Kuaför Zafer Ceylan

E-posta Gönder

  • Ödemiş, İzmir.

Ekiple Tanışın

Kuaför Zafer Ceylan Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Kuaför Zafer Ceylan Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kuaför Zafer Ceylan Sık Sorulan Sorular

Kuaför Zafer Ceylan gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kuaför Zafer Ceylan gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Kuaför Zafer Ceylan gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kuaför Zafer Ceylan gelin saçı ve makyajı haricinde ağda, takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Kuaför Zafer Ceylan şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kuaför Zafer Ceylan şehir dışında hizmet vermiyor.


Kuaför Zafer Ceylan ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kuaför Zafer Ceylan ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kuaför Zafer Ceylan Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı düğün gününüzde profesyonel ellerde iyi hazırlanmış bir gelin saçı ve makyajı güzelliğinizi ortaya çıkaran en önemli unsurdur. Bu nedenle biz Kuaför Zafer Ceylan olarak düğün gününüzde gelin saçınızı ve makyajınızı büyük bir titizlikle hazırlıyor, kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz.

Düğün hazırlıklarınızın ne kadar telaşlı olabileceğini biliyoruz. Bu nedenle profesyonel ekibimizle salonumuzda size rahat edeceğiniz samimi bir ortam sunuyoruz. Gelin saçı ve makyajı konusunda oldukça tecrübeli bir ekibe sahibiz. Şimdiye kadar birçok müstakbel gelinin en özel günlerinde mutlulukların ortak olup, onları salonumuzdan gülücükler saçarak uğurladık. Elbette ki beraber çalıştığımız her müstakbel gelinden de çok şey öğrendik.

Gelin saçınız ve makyajınız için hazırlıklara başlamadan önce sizin hayalinizdeki gelin görüntüsünü detaylarıyla öğreniyoruz. Ardından bu hayalinizin ötesine geçmek için titizlikle çalışmalarımıza başlıyoruz. Aynada oluşan son görüntünüz içinize tam olarak sinmeden de işimizi bitmiş saymıyoruz.

Gelin saçınızın güzelliği için bakımlı saçlara sahip olmanız oldukça önemlidir. Bu nedenle dilerseniz düğün gününüzden minimum üç gün önce çeşitli saç bakım uygulamaları yaparak, düğün gününüzde saçlarınızın sağlıkla ışıldamasını sağlıyoruz.

Gelin saçınız için hazırlıklara başladığımızda yüz şeklinizden, gelinlik modelinize kadar bir çok faktörü göz önünde bulundurarak size en uygun saç modelini belirliyoruz. Saçlarınızda çeşit çeşit aksesuarlar kullanarak saçlarınıza bambaşka bir hava katabiliyoruz. Saçlarınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra da kaliteli saç sabitleyicileri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Profesyonel makyaj uygulamanıza geçtiğimizde ise yüz hatlarınıza, gelinliğinize ve tarzınıza uygun olmasına özen gösteriyoruz. Makyajınızın her aşamasında kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak, düğün gününüzde makyajınızın akmasına engel oluyoruz.

Siz de düğün gününüzde göz kamaştıran bir güzelliğe sahip olmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Kuaför Zafer Ceylan İzmir gelin saçı ve makyajın fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.