Kuaför Murat Çakmak

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Karşıyaka, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik
  • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz? 10

Önerilen Firmalar

Soner Saç Tasarım
202 4 9

Bornova

Soner Saç Tasarım

Saç ve Makyaj
2.000-3.000 TL
Saç'a Kuaför
188 10

Karşıyaka

Saç'a Kuaför

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL
Dmg Saç Tasarım
44 3 40

Karşıyaka

Dmg Saç Tasarım

Saç ve Makyaj
1.000-2.000 TL

Hakkında

Bostanlı Murat Çakmak Kuaför ailesi olarak, 2001 yılından bu yana, siz değerli misafirlerimiz için en güzel hizmeti veriyoruz. Dünyanın en iyi akademisyenlerinden aldığımız eğitimler; sahip olduğumuz bilgi, deneyim ve profesyonellikle birlikte sizlerin isteklerini yerine getirmeye devam ediyoruz. Pek çok ünlü ismi de kuaför salonumuzda ağırlıyoruz.

Müşterilerimizin bizden ne istediğini çok iyi anlıyor ve kişiye özel hizmet veriyoruz. Bu sayede, sektörde fazlaca tercih ediliyoruz. Kuaför salonumuzda siz değerli misafirlerimiz için; kalıcı oje, kaş dizaynı, mikro kaynak, Brezilya fönü, porselen makyaj, manikür, pedikür, ombre ve gelin saçı makyajı gibi uygulamalar yapıyoruz. En özel gününüz için kendinizi bize emanet etmek isterseniz, sabırsızlıkla bekliyor olacağız!

Gelin saçı ve makyajınız için öncelikle, hayalinizin ne olduğunu öğrenerek başlıyoruz. Belki hayatınızda bir kez yaşayacağınız bu eşsiz deneyim için, her şeyin kusursuz olmasını istiyoruz. Hayalinizdeki gelini öğrendikten sonra, düğününüzle alakalı diğer detayları anlatmanızı istiyoruz. Tüm bunlara uygun olarak bir saç modeli ve makyaj belirliyoruz.

Salon düğünleri için genellikle, topuz modellerini tercih etmenizi öneririz. Mekanın ağırlığını en iyi şekilde taşıyacaktır. Kır ve kumsal düğünleriniz içinde doğallığı yitirmeden saçlarınızı taramayı tavsiye ediyoruz. Zarif dalgalarla şekil verilmiş ve açık bırakılmış saçlarla birlikte minik çiçekli aksesuarların uyumuna bayılacaksınız!

Makyajınız için, doğal tonlar vazgeçilmezimiz. Güzelliğinize güzellik katacak ve yüz hatlarınızı belirgin hale getirecek bir ten makyajından sonra, derin bakışlar için göz makyajı yapıyoruz. Son olarak da dudak renginize uygun bir rujla makyajınızı tamamlıyoruz.

Kuaför Murat Çakmak Karşıyaka ekibi olarak modern çizgimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bu özel gününüz için bizimle hazırlanmayı tercih ederseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan formu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Murat Çakmak

  • Adres: Mavişehir, Elara Otel Karşısı, Yalı Mahallesi Ahmet Kemal Baysak Bulvarı, Bilim Müzesi Bulvarı No 9/D, 35500 Karşıyaka/İzmir

Kuaför Murat Çakmak Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!