Derya Kuaför

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600-800 TL

Min. Fiyat

Ödemiş, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Hatice Saç Tasarım
62 1 10

Karşıyaka

Hatice Saç Tasarım

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL
Saç'a Kuaför
188 10

Karşıyaka

Saç'a Kuaför

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL
Nokta Kuaförüm
144 34 15

Karşıyaka

Nokta Kuaförüm

Saç ve Makyaj
600-800 TL

Hakkında

Derya Kuaför ailesi olarak güzellik sektörüne hızlı bir giriş yaptık. İşinin ehli bir ekiple güzellik sırlarımızı bizi tercih eden kadınlara sunmak için çalışmaya başladık. Yıllardır yer aldığımız sektörde kaliteli hizmet anlayışımız ve mesleki tecrübelerimizle hizmet veriyoruz. Her geçen gün yenilenmeye ve kendimizi geliştirmeye de devam ediyoruz. Başarılarımızı katıldığımız eğitimlerle pekiştiriyor, yarışmalardan da ödüllerle dönüyoruz. 2019 yılında düzenlenen Uluslararası Altın Makas Saç ve Güzellik yarışması da bunlardan bir tanesi. Markamızın kurucusu Merve Hanım’ın aldığı ‘Topuz’ ödülü aynı zamanda mesleğimizdeki ilk birinciliğimiz.

Bizden söz ettik. Gelelim, Derya Kuaför Ödemiş’te gelin adaylarına sunduğumuz kusursuz hizmetlere! Şıklığınızla fark yaratmanızı sağlayacak dokunuşlar için saç tasarımı ile hazırlıklara başlıyoruz. Ön görüşme düzenleyerek hayal ettiğiniz şıklık ve saç modeli hakkında konuşuyoruz. Topuz modellerde alanında uzman olan Merve Hanım ile birlikte örgü ve dağınık modelleri de ustalıkla stilize ediyoruz. Stil çalışmaları sırasında gelinlik, duvak ve saç aksesuarlarına da dikkat ediyoruz. Çünkü birbiriyle uyumlu bir şıklık sağlamak ve hayal ettiğiniz sonucu almanız bizim için son derece önemli.

Tasarlayacağımız saç modeli için dilerseniz, düğün öncesi imaj değişiklikleri de yapabiliyoruz. Kesim, kaynak, ombre, sombre ve saç bakımları gibi pek çok işlemi gerçekleştirebiliyoruz. Karar sizin!

Derya Kuaför ailesi olarak salonumuzda, porselen makyaj uygulamaları da yapıyoruz. Bu sayede düğün günü güzelliğinizi en saf ve doğal haliyle ortaya çıkarıyoruz. Kullandığımız kaliteli makyaj malzemeleriyle cilt sağlığınıza da dikkat ediyoruz. Güzelliğiniz gibi sağlığınız da emin ellerde! Bu arada düğün günü yakınlarınızın hazırlıklarını da salonumuzda gerçekleştirebiliyoruz.

Ödemiş kuaför salonları arasında tercihiniz Derya Kuaför ise; ön görüşme, prova ve düğün günü hazırlıkları için bir an önce ekibimizle tanışmalısınız. Bunun için tek yapmanız gereken iletişim formunu doldurmak.

İletişim

Merve Hanım

  • Adres: İnönü, Zafer Cad. 6/C, 35750 Ödemiş/İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!