Kuaför Necati

E-posta Gönder

 • Ödemiş, İzmir.

Ekiple Tanışın

Kuaför Necati Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Kuaför Necati Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Necati Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Necati Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Kuaför Necati Hakkında

Saç ve makyajınızı düğün konseptinize uygun olarak yapacak bir kuaför arayışındaysanız; Kuaför Necati ekibi olarak isteklerinizi yerine getirmekten mutluluk duyacağımızı söylemek isteriz. Şimdiye kadar bizi tercih eden tüm gelinlerimizi memnun bir şekilde salonumuzdan ağırladık. Bu durumun getirdiği özgüvenle sizin de tarzınıza ışık tutacağız.

Peki sizi nasıl süreç bekliyor?

Bizimle iletişime geçtiğinizde hazırlık sürecimizin ilk aşamasına geçiş yapıyoruz. Daha sonra sıcak ve samimi bir atmosfer yaratığımız salonumuzda sizi ağırlamak istediğimizden bir ön görüşme tarihi belirliyoruz. Böylece düğünden önce detaylı bir planlama yapma şansımız da oluyor. Bu arada görüşme için salonumuza geldiğinizde saç kesimi, röfle, perma, ombre, renk değişikliği gibi işlemlerinizi de yaptırabiliyorsunuz. Düğün tarihinizden önce uyguladığımız bu işlemler sayesinde hem saçlarınıza bakım yapmış olacağız hem de tasarlayacağımız saçın daha da güzel durmasını sağlayacağız. Tüm bu çalışmalardan sonra saç modelinize karar veriyoruz. Belirlediğimiz saç modelini yüzünüzde görmek isterseniz; prova hizmetimizden de yararlanabileceğinizi belirtelim. Gördüğünüz gibi her detayı düğün önce belirlediğimiz için gayet rahat bir süreç geçiriyorsunuz. Salonumuzda gelin adaylarımız için türban tasarımı yaptığımızı da söyleyelim.

Biraz da gelin makyajınızdan bahsedelim; öncelikle ekip olarak daima doğal makyajdan yana olduğumuzu söylemek isteriz. Yüz hatlarınızı, yüz tipinizi değerlendirip uygun makyaj arayışına girdiğimizde sık sık fikir alışverişi yapıyoruz. Yüzünüzde hangi bölgeyi öne çıkaracaksak oraya yöneliyor, far seçimini yaparken sevdiğiniz renkleri kullanmaya özen gösteriyoruz. Teninize temas eden her ürünü dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarından temin ettiğimizi de belirtelim. Bu sayede hem sağlığınıza zarar gelmiyor hem de makyajınızın akması gibi bir durum söz konusu olmuyor.

Hizmetlerimizi çok beğendiyseniz ve İzmir gelin saçı fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formu doldurulmayı bekliyor!

İletişim

 • Adres:

  Akıncılar Mah. Fevzi Paşa Cad. No:29 Ödemiş/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.