Selinay Kuaför

E-posta Gönder

 • Ödemiş, İzmir.

Ekiple Tanışın

Selinay Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Selinay Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Selinay Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Selinay Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Selinay Kuaför Hakkında

Siz de saç ve makyajınızla dikkat çekici bir gelin olmak istiyorsunuz, değil mi? Bunun için tek ihtiyacınız olan güzelliğinize ışık tutacak profesyonel bir ekiple çalışmak. İşte tam da bu noktada Selinay Kuaför Ödemiş’te faaliyet gösteriyoruz. Güzel gelinlerimizi mutlu etmek için büyük bir hassasiyetle çalışıyoruz. Yıllardır içerisinde bulunduğumuz sektörde, yerimizi almak ve beğeninizi kazanmak için yenilikleri takip ediyoruz. Dünyaca ünlü markaların makyaj ürünlerini, değişen saç modasını, aksesuar ve duvak seçeneklerini, makyaj uygulamalarındaki yenilikleri ve değişen teknikleri... Bu sayede her zaman modern ve kaliteli hizmet sunuyoruz!

Ödemiş kuaför salonları arasında bizi tercih ettiğinizde nasıl bir hizmet alacağınızı da merak ediyor musunuz? Hemen anlatalım:

Düğün öncesi gelin saçı ve makyajınız için detayları konuştuğumuz bir görüşme düzenliyoruz. Markamızın kurucusu Derya Hanım’la birlikte nasıl bir yol izleyeceğinize karar verdiğiniz görüşmeden itibaren birlikte keyifli zaman geçirmeye başlıyoruz. Yüz şekliniz, gelinlik modeliniz ve düğün konseptinize uygun bir tasarım için dilediğiniz işlemleri düğün öncesinde gerçekleştiriyoruz. Saç kesimleri, kaynak, renk değişikliği, ombre, sombre ve saç bakımlarınızı tamamlıyoruz. Hoş sohbetler ederek plan yaptığımız bu süreçte, uzman bakış açımızla şıklığınızı tamamlayacak saç modelinin tasarımını da yapıyoruz. Örgü, topuz, dağınık ve toplu saç modellerinin tasarımı konusunda son derece hassas oluyoruz.

Saçınız gibi makyaj uygulamaları için de son derece özenli oluyoruz. Sağlıklı uygulamalar ve aydınlık bir makyaj için dünyaca ünlü markaların ürünlerini kullanıyoruz. 1. kalite ürünlerin hijyenik kullanımı konusu da var tabii ki. Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu Milli Takım üyesi Derya Hanım’ın danışmanlık hizmeti de verdiği makyaj uygulamanızdan memnun kalacağınızdan eminiz. Kendisi makyaj eğitmeni ve Türkiye 2.si makyaj artisitimiz olarak düğün günü sizinle ilgilenmek için hazır. Ya siz?

Gelin, kusursuz güzelliğinize ışık tutmak için çalışan profesyonel ekibimiz ve Derya Kuşçu ile tanışın. Selinay Kuaför Salonu iletişim formu bu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.