Oğuz Alıcı Hair Desing

E-posta Gönder

 • Etimesgut, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Oğuz Alıcı Hair Desing Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Oğuz Alıcı Hair Desing Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Oğuz Alıcı Hair Desing Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Oğuz Alıcı Hair Desing Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Oğuz Alıcı Hair Desing Hakkında

Düğününüzü tamamlayan detaylardan biri olan saç ve makyajınız, emin olun sandığınızdan çok daha önemli. Küçük bir detaymış gibi olsa de her gelin, düğününde muhteşem görünmek ister. Bunun için de, içinize sinen bir kuaförler anlaşmalısınız. Düğününüzü Ankara’da düzenleyecekseniz, size harika bir önerimiz var: Oğuz Alıcı Hair Design.

Gelin saçı ve makyajı Ankara söz konusu olunca, firmamız adını fazlasıyla duyuruyor. Şimdiye dek, pek çok gelinin heyecanına ortak olduk ve en güzel hislerini paylaştık. Beklentilerini fazlasıyla karşılayarak, muhteşem günlerinde, muazzam görünmelerini sağladık. Onların yüzündeki mutlu ifadeyi görmek, işimize olan aşkımızı kat be kat artırıyor. Siz değeri gelinlerimizin bütün isteklerini karşılıyor ve her anınızda yanınızda oluyoruz. Şimdi dilerseniz, hizmet detaylarımız hakkında size bilgi verelim.

Düğün konseptinize ve düğün mekanınıza göre saç modelinizi oluşturuyoruz. Bunu öncelikle, düğünden önce yapacağımız provada planlıyoruz. Bu prova sayesinde düğün gününüzde nasıl görüneceğinizi tam olarak görme fırsatı yakalıyorsunuz. Düğün gününüzde ise, belirdiğimiz saç modelini uyguluyoruz. Eğer duvak kullanacaksanız, alttan topladığımız saçlarınızla harika duracağını da belirtmek isteriz.

Makyajınızda ise genellikle doğal tonları kullanmayı tercih ediyoruz. Eğer, renkli bir makyaj isterseniz de elbette, sizin isteklerinize göre hareket ediyoruz. Makyajınızın kalıcılığını artırmak için, cildinize uygun bazlar kullanıyoruz. Sonrasında ise, ten makyajınızı yapıyoruz. Yüz hatlarınızı ön plana çıkaracak bir kontür uygulaması, Yüzü yüksek yerlerine uygulanan highlighter gibi malzemelerle güzelliğinize güzellik katıyoruz. Göz makyajınız için de, göz renginize uygun renkler seçerek hafif buğulu bir görüntü yakalıyoruz. Makyajınızın gece boyu sabit kalması için de özel spreyler kullanıyoruz.

Gelin saçı ve makyajı fiyatları ve hizmet detaylarımız hakkında bilgi sahibi olmak için, bize ulaşmanızı bekliyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey ise, sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu doldurmak!

İletişim

 • Adres:

  Bağlıca Mah. Bağlıca Bulvarı 31/E Etimesgut/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.