Serhat Cici

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Serhat Cici Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Serhat Cici Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Serhat Cici Özellikler

 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Serhat Cici Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  12

Serhat Cici Hakkında

Make-up artist olarak uzun yıllar icra ettiğim ve kariyerim boyunca elde ettiğim tecrübelerle kadınlara hizmet vermeye devam ediyorum. Yaşamımı sürdürdüğüm ve çalıştığım yer olan Ankara profesyonel gelin makyajı alanında faaliyet gösterdiğim yerdir. Yalnız sadece Ankara’da değil Türkiye’nin her yerinde işimi en iyi şekilde icra etmek için elimden geleni yaparım. Örnek vermek gerekirse daha önce Adana, Malatya, İstanbul da dâhil olmak üzere birçok farklı ilden istek aldım ve gidip işi yaptım.

Aynı gün gelin ve aile üyeleri ya da arkadaşlarından oluşan 12 kişilik gruba hizmet verebiliyor, hazırlıklarını tamamlayabiliyorum. Düğünün gerçekleşeceği mekân, otel veya ev fark etmeksizin gelinin istediği her yere gidiyorum. Bunun dışında fotoğraf çekimi sırasında sizinle olabiliyor ve makyaj tazelemesi yapabiliyorum. Sabit olarak çalıştığım bir yer olmadığı için bütün isteklere açığım.

Benimle iletişime geçmeniz için gereken süre sezona göre değişim gösteriyor. Yaz aylarında düğünler daha çok yapıldığı için sezonda en az 10 gün önce benimle iletişime geçmenizi rica ediyorum. Onun dışındaki sezonlarda iş yoğunluğu görece daha az olacağından yaklaşık bir hafta içerisinde bana ulaşmanız yeterli olacaktır.

Talep eden gelinlere takma kirpik uygulaması yapıyorum ve makyajını gelinliğinin tarzına ve gelinin cilt tipine ve rengine göre belirliyorum.

Eğer düğün nişan ve nikâh gibi özel günleriniz için profesyonel makyaj desteği almak istiyorsanız hemen yandaki formu doldurun ve benimle iletişime geçin.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.