Gelin Saçı ve Makyajı

Karşıyaka Gelin Saçı ve Makyajı

Saç'a Kuaför
5,0
(12 Yorum)
5. yıl
Karşıyaka

“Düğün günümde her şey kusursuz olmalı!” diyen gelinlerimizin kusursuz görünmesini sağlamak için sabırsızlanıyoruz. Saç’a Kuaför olarak İzmir’de “dünya evi” ne girecek gelinlerin hem saç hem de...

10.000-15.000 TL
İncele
Dmg Saç Tasarım
4,9
(47 Yorum)
9. yıl
Karşıyaka
3 saatte cevap verir

Dmg Saç Tasarım olarak, İzmir gelin saç makyaj alanında 1989 yılından beri sektöre öncülük ediyoruz. Sadece saç ve makyajda değil en özel günlerinizde size eşlik etmek, gelin adaylarımızı en...

7.500-10.000 TL
İncele
Hatice Saç Tasarım
5,0
(23 Yorum)
6. yıl
Karşıyaka
6 saatte cevap verir

Hatice Saç Tasarım, 1988 yılında kurulmuş ve uzun yıllara dayanan deneyimiyle saç ve makyaj konularında hizmet sağlıyor. Aksoy, Hatice Saç Tasarım, Hasan Tahsin Abakan Sokağı, Karşıyaka/İzmir’de...

10.000
8.000 TL
İncele
Aylin Altınkaya
Karşıyaka

Merhaba, ben Aylin Altınkaya. 32 yıldır gelinlerimin en özel günlerinde hayallerindeki görüntüye kavuşmaları için hizmet vermekteyim. Bu sürenin 23 yılını salon sahibi olarak geçirdim ve şu anda...

2.500-5.000 TL
İncele
Balayage Hair Studio
1 Yorum
Karşıyaka

Mutluluğa adım adım yaklaştığınız düğün hazırlıklarınızda saç ve makyajınızı kime emanet edeceğinize karar verdiniz mi? Biz, Balayage Hair Studio ailesi olarak yeni açtığımız güzellik salonumuzda...

7.500-10.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Karşıyaka
Kuaför Rahim
2.500-5.000 TL
10.000-15.000 TL
7.500-10.000 TL
2.500-5.000 TL
Karşıyaka
Cocosh Coiffeur
7.500-10.000 TL
2.500-5.000 TL
Karşıyaka
İlyas Kuaför
5.000-7.500 TL
7.500-10.000 TL
Karşıyaka
Cadde Kuaför
2.500-5.000 TL
5.000-7.500 TL
2.500 TL'den az
Karşıyaka
Ebru Kuaför
2.500-5.000 TL
Karşıyaka
Nehir Kuaför
2.500 TL'den az
Karşıyaka
Uğur Yıldız
7.500-10.000 TL
Karşıyaka
As Kuaför
7.500-10.000 TL
Karşıyaka
Avni Cavidan
2.500-5.000 TL
Karşıyaka
Şeref Kuaför
2.500-5.000 TL
Karşıyaka
Kuaför Ayfer
2.500 TL'den az
Karşıyaka
Kuaför Seçkin
2.500-5.000 TL
Karşıyaka
Bodrum Kuaför
2.500-5.000 TL
Karşıyaka
Kuaför Selçuk
2.500-5.000 TL
Karşıyaka
Kuaför Erdoğan
2.500-5.000 TL
Karşıyaka
Maşşa Kuaför
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
Karşıyaka
Saloon 89
2.500-5.000 TL
Karşıyaka
Saloon Spectra
2.500-5.000 TL
5.000-7.500 TL
2.500 TL'den az
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Karşıyaka Kuaförleri ve Hizmetleri

Birçok çiftin düğünleri için tercih ettiği İzmir Karşıyaka kuaför salonları, hazırlanma sürecinde yanınızda oluyor. Yurt içi ve yurt dışında eğitim almış tecrübeli uzmanların sunduğu saç ve makyaj hizmetleri ile adeta bir masaldan çıkmış gibi hissedebilirsiniz. Trendleri yakından takip eden profesyonel uzmanlar, size zarar vermeyen organik ve vegan ürünler kullanıyor.

