Ümit Kuaför

E-posta Gönder

 • Ödemiş, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Ümit Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Ümit Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Ümit Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ümit Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Ümit Kuaför Hakkında

Zarif ve şık gelinlerimizin güzelliğini taçlandıracak zarif dokunuşlar için Ödemiş’te faaliyet gösteriyoruz. Ümit Kuaför ailesi olarak uzun yıllardır yer aldığımız sektörde öncü markalar arasında yer almak için çalışıyoruz. Bu yüzden her zaman daha iyi ve kaliteli hizmet sunmayı hedefliyoruz. Sizden gelen beğenilere layık olmak için sektörel yenilikleri de takip ediyor, her geçen gün daha da büyük bir aile oluyoruz. Her kadının güzelliğine ışık tutabileceğimize inanıyor, zarafetiniz ortaya çıkarmak için sizi de salonumuza davet ediyoruz.

Hazırlıklarımızı soracak olursanız, siz ve yakınlarınızı ağırlamak için salonumuzda keyifli bir koşturmaca var. Daha önceden verdiğiniz sayıya göre güzellik salonumuzdaki tüm koltukları sizin için rezerve ettik. Elbette günün yıldızı sizsiniz, bu yüzden ilgi odağı ve ilk önceliğimiz olacaksınız. Hatta, hazırlıklarımıza hayal ettiğiniz şıklık için saç modelinizi tasarlayarak başlıyoruz. Bunun için markamızın kurucusu Kuaför Ümit Bey gün boyu sizinle ilgileniyor. Örgü, topuz, dağınık ve toplu saç modelleri arasından seçtiğiniz tasarımla dikkatleri üzerinize çekmeye hazır olun.

Kapalı gelinlerimiz için de güzel bir haberimiz var. Türban tasarımı konusunda da son derece tecrübeli ve bilgi sahibi olan ekibimizle güzelliğinizi taçlandırıyoruz. Duvak ve aksesuarlarınızı takmadan önce makyajınızı tamamlıyoruz. Birinci sınıf kaliteye sahip ürünlerle sağlığınızı riske atmadan makyaj uygulamaları yapıyoruz. Kontur ve bölge çalışmalarıyla güzelliğinizi ortaya çıkarıyor, dikkati; dudak, gözler veya elmacık kemiklerine topluyoruz. Tabii ki bu kararı her yüz tipi için farklı farklı şekillerde veriyor, gelinlerimize her zaman en iyiyi sunuyoruz.

Ümit Kuaför Ödemiş’te düzenleyeceğimiz ilk randevu ve düğün hazırlıklarınız için iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Form bu sayfanın üst kısmında yer alıyor, biz de kaliteli hizmet ve sağlıklı güzelliğin adresi salonumuzda sizi bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.