Mahgül Çelik Make Up

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Mahgül Çelik Make Up Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600 TL'den az

Mahgül Çelik Make Up Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Mahgül Çelik Make Up Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mahgül Çelik Make Up Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5

Mahgül Çelik Make Up Hakkında

Makyaja olan ilgim çocukluk dönemime dayanıyor.
Yıllarca amatör olarak içerisinde bulunduğum bu alanda bir süre sonra profesyonelleşmeye karar verdim.
İnsanın yaptığı işten keyif alabilmesi çok kıymetlidir. Ben de makyajdan böylesine keyif alıyorken; bunu meslek haline getirmek istedi. Hem sevdiğim işi yapabilecektim hem de sevdiğim işi yapmanın sevinciyle Mahgül Çelik Makeup olarak güzel çalışmalar ortaya koyabilecektim.
Fakat öncesinde bu alanda uzmanlaşmam gerekiyordu. Bunun için eğitim almaya karar verdim. Makyaj alanında Türkiye’de sayılı isimlerden biri olan Ernur Sakallı’dan makyaj eğitimi aldım. Bir yıllık eğitimimin ardından 1 yıl kadar bir süre Ernur Sakallı’nın asistanlığını yaptım.
Artık hem eğitimliydim hem de tecrübe kazanmıştım. Zaman içerisinde paneller, seminerler, etkinlikler, özel davetler derken; gerekli donanıma sahip oldum. Gerekli sertifikaları da aldıktan sonra kendi adımla sektöre giriş yaptım.
Bugün geldiğim noktada yıllarca amatör olarak çevremdeki insanlara yaptığım makyajı daha profesyonel olarak yapıyorum. Makyajın iç dünyasını biliyor; farklı çalışmalar ortaya çıkarabiliyorum. Sektörün hızlı değişiminin de bunda katkısı büyük.
Her sezon değişen makyaj trendlerini yakından takip ediyorum.
Özen göstererek yaptığım makyajların en kıymetlilerinden biri ise gelin makyajı oluyor. Çünkü bir kere yaşayacağınız bu anlamlı günde sahnede parlayabilmenizin yolu biraz da makyajdan geçiyor.
Saç, makyaj ve gelinlik… Hepsi birbirinin bütünleyicisi olarak karşımıza çıkıyor.
Makyaj ise en riskli konu. İçinize sinmesinin önemli olduğu kadar yüzünüzde düğün boyu kalması da çok önemli. Bunun için gelin makyajında kullandığım ürünlere ayrı özen gösteriyorum. Cilde zararlı olmayan ürünler tercih ettiğim gibi ürünlerin kalıcılığını da ön planda tutuyorum.
Her cilt tipine göre farklı ürünler kullanıyorum aynı zamanda her yüz tipi için farklı kontur uygulamaları yapıyorum.
Düğün öncesi yaptığımız prova ile yüz tipiniz için ideal makyajı belirliyoruz. Düğün günü ‘’Şimdi ne olacak?’’ stresini ortadan kaldırıyoruz.
Siz de Ankara gelin makyajı için arayıştaysanız ve daha önce yaptığım gelin makyajları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız sayfa üzerindeki irtibat bilgilerim üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Alacaatlı Mh. 3381. Sk. 59-D Blok No:6 Yaşamkent - Çankaya ANKARA

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Mahgül Çelik Make Up Yol Haritası

Mahgül Çelik Make Up Yorumları (10)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

B&S

Burcu & Serhat

Düğün Tarihi: 07.07.2018


Kesinlikle bütün gelinlere tavsiye edebilirim. Mahgül Hanım'ın enerjisi ve profesyonelliği son derece etkileyici. Özel anların kurtarıcısı. Çok teşekkür ediyorum her şey için Mahgül Hanım ve ekibinee :)

P&A

Pınar & Atilla

Düğün Tarihi: 29.09.2018


Kendisiyle telefonda konuştuğum ilk anda makyajımı ona yaptıracağımı hissettim. Ve iletişimin bu kadar etkili olduğunu bir kez daha farkettim. Benim için önemli olan konu düğün öncesi ve sonrasında makyajımın bozulmamasıydı. Çok rahatlıkla taşıdım. Ve çok memnun kaldım :) Çok teşekkür ediyorum

S&E

Saliha & Erdem

Düğün Tarihi: 15.09.2018


Mahgül Hanım'dan bu kadar memnun kalacağımı bilseydim eğer hiçbir makyöz aramadan direkt kendisine giderdim. Temiz ve güvenilir tek adres benim için!

A&A

Arife & Ata

Düğün Tarihi: 11.08.2018


Eğlenceli, dinlenmeli, bol gülmeli, güvenilir, temiz, huzurlu bir ortamda bulduk kendimizi. Ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamadık. Mahgül Hanım'a bize bu ortamı hissettirdiği için çok teşekkür ediyoruz :)

S&A

Selma & Ahmet

Düğün Tarihi: 04.08.2018


Düğün öncesi arkadaşlarım ve ben eğlenceli, keyifli ve güvenilir bir ortamda tek kelime ile düğüne müthiş bir başlangıç yaptık. Yaşamımdaki aklımda kalacak en güzel anlarımı yaşadık orada. Mahgül Hanım'a bana bu duyguyu yaşattığı için çok teşekkür ediyorum..

A&M

Aynur & Mert

Düğün Tarihi: 28.07.2018


Ben ve bütün ailem Mahgül Hanım'ın yanından huzurla ayrıldık. Hepimizi birden memnun edebilmek için elinden gelen her şeyi yaptı. Sevgi dolu ve işini çok severek yapan bir insan. Kendisine çok teşekkür ediyorum :)

S&O

Sevim & Orhan

Düğün Tarihi: 14.07.2018


Mahgül Hanım iletişime geçtiğiniz andan itibaren her anlamda sizinle ilgileniyor ve memnun etmek için elinden gelen her şeyi yapıyor. Çok memnun kaldım. Ve tavsiye ediyorum :)

D&E

Derya & Erdem

Düğün Tarihi: 07.07.2018


Ankara'da bir kez daha evlensem yine Mahgül Hanım'a makyaj yaptırmayı tercih ederdim. Hem güvenilir, temiz bir el. Aynı zamanda çok şefkatli ve eğlenceli..

N&D

Nevin & Doğan

Düğün Tarihi: 23.06.2018


Mahgül Hanım ile hem eğlenceli vakit geçiriyorsunuz hem de kendinizi güvenilir sakin bir ele bırakmanın keyfini yaşıyorsunuz :)

S&A

Sakine & Ali

Düğün Tarihi: 14.04.2018


Kendisinin yanında çok huzurlu vakit geçirdik ve çok memnun ayrıldık. Sonsuz teşekkürlerr :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.