Marjinal Kuaför

E-posta Gönder

 • Ödemiş, İzmir.

Ekiple Tanışın

Marjinal Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Marjinal Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Marjinal Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Marjinal Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Marjinal Kuaför Hakkında

Bir daha tekrarının olmayacağı düğün gününüzde, kusursuz bir güzelliğe sahip olmak istediğinizi biliyoruz. Bu dilediğinizi gerçekleştirmek için de uzman ellerden yardım almanız gerekiyor. Marjinal Kuaför olarak, hayal ettiğiniz profesyonel hizmetleri sunarak muhteşem bir görünüme sahip olmanızı sağlıyoruz. Kendinizi özel hissedeceğiniz salonumuz avantajlı fiyatlarımız v kaliteli hizmetlerimizle yanınızda olmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Marjinal Kuaför olarak yenilen trendleri yakından takip ediyor, seçim aşamasında da her zaman güncel modellere yöneliyoruz. Hem saç hem de makyaj konusunda kendimizi sürekli geliştirmeyi de ihmal etmiyoruz. Bu sayede de gelin adaylarının tüm taleplerini eksiksiz bir şekilde yerine getirebiliyoruz. Bizi diğer kuaförlerden farklı kılan da işte bu yenilikçi tavrımız!

Peki sürecimiz nasıl ilerliyor ve hangi modeller üzerinde çalışıyoruz?

Öncelikle gelin makyajı konusunda her zaman doğallıktan yana olduğumuzu söylemekler başlayalım. Gelin adaylarımızla yaptığımız ön görüşmede belirlediğimiz makyaj stilini profesyonel bir şekilde uyguluyor, göz çevresinde daha çok yumuşak renkleri kullanmayı tercih ediyoruz. Yüz hatlarınızı ortaya çıkararak enerjinizi makyajınıza yansıtıyoruz. Gelelim saç tasarımınıza. Makyajınıza, gelinliğinizin modeline ve düğün mekanınıza uyum sağlayacak saç modelleri üzerinde çalışıyoruz. Size seçim aşamasında örgü, dalgalı açık, at kuyruğu, topuz modellerinden örnekler gösteriyor, karar vermenizi bu şekilde kolaylaştırıyoruz. Seçimini yaptığınız saç modelini kısa bir zamanda tasarlayıp duvak ve saç aksesuarlarınızı da taktıktan sonra atık tamamen hazırsınız!

İzmir gelin saçı ve makyajı konusunda kendini kanıtlamış tecrübeli ekibimiz, şimdiye kadar birçok gelin adayı ile çalışma fırsatı buldu. Hayallerine dokunduğumuz gelinlerimizden biri de neden siz olmayasınız? Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve randevu oluşturmak için sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.