Gelin Saçı ve Makyajı

Ödemiş Gelin Saçı ve Makyajı

2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
2.500 TL'den az
5.000-7.500 TL
5.000-7.500 TL
2.500 TL'den az
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
5.000-7.500 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Ödemiş Kuaförleri ve Hizmetleri

İzmir’in Ödemiş ilçesi birçok düğün mekanına ev sahipliği yapıyor. Ödemiş’te evlenecek gelinlerin saç ve makyaj ihtiyaçlarını karşılamak için titizlikle çalışan İzmir Ödemiş kuaförleri, birçok mahallede hizmet veriyor. Akıncılar, İnönü ve Atatürk mahallelerinde yoğunlaşan Ödemiş kuaförleri; saç, makyaj ve kişisel bakım hizmetleri ile yanınızda oluyor. Yenilikçi ve eğitimli uzmanlar trendleri yakından takip ediyor.

Saç ve makyaj dışında birçok hizmet alabileceğiniz Ödemiş kuaför salonları düğün gününüzün tatlı telaşını üzerinizden atmanıza yardımcı oluyor. Manikür/pedikür ve jel tırnak uygulamaları gelinler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Gelinliğiniz ile uyumlu olarak yaptırabileceğiniz tırnak tasarımları tüm gözleri üzerinize çekiyor. Saçınıza ışıltılı bir görünüm veren keratin saç bakımı uygulaması da çoğu kuaförde bulunuyor.

Ödemiş’teki kuaförler talep edeceğiniz tüm hizmetleri gerçekleştirmeye önem veriyor. Uzmanlar ile yapacağınız ön görüşmelerde size en yakışacak saç ve makyaj tarzlarına karar veriliyor. Düğün konseptinizi, gelinliğinizin yakasını ve zevklerinizi öğrenen uzmanlar, saç ve yüz analizi yaparak size model önerilerinde bulunuyor. Gelin yakınlarını da unutmayan birçok kuaför Ödemiş’teki salonlarında 10 kadar yakınınızı da hazırlayabiliyor.

Ödemiş Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Uygun rakamlardan başlayan Ödemiş kuaför fiyatları cebinizi yormuyor. İnönü Mahallesi kuaförleri uygun fiyatları ile İzmir kuaför ve güzellik salonları arasında öne çıkıyor. Daha kapsamlı hizmet paketleri sunan Atatürk Mahallesi kuaförlerine yönelecekseniz, kenara daha yüksek bir bütçe ayırmanız gerekiyor. Kuaförlerde alacağınız hizmetler ödeyeceğiniz toplam tutarı belirliyor. Örneğin; ek olarak alacağınız keratin bakım uygulaması toplam rakamı yükseltiyor.

Ödemiş kadın kuaförleri ferah salonlarında keyifli bir hazırlanma ortamı yaratıyor. Ancak isterseniz evinizde veya düğün mekanında da hizmet alabiliyorsunuz. Salon dışı hizmetler ödeyeceğiniz miktarı arttırıyor. Birçok salon ücretsiz prova hizmetleri ile gelinlerin övgüsünü topluyor. Ücretsiz gelin saçı provaları sayesinde görüntünüzü önceden deneyimleyerek istediğiniz değişiklikleri yapabiliyorsunuz. Bazı salonlar makyaj provaları için ücret talep ediyor.

Ödemiş’te Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Ödemiş Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

İzmir gelin saçı ve makyajı firmaları birçok hizmetle karşımıza çıkıyor. Uzmanlar maşalı ve su dalgalı açık saçların yanı sıra; örgü, at kuyruğu ve topuz modellerini isteğinize göre yapılabiliyor. Saç tasarımından önce kesim, renklendirme, ombre, röfle ve benzeri uygulamalardan da yararlanabiliyorsunuz. Birçok gelin Ödemiş salonlarında sunulan kaynak ve çıt çıt uygulamasından da yararlanıyor.

Uzmanlar kapatıcı ve kalıcılığı yüksek olan gelin makyajlarından önce cilt bakımı yaptırmanızı öneriyor. Peeling ve maske olarak uygulanabilen cilt bakımları sayesinde düğün gününüze temiz ve ışıl ışıl bir cilt ile girebiliyorsunuz. Makyajınızı yapan profesyonel makyözler kaliteli markaların cilde zarar vermeyen ürünlerini kullanıyor. Birçok salonda kaş tasarımı ve microblading hizmeti de alabiliyorsunuz.

Ödemiş Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Ödemiş Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Ödemiş gelin makyajı uzmanları doğal güzelliğinizi öne çıkaracak sade gelin makyajlarını öneriyor. Bu tarz soft ve hafif makyajlar; renkli, metalik ve simli makyajlara kıyasla daha hesaplı oluyor. Uzmanlar dünyaca ünlü markaların kalıcılığı yüksek ürünlerini kullanıyor. Ancak malzemelerin markası ödeyeceğiniz rakamları etkileyebiliyor. Makyajınızı daha dramatik hale getiren takma kirpik uygulaması da tutarınızı yükseltiyor.

Salonlarda grupça alacağınız hizmetler kişi sayısı üzerinden ücretlendiriliyor. Ancak birçok salonun büyük düğün gruplarına özel hizmetler yapabildiğini görüyoruz. Erken randevu ve peşin ödeme durumlarında da özel indirimlerden yararlanabiliyorsunuz. Yaz ayları Ödemiş salonları için daha yoğun geçtiğinden fiyatlar yükselebiliyor. Bu nedenle kış aylarında alacağınız hizmetler daha uygun fiyatlardan başlayabiliyor.

Ödemiş Gelin Makyajı Uzmanlarının Makyaj Önerileri

Ödemiş gelin makyajı uzmanları yüz yapınıza ve düğün konseptinize göre farklı makyaj tarzları öneriyor. Yüz hatları keskin gelinlere yumuşatıcı özelliği olan soft allık uygulamaları tavsiye ediliyor. Yüzünüz daha yuvarlak ise de hatlarınızı keskinleştiren kontür uygulamalarına önem veriliyor. Yüz şekliniz fark etmeden uygulanan dudak kalemi, makyajınıza uygun olarak seçilen rujun etkisini güçlendiriyor.

Düğün konseptiniz de size tavsiye edilecek olan makyaj tarzını etkiliyor. İhtişamlı ve süslemeli düğünlerde parıltılı modeller tercih ediliyor. Bohem tarz düğünlerde ise uzmanların bir numaralı önerisi kahve tonlarında buğulu göz makyajları oluyor. Ödemiş makyözleri özellikle yaz düğünlerinde makyaj yaptırmadan önce güneş kremi kullanmanızı önemsiyor. Kaliteli sabitleyici spreyler sayesinde de makyajınız gün boyunca bozulmuyor.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları