Kuaför Sevda

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600-800 TL

Min. Fiyat

Ödemiş, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Saç'a Kuaför
188 10

Karşıyaka

Saç'a Kuaför

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL
Zeki Dikmen
2 4

Konak

Zeki Dikmen

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL
Saloon Koray Karaduman
61 2 10

Konak

Saloon Koray Karaduman

Saç ve Makyaj
600-800 TL

Hakkında

Hayatının en özel gününde ışıldayan bir güzellikle davetlilerinin karşısına çıkmak her gelinin hayalidir. Biz Sevda Kuaför Ödemiş olarak profesyonel dokunuşlarımızla gelinlerin bu hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz. Düğün gününüzde mutluluğunuza ortak oluyor, kaliteli hizmet anlayışımızı işimize duyduğumuz tutkuyla birleştirerek eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz.

Salonumuzda müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutuyoruz. Bu nedenle sizi salonumuzdan mutlu bir şekilde uğurlamak için işimizi oldukça özenli yapıyoruz. Düğün hazırlıklarınız sürecinde içinde bulunduğunuz tatlı telaşları anlıyoruz. Gelin hazırlıklarınız boyunca her ihtiyacınızda size güler yüzlü bir hizmet sunuyor, size rahat edeceğiniz samimi bir ortam yaratıyoruz.

Düğün gününüzde aynada oluşan son görüntünün sizin yüzