Ankara Kuaför

E-posta Gönder

 • Buca, İzmir.

Ekiple Tanışın

Ankara Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Ankara Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ankara Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ankara Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Ankara Kuaför Hakkında

Yılların verdiği bilgi ve birikimle sizi en değerli gününüze hazırlamak için buradayız! Ankara Kuaför olarak, trend saç modellerini yakından takip ediyor, hizmet kalitemizi her geçen gün yükseltiyoruz. Güzel gelinlerimizin tüm istekleriyle yakından ilgilenmek için düğünden önce görüşmeler yapıyoruz. Böylece hem samimi ortamımızı görüyorsunuz hem de tüm detayları planlama şansınız oluyor.

Bir daha tekrarının olmayacağı günler her kadın için özeldir ve bu özel anlarda kusursuz bir güzelliğe sahip olmak istenir. Biz de bu durumun farkında olan ekibimizle hayal ettiğiniz hizmetleri size vermek için buradayız! Dilerseniz birlikte çalışmamız halinde sizi nasıl bir sürecin bekleyeceğinden bahsedelim; Öncelikle randevu sistemiyle çalıştığımızı bilmelisiniz. Bu nedenle bizimle iletişime geçtiğiniz anda uygun bir tarihte görüşmek üzere sözleşiyoruz.

Geniş ve ferah yapıya sahip salonumuza geldiğinizde sizi güler yüzlü ekibimiz karşılıyor. Tanıştıktan sonra düğününüz için planlamaya yapmaya başlıyoruz. İlk olarak tasarlayacağımız saç tasarımına karar veriyor, size birden fazla seçenek sunuyoruz. Enseden toplanmış topuzlar, olmazsa olmaz dağınık topuzlar ve omuzlara düşen dalgalı saç modellerinden dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Tabii salonumuza aklınızda bir saç tasarımıyla gelmiş olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda beğendiğiniz saç tasarımını değerlendirmeden uygulama aşamasına geçmediğimizi bilmelisiniz. Çünkü saç yapınıza uygun olmayan bir saç tasarımı seçtiğinizde hayal ettiğiniz görünümü yakalamanız çok zor. Biz de işi şansa bırakmak istemediğimizden gerekli tüm önlemleri alıyoruz. ‘’İşte bu!’’ dediğiniz noktada seçim aşamamız sona eriyor.

Saçlarınıza gösterdiğimiz özeni makyajınız için de gösteriyor, yüz hatlarınıza yakışan doğal tonlar kullanmaya özen gösteriyoruz. Gelin makyajında daha çok göz çevresine odaklanıyoruz. Far seçimini beraber yapıyor, gerekli durumlarda size tavsiyeler sunmayı da ihmal etmiyoruz. Gördüğünüz gibi bizi Buca en iyi kuaförlerden biri yapan birçok hizmetimiz var. Eğer siz de bu hizmetlerden yararlanmak ve düğün günü güzelliğinizi bize emanet etmek isterseniz; sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Dumlupınar Mah. Özmen Caddesi 89 Sokak No:1 Buca/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.