Birçok kuaför Karşıyaka’daki salonlarında saç ve makyaj hizmetlerinin yanı sıra; kişisel bakım uygulamaları da sunuyor. Düğün gününün tatlı telaşını üzerinizden atmak için birçok salonun sunduğu spa, el/ayak masajı, manikür/pedikür, kalıcı oje ve tırnak tasarımı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Birçok salonda uygulanan cilt bakımları da düğününüze rahatlamış ve ışıl ışıl bir ciltle girmenizi sağlıyor.

Karşıyaka’daki en iyi kuaförler özel saç ve yüz analizi hizmeti ile karşımıza çıkıyor. Ön görüşmeler sırasında isteklerinizi ve düğün detaylarınızı öğrenen uzmanlar size en yakışacak olan saç ve makyaj tarzlarını öneriyor. Bu öneriler saç yapınız ve yüz hatlarınıza göre farklılaşabiliyor. Doğal güzelliğinizi öne çıkaran gelin saçı ve makyajı sayesinde hayalinizdeki gelin görüntüsüne ulaşabiliyorsunuz.

Karşıyaka Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Karşıyaka kuaför fiyatları İzmir kuaförleri ve güzellik salonları ortalamasında yer alıyor. Geniş bir yelpazede yer alan fiyatlar her bütçeye hitap ediyor. Bostanlı kuaförleri hesaplı fiyatları ile öne çıkıyor. Daha kapsamlı paketler sunabilen Atakent ve Demirköprü kuaförlerinde hizmet almak için ise kenara daha yüksek bir bütçe ayırmanız gerekiyor.

İzmir Karşıyaka’da en iyi kuaförler listesinin başında gelen salonlar ücretsiz prova hizmetleri ile gelinlerin övgüsünü topluyor. Düğün gününüzden yaklaşık 1 hafta önce yapılan provalar sayesinde ekstra harcama yapmadan seçimlerinizi teyit edebilir; gerekirse değişiklikler yapabilirsiniz. Karşıyaka’daki kuaförler size nakit, havale ve taksitli kredi kartı ödeme opsiyonları sağlıyor. Birçok salonda peşin ödeme indirimleri karşımıza çıkıyor.

Karşıyaka’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Karşıyaka kadın kuaförleri genellikle randevu sistemi ile çalışıyor. Çoğu Karşıyaka kuaför salonu düğününüzden 4-6 hafta önce randevu oluşturmanızı istiyor. Ancak düğünden 1-2 hafta önce randevu alabileceğiniz kuaförler de bulunuyor. Karşıyaka kuaförleri ferah salonları ile övgü topluyor. Ancak evinizde, düğün mekanında veya şehir dışında hizmet alacaksanız, uzmanlarla erkenden iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Karşıyaka kuaför önerisi arayan gelinler genellikle salonların portfolyo ve kataloglarından yararlanıyor. Her salon farklı saç modelleri ve makyaj tarzlarında uzmanlaştığından sizin zevklerinizi yansıtan uzmanlarla çalışmayı tercih edebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken bir nokta da seçeceğiniz kuaförün düğün mekanınıza yakınlığı oluyor. Mavişehir kuaförleri; merkezi konumları ve rahat ulaşım kanalları ile öne çıkıyor.

Karşıyaka Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Karşıyaka gelin saçı ve makyajı firmaları çeşitli hizmetler ile karşımıza çıkıyor. Saç tasarımından önce imaj değişikliğine gitmek isteyen gelinler; saç kesimi, renklendirme, ombre, balyaj, perma ve benzeri uygulamalardan sıklıkla yararlanıyor. Gelin başınızı tamamlayacak olan saç aksesuarlarını da salonlardan temin edebiliyorsunuz. Çoğu salonda kaş dizaynı, microblading, lifting ve ipek kirpik uygulamaları da sunuluyor.

