Selinay Kuaför

E-posta Gönder

  • Ödemiş, İzmir.

Ekiple Tanışın

Selinay Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Selinay Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Selinay Kuaför Sık Sorulan Sorular

Selinay Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Selinay Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Selinay Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Selinay Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Selinay Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Selinay Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Selinay Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Selinay Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Selinay Kuaför Hakkında

Siz de saç ve makyajınızla dikkat çekici bir gelin olmak istiyorsunuz, değil mi? Bunun için tek ihtiyacınız olan güzelliğinize ışık tutacak profesyonel bir ekiple çalışmak. İşte tam da bu noktada Selinay Kuaför Ödemiş’te faaliyet gösteriyoruz. Güzel gelinlerimizi mutlu etmek için büyük bir hassasiyetle çalışıyoruz. Yıllardır içerisinde bulunduğumuz sektörde, yerimizi almak ve beğeninizi kazanmak için yenilikleri takip ediyoruz. Dünyaca ünlü markaların makyaj ürünlerini, değişen saç modasını, aksesuar ve duvak seçeneklerini, makyaj uygulamalarındaki yenilikleri ve değişen teknikleri... Bu sayede her zaman modern ve kaliteli hizmet sunuyoruz!

Ödemiş kuaför salonları arasında bizi tercih ettiğinizde nasıl bir hizmet alacağınızı da merak ediyor musunuz? Hemen anlatalım:

Düğün öncesi gelin saçı ve makyajınız için detayları konuştuğumuz bir görüşme düzenliyoruz. Markamızın kurucusu Derya Hanım’la birlikte nasıl bir yol izleyeceğinize karar verdiğiniz görüşmeden itibaren birlikte keyifli zaman geçirmeye başlıyoruz. Yüz şekliniz, gelinlik modeliniz ve düğün konseptinize uygun bir tasarım için dilediğiniz işlemleri düğün öncesinde gerçekleştiriyoruz. Saç kesimleri, kaynak, renk değişikliği, ombre, sombre ve saç bakımlarınızı tamamlıyoruz. Hoş sohbetler ederek plan yaptığımız bu süreçte, uzman bakış açımızla şıklığınızı tamamlayacak saç modelinin tasarımını da yapıyoruz. Örgü, topuz, dağınık ve toplu saç modellerinin tasarımı konusunda son derece hassas oluyoruz.

Saçınız gibi makyaj uygulamaları için de son derece özenli oluyoruz. Sağlıklı uygulamalar ve aydınlık bir makyaj için dünyaca ünlü markaların ürünlerini kullanıyoruz. 1. kalite ürünlerin hijyenik kullanımı konusu da var tabii ki. Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu Milli Takım üyesi Derya Hanım’ın danışmanlık hizmeti de verdiği makyaj uygulamanızdan memnun kalacağınızdan eminiz. Kendisi makyaj eğitmeni ve Türkiye 2.si makyaj artisitimiz olarak düğün günü sizinle ilgilenmek için hazır. Ya siz?

Gelin, kusursuz güzelliğinize ışık tutmak için çalışan profesyonel ekibimiz ve Derya Kuşçu ile tanışın. Selinay Kuaför Salonu iletişim formu bu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.