklerinle iletişime geçmeni öneririm. Birden fazla firmadan fiyat teklifi alman da karar vermen açısından ve bütçe bakımından işine yarayacak.

Şehrindeki En İyi Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

KUAFÖR VE GÜZELLİK SALONLARI

Sıradaki Makaleler

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorumlar (3)

Defne Özdemir

14/10/2014

ellerinize sağlık bu güzel makale için


Kübra Ögütçü

14/10/2014

böyle bilgiler için teşekkürler iyi günler dilerim..


BA

Bektas Afes

01/05/2016

Teşekürler :)