Zeynep Kuaför

E-posta Gönder

  • Gölbaşı, Ankara.

Ekiple Tanışın

Zeynep Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Zeynep Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Zeynep Kuaför Sık Sorulan Sorular

Zeynep Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Zeynep Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Zeynep Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Zeynep Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Zeynep Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Zeynep Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Zeynep Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Zeynep Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Zeynep Kuaför Hakkında

Göz kamaştıracağınız bir saç ve makyaj tasarımıyla düğününüzde bulunmak istiyorsanız işini seven ve yetenekli kişilerle çalışmalısınız. Ankara’da hizmet verdiğimiz Zeynep Kuaför’de uzun zamandır çok sayıda düğün, kına gecesi ve nişan organizasyonu için gelinlerimizi hazırlıyoruz. Yaptığımız saç ve makyaj tasarımlarımıza ek olarak kesim ve boya gibi imaj değişikliği hizmetleri de sunuyoruz.

Gölbaşı’nda hizmet verdiğimiz kuaför salonumuzda her bütçeye uygun bir hizmet içeriği sunuyoruz. Samimi bir ortamda profesyonel kişilerle çalışarak keyifli bir hazırlık süreci geçirmenizi istiyoruz. Düğün gününüzde sizi yakınlarınızla birlikte ağırlıyor, hazırlıklarınızın aynı anda başlayıp sonlanmasını sağlıyoruz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimsediğimiz için önceliği daima sizin isteklerinize veriyoruz. Tecrübelerimizle size yol göstersek de son kararı size bırakıyoruz. Amacımız içinize sinen bir hizmet alarak salonumuzdan ayrılmanızı sağlamak olduğu için hayalini kurduğunuz görüntüyü aynada görmeniz için emek veriyoruz.

Düğünden önce her gelin adayımızla mutlaka bir araya geliyoruz. Nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Daha önce yaptığımız saç ve makyaj tasarımlarımızdan bahsediyoruz. Yüz hatlarınızı, gelinlik modelinizi ve düğün konseptinizi öğrenerek tarzınıza en yakışacak modele karar veriyoruz. Tüm saç stillerini kolayca yapıyoruz. İster kıvırcık maşa sonrası toplanan saçlar isterseniz de sıkı topuzlarla sizi düğünüze hazırlıyoruz. Makyaj aşamasında da pürüzsüz, etkileyici ve güzel bir görünüme kavuşmanızı istiyoruz. Bunun için en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Göz yapınıza uygun ve ten renginize gidecek far uygulamaları yapıyoruz. Mutlaka makyaj bazı ve sabitleyici sprey kullanıyoruz.

Siz de Ankara kuaförleri arasında yer aldığımız güzellik salonumuzda hayalini kurduğunuz gelin olmak istiyorsanız sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak adından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.