Kuaför Zafer Ceylan

E-posta Gönder

 • Ödemiş, İzmir.

Ekiple Tanışın

Kuaför Zafer Ceylan Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Kuaför Zafer Ceylan Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Zafer Ceylan Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Zafer Ceylan Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Kuaför Zafer Ceylan Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı düğün gününüzde profesyonel ellerde iyi hazırlanmış bir gelin saçı ve makyajı güzelliğinizi ortaya çıkaran en önemli unsurdur. Bu nedenle biz Kuaför Zafer Ceylan olarak düğün gününüzde gelin saçınızı ve makyajınızı büyük bir titizlikle hazırlıyor, kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz.

Düğün hazırlıklarınızın ne kadar telaşlı olabileceğini biliyoruz. Bu nedenle profesyonel ekibimizle salonumuzda size rahat edeceğiniz samimi bir ortam sunuyoruz. Gelin saçı ve makyajı konusunda oldukça tecrübeli bir ekibe sahibiz. Şimdiye kadar birçok müstakbel gelinin en özel günlerinde mutlulukların ortak olup, onları salonumuzdan gülücükler saçarak uğurladık. Elbette ki beraber çalıştığımız her müstakbel gelinden de çok şey öğrendik.

Gelin saçınız ve makyajınız için hazırlıklara başlamadan önce sizin hayalinizdeki gelin görüntüsünü detaylarıyla öğreniyoruz. Ardından bu hayalinizin ötesine geçmek için titizlikle çalışmalarımıza başlıyoruz. Aynada oluşan son görüntünüz içinize tam olarak sinmeden de işimizi bitmiş saymıyoruz.

Gelin saçınızın güzelliği için bakımlı saçlara sahip olmanız oldukça önemlidir. Bu nedenle dilerseniz düğün gününüzden minimum üç gün önce çeşitli saç bakım uygulamaları yaparak, düğün gününüzde saçlarınızın sağlıkla ışıldamasını sağlıyoruz.

Gelin saçınız için hazırlıklara başladığımızda yüz şeklinizden, gelinlik modelinize kadar bir çok faktörü göz önünde bulundurarak size en uygun saç modelini belirliyoruz. Saçlarınızda çeşit çeşit aksesuarlar kullanarak saçlarınıza bambaşka bir hava katabiliyoruz. Saçlarınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra da kaliteli saç sabitleyicileri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Profesyonel makyaj uygulamanıza geçtiğimizde ise yüz hatlarınıza, gelinliğinize ve tarzınıza uygun olmasına özen gösteriyoruz. Makyajınızın her aşamasında kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak, düğün gününüzde makyajınızın akmasına engel oluyoruz.

Siz de düğün gününüzde göz kamaştıran bir güzelliğe sahip olmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Kuaför Zafer Ceylan İzmir gelin saçı ve makyajın fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.