Yakınlarınızı da unutmayan Karşıyaka güzellik merkezleri, düğün grubu hizmetleri ile size keyifli bir hazırlık süreci sunuyor. Uzmanlar 10 ila 20 arası yakınınızı sizinle eş zamanlı olarak hazırlayabiliyor. Bazı salonlarda bulunan gelin hazırlık odaları sayesinde hazırlık faslını tek bir mekanda tamamlayarak zaman kazanabiliyorsunuz. Saç ve makyaj hizmetleri sırasında dinlenmek isterseniz, hazırlık odalarından yararlanabilirsiniz.

Karşıyaka Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

 • Birçok uzmanın önerdiği keratin saç bakımı uygulaması ödeyeceğiniz rakamları yükseltebiliyor. Ancak bu hizmeti içeren hizmet paketleri bulmak da mümkün oluyor.

 • Karşıyaka gelin saçı fiyatları seçeceğiniz modellere göre değişiyor. Sade gelin topuzlarının ve açık modellerin genellikle detaylı ve bol süslemeli tarzlardan daha cep dostu olduğunu görüyoruz.

 • Saçınızın uzunluğu ve hacmi gelin başınızın yapım aşamasında alacağı zamanı değiştirebileceğinden ödeyeceğiniz toplam tutarı da etkiliyor.

 • Gelin başlarının vazgeçilmezi olan saç aksesuarları seçtiğiniz tarzlara göre ücretlendiriliyor. Örneğin; minik çiçeklerle süslenen gelin taçları genellikle inciler ve parlak taşlarla süslenen aksesuarlardan daha hesaplı oluyor.

 • Karşıyaka’daki salonlar genellikle kapora sistemi ile çalışıyor. Bir kısmını önceden ödüyor, düğün günü hizmetiniz bittikten sonra toplam ücreti tamamlıyorsunuz.

 • Erken randevu almanız durumunda birçok salonda özel indirimlerden yararlanabiliyorsunuz.

Karşıyaka Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Karşıyaka gelin makyajı fiyatları seçeceğiniz salonun bulunduğu mahalleye göre değişiklik gösteriyor. Mavişehir ve Örnekköy kuaför ve güzellik salonları cebi yormayan uygun fiyatları ile sıklıkla tercih ediliyor. Donanmacı Mahallesi’ndeki kuaförler ise daha yüksek fiyatlar talep ediyor. Profesyonel makyözler dünyaca ünlü markaların en kaliteli ürünlerini kullanmaya özen gösteriyor. Ancak kullanılan malzemeler ödeyeceğiniz tutarı etkileyebiliyor.

Gelin makyajınızdan önce alacağınız cilt bakımı ve kaş kontürü gibi hizmetler faturanızı yükseltebiliyor. Ancak birçok Karşıyaka salonu çeşitli hizmetleri tek bir yerde toplayan gelin paketleri ile karşımıza çıkıyor. Gelin paketleri sayesinde aynı hizmetlere daha düşük rakamlar ödeyerek tasarruf edebiliyorsunuz. Düğün grubu hizmetlerinin kişi sayısı üzerinden hesaplandığını hatırlatmak istiyoruz. Ancak salonlar büyük gruplara indirimler yapabiliyor.

Karşıyaka Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

 • Saçınızın özellikleri, düğün konseptiniz ve gelinliğiniz Karşıyaka gelin başı uzmanlarının size önereceği saç modellerini farklılaştırıyor.

 • Düğününüzün gerçekleşeceği mevsime ve mekana uygun bir saç modeli tercih etmek, uzmanlar tarafından önemseniyor. İzmir’de yaygın olan sahil düğünleri oldukça rüzgarlı olabildiğinden yarım topuzlar ve örgü modelleri tercih edebilirsiniz.

 • Nem oranı ve açık/kapalı mekan özelliklerine göre kabarmayı önleyen saç ürünlerinden yararlanabilirsiniz.

 • Salon düğünleri saç modeliniz konusunda size daha büyük bir özgürlük tanıyor. Gelin saçı uzmanları ihtişamlı salon ve havuz başı düğünleri için aksesuarlarla süslenen balerin topuzlarını tavsiye ediyor.

 • Ormanlık alanlarda yapılan ve rustik bir konseptin hakim olduğu düğünler için en sık önerilen saç modelleri, kalın örgüler ve hafifçe dalgalandırılan açık saç modelleri oluyor.