Serpil Kuaför

E-posta Gönder

 • Polatlı, Ankara.

Ekiple Tanışın

Serpil Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Serpil Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Serpil Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Serpil Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Serpil Kuaför Hakkında

Hayallerinizin gelini olmanız Serpil Kuaför’ün usta dokunuşu ile artık çok kolay. Uzun zamandır profesyonel ekibimizle birlikte Ankara’da gelin saçı ve makyajı konusunda pek çok gelin adayına hizmet veriyoruz. Bir kuaför salonundan bekleyebileceğiniz saç kesimi ve renklendirme gibi pek yok hizmeti tek çatı altında size sunuyoruz. Siz de hayallerinizdeki gelin olmak istiyorsanız tanışmak için en kısa sürede salonumuza bekliyoruz.

Güzellik sektöründe moda olan trendleri yakından takip ediyoruz. Her zaman kaliteli ürünler kullanarak cilt ve saç sağlığınızı koruyoruz. Bugüne kadar hizmet verdiğimiz tüm gelinlerimiz de her zaman gelinlik modelini ve düğün konseptini göz önünde bulundurarak çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla da önceliği daima sizin isteklerinize veriyoruz.

Düğün öncesi sizi Polatlı'da bulunan kuaför salonumuz ağırlıyoruz. Düğün günü kaç kişilik bir ekiple yanımıza geleceğinizi öğreniyoruz. Bunun için sizden önceden bize sayı belirtmenizi istiyoruz çünkü ona göre ekip ayarlıyoruz. Eğer uçuşan model bir gelinliğe sahipseniz daha bohem saç modelleri uyguluyoruz. Kıvırcık bukleler, örgü modeller en çok tercih ettiğimiz stiller oluyor. Salonda düğün yapacaksanız da daha ihtişamlı görünmeniz için sıkı topuzlar ya da su dalgalarını tercih ediyoruz. Saçınızın hazırlıkları bitirince de duvağınızı takıyoruz.

Makyaj kısmına geldiğimizde ise önce cilt yapınız analiz ediyoruz. Renginize uygun tonlarda kullanacağımız malzemeleri seçiyoruz. Her ne kadar doğal görünmenizden yana olsak da isteğiniz doğrultusunda abartılı makyajlar da yapabiliyoruz. Makyaj bazı ve sabitleyici sprey kullanımlarımızla yaptığımız işlemlerin uzun süre cildinize bozulmadan kalmasını sağlıyoruz. Kontur, aydınlatıcı ve bronzer işlemlerini mutlaka yapıyoruz. Yüz hatlarınızı keskinlik vererek etkileyici görünmenizi sağlıyoruz.

Siz de Ankara kuaförleri arasında yer alan salonumuzun kıymetli gelinlerinden biri olmak ve ayrıcalıklı imkanlarımızdan yararlanmak istiyorsanız sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Kurtuluş Mah. Adnan Menderes Cad. 38 Polatlı, Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.