Şafak & Simge Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Şafak & Simge Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  800-1.000 TL

Şafak & Simge Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Şafak & Simge Kuaför Özellikler

 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Şafak & Simge Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Şafak & Simge Kuaför Hakkında

Özel günler, özel hazırlık gerektirir! Şafak & Simge Kuaför olarak bu farkındalık ile hizmet veriyor, sizi düğününüze eksiksiz bir şekilde hazırlamak için hassasiyetle çalışıyoruz. Gelin, sizlere neler yaptığımızı kısaca anlatalım!

Öncelikle, gelin adaylarımızı yakından tanıyoruz. Gelinliğe, düğün konseptine, beğeniye ve tarza uygun saç ve makyaj modelleri sunabilmek için bunun çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Ne istediğinizi öğreniyor, nasıl bir gelin olmak istediğinizi anlıyoruz. Sonrasında da kusursuz bir görünüme sahip olacağınız modelleri seçeneklendiriyoruz. En yeni trend ve konseptleri yakından takip ediyor, isterseniz geleneksel isterseniz de son yıllarda sıkça tercih edilen saç ve makyajı tercih edebilmenizi sağlıyoruz.

Saçınızı tamamladıktan sonra gece boyunca ilk görünümünü koruması için özel spreyler kullanıyoruz. Makyajınıza başlamadan önce ise yüzünüzün daha parlak görünmesi ve makyajın kalıcılığının artması için cildinizi özel kremler ile temizliyoruz. Her işlem ve her aşamada Şafak & Simge Kuaför farkını hissettiriyor, Karabağlar kuaförleri arasından tek adresiniz olmak için tüm imkânlarımızı sunuyoruz.

Saç ve makyaj konusundaki tecrübelerimizi gelin adaylarımızla paylaşmak için çıktığımız bu yolda bunu bugüne kadar sayısız kez yapma şansımız oldu. Pek çok gelin adayımız, büyük hayallerle geldiği salonumuzdan mutlu ve memnun bir şekilde çıktı. İzmir’deki kuaförler arasında adımızdan sıkça söz ettirmek için titizlikle çalışıyor, bize olan güveninize layık olmaya çalışıyoruz. Düğünlerine hazırlık sürecini eğlenceli ve keyifli bir hale getirmekle kalmıyor, saç ve makyaj ile ilgili tüm istek ve beklentileri de eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz.

Bu imkânlarımızdan yararlanmak ve kusursuz bir gelin olmak için sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ne bekliyorsunuz? Şafak & Simge Kuaför ile hayatınızı renklendirin!

İletişim

 • Adres:

  Kazım Karabekir Mah, Saim Çıkrıkçı Cd. No:230/B, 35160 Karabağlar/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.