Zeynep Kuaför

E-posta Gönder

 • Gölbaşı, Ankara.

Ekiple Tanışın

Zeynep Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Zeynep Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Zeynep Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Zeynep Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Zeynep Kuaför Hakkında

Göz kamaştıracağınız bir saç ve makyaj tasarımıyla düğününüzde bulunmak istiyorsanız işini seven ve yetenekli kişilerle çalışmalısınız. Ankara’da hizmet verdiğimiz Zeynep Kuaför’de uzun zamandır çok sayıda düğün, kına gecesi ve nişan organizasyonu için gelinlerimizi hazırlıyoruz. Yaptığımız saç ve makyaj tasarımlarımıza ek olarak kesim ve boya gibi imaj değişikliği hizmetleri de sunuyoruz.

Gölbaşı’nda hizmet verdiğimiz kuaför salonumuzda her bütçeye uygun bir hizmet içeriği sunuyoruz. Samimi bir ortamda profesyonel kişilerle çalışarak keyifli bir hazırlık süreci geçirmenizi istiyoruz. Düğün gününüzde sizi yakınlarınızla birlikte ağırlıyor, hazırlıklarınızın aynı anda başlayıp sonlanmasını sağlıyoruz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimsediğimiz için önceliği daima sizin isteklerinize veriyoruz. Tecrübelerimizle size yol göstersek de son kararı size bırakıyoruz. Amacımız içinize sinen bir hizmet alarak salonumuzdan ayrılmanızı sağlamak olduğu için hayalini kurduğunuz görüntüyü aynada görmeniz için emek veriyoruz.

Düğünden önce her gelin adayımızla mutlaka bir araya geliyoruz. Nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Daha önce yaptığımız saç ve makyaj tasarımlarımızdan bahsediyoruz. Yüz hatlarınızı, gelinlik modelinizi ve düğün konseptinizi öğrenerek tarzınıza en yakışacak modele karar veriyoruz. Tüm saç stillerini kolayca yapıyoruz. İster kıvırcık maşa sonrası toplanan saçlar isterseniz de sıkı topuzlarla sizi düğünüze hazırlıyoruz. Makyaj aşamasında da pürüzsüz, etkileyici ve güzel bir görünüme kavuşmanızı istiyoruz. Bunun için en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Göz yapınıza uygun ve ten renginize gidecek far uygulamaları yapıyoruz. Mutlaka makyaj bazı ve sabitleyici sprey kullanıyoruz.

Siz de Ankara kuaförleri arasında yer aldığımız güzellik salonumuzda hayalini kurduğunuz gelin olmak istiyorsanız sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak adından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.