Balayage Hair Studio

Mesaj Gönder

0232 335 50 73

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Balayage Hair Studio Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Balayage Hair Studio Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Balayage Hair Studio Sık Sorulan Sorular

Balayage Hair Studio gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Balayage Hair Studio gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Balayage Hair Studio gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Balayage Hair Studio gelin saçı ve makyajı haricinde gelin paketi, takma kirpik, gelin odası, mekanda / evde hizmet, ücretsiz prova, düğün gruplarına hizmet hizmetlerini vermektedir.


Balayage Hair Studio şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Balayage Hair Studio şehir dışında hizmet veriyor.


Balayage Hair Studio ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Balayage Hair Studio ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Balayage Hair Studio Hakkında

Mutluluğa adım adım yaklaştığınız düğün hazırlıklarınızda saç ve makyajınızı kime emanet edeceğinize karar verdiniz mi? Biz, Balayage Hair Studio ailesi olarak yeni açtığımız güzellik salonumuzda gelinlerimizi prensesler gibi ağırlayarak bu sorularını en kaliteli hizmetle yanıtlıyoruz. Gelinlerimiz bizden her zaman övgüyle söz ediyor çünkü onlara beklentilerinin de ötesinde çok özel bir deneyim yaşatıyoruz. Balayage Hair Studio’da her şey istediğiniz gibi oluyor.

Deneyim

Çok kısa bir sürede Karşıyaka gelin saçı en iyi kuaförleri arasına girdik ve 10 yılı aşkındır sektörde toplamış olduğumuz deneyimlerimizi şimdi yeni mekanımızdaki başarılarımızla pekiştiriyoruz. Toplamda 7 kişiden oluşan tecrübeli bir ekibimiz var. Makyözlerimiz eğitimlerini güzellik sektörünün en önemli isimlerinden aldı ve alanlarında uzmanlar. Özellikle gelin saçı ve makyajı hizmetlerimizde iddialı olduğumuzu söyleyebiliriz. Gelinlerimizi güzellik salonumuzda ağırlarken son derece titiz ve hassas davranarak memnuniyetlerine önem veriyoruz.

Hizmetler

Karşıyaka gelin saçı için kuaför önerisi denince ilk akla gelen isimlerden biri olmamızı kaliteli ve zengin hizmetlerimize borçluyuz. Balayage Hair Studio’yu tercih eden gelinlerimiz saç ve makyaj uygulamalarının yanı sıra cilt bakımı, nail art, kaş kontür, kirpik lifting ve ipek kirpik gibi işlemleri alanının uzmanlarından alabilirler. Sizi gün içinde gelin odamızda ağırlayarak konforlu bir şekilde hazırlanmanızı da garanti ediyoruz.

Düğün günü hazırlıklarınızın evinizde veya düğün mekanında yapılmasını isterseniz bize 4 hafta öncesinde haber vermeniz yeterli. Ekstra ücret karşılığında deneyimli ekibimiz sizi bu özel güne en iyi şekilde hazırlayacaktır. Dilerseniz sizi arkadaşlarınızla birlikte keyifli bir ortamda güzelleştirmemiz de mümkün. Gelin hanımla birlikte 7 arkadaşının daha saç ve makyajıyla ilgilenebiliriz. Özellikle makyaj uygulamalarımızda dünyaca ünlü, kaliteli ürünler kullandığımızın da altını çizelim.

Saç / Makyaj Tarzı

Balayage Hair Studio’da uyguladığımız gelin saçı ve makyajı tasarımlarında asla belirli modellerle sınırlı kalmıyor, gelinlerimizin farklı zevklerine hitap edebiliyoruz. Gelin hanımın arzuladığı bir model varsa yüz tipi, gelinliğinin modeli ve diğer ayrıntılar ışığında kendisine en yakışacak makyajı yapabiliriz. Ücretsiz saç provamızı düğün tarihinizden 1 hafta önce gerçekleştiriyor ve içinize sinen tarzı birlikte yakalıyoruz. Ekstra ücret karşılığında makyaj provası da yapabiliriz.

Yeni bir hayata adım atarken deneyimli ekibimizle yanınızda olmak Balayage Hair Studio ailesi olarak bizim için büyük bir mutluluk. Erken anlaşmalardaki avantajlarımızla ve ön ödeme indirimlerimizle bütçenize de destek oluyoruz. Balayage Kuaför’de saç ve makyajınızla ışıl ışıl gözükeceksiniz. İzmir kuaför gelin başı fiyatlarımız ve hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi için yandaki formumuzu doldurarak veya alttaki telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

  • Telefon: 0232 335 50 73
  • Adres:

    Bostanlı Mah. 1809 Sokak No:12/A Karşıyaka/İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Balayage Hair Studio Yol Haritası

Balayage Hair Studio Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Cansu & Ali

Düğün Tarihi: 01.04.2023


Gelin saç ve makyajım çok güzel oldu çalışanlara guleryüzu ve özverili çalışmaları adına teşekkür ederim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.