Esram Kuaför

E-posta Gönder

  • Diğer, Ankara.

Ekiple Tanışın

  • İşyeri Sahibi

Esram Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Esram Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Esram Kuaför Sık Sorulan Sorular

Esram Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Esram Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Esram Kuaför düğün günü kaç kişiye kadar hizmet verebilmektedir?

Esram Kuaför düğün günü 3 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.


Esram Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Esram Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür, ağda hizmetlerini vermektedir.


Esram Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Esram Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Esram Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Esram Kuaför ile 3 hafta önce iletişime geçilmeli.

Tüm Sorular

Esram Kuaför Hakkında

Davetlilerinizin güzelliğinizi unutmamaları sağlayacak sihirli dokunuşlarımızla düğün tarihinizde yanınızda olmayı çok isteriz. Saçınızdan tırnağınıza kadar güzelliğinizi düşünen profesyonel ekibimizle Ankara’da faaliyet gösteriyoruz.

Esram Kuaför Sincan Ankara olarak, ilk önceliğimiz daima sizin ne istediğiniz! Bu yüzden beklentilerinizi de dikkate alarak özel saç tasarımları ve makyaj uygulamaları yapıyoruz. Öncelikle size nasıl bir model istediğinizi soruyoruz. Aklınızda olan modelin yüz tipinize ve gelinliğinize uygunluk durumuna bakıyoruz. Eğer uygunsa hemen uygulama aşamasına geçiyoruz. Mekânımıza geldiğinizde aklınızda bir model yoksa daha önce yaptığımız saç tasarımlarından örnekler gösteriyoruz ve en beğendiğinizi seçtikten sonra eğlenceli sürecimize geçiş yapıyoruz.

Güzelliğinizi ortaya çıkaracak en az saçınız kadar önem vermeniz gereken diğer önemli detay ise makyajınız. Makyajınızı cilt tonunuza uyum sağlayan kaliteli kozmetik ürünler kullanarak yapıyoruz. Cildiniz problemsiz bir cilt ise; rahat ve nefes alan su bazlı makyaj ürünleri, pürüzlü bir cildiniz varsa daha yoğun olan porselen makyaj uygulamasını tercih ediyoruz. Hangi tür makyajı yaparsak yapalım makyajınız suya dayanıklı ve de kalıcılığını uzun süre koruyan bir makyaj oluyor. Kısacası mekânımıza geldiğiniz andan bütün işlemlerinizin bitip eşinizle karşılaşacağınız o büyülü ana kadar, memnuniyetinizi önemseyen bir çalışma gerçekleştiriyoruz.

Düğün sezonunda arka arkaya düzenlenen düğün organizasyonları nedeniyle oldukça yoğun oluyoruz. Bu yoğun tempoda size de yer ayırmamız için 4 hafta önceden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Düğün gününüzde salonumuza eğer aileniz ve sevdikleriniz ile beraber gelmek isterseniz sizinle birlikte 5 kişiye hizmet verme imkânına sahibiz. Bu yüzden yakınlarınız da gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilir.

Düğün tarihinizde vereceğimiz hizmetler bunlarla sınırlı değil. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Esram Kuaför iletişim için siz değerli gelin adaylarını bekliyor.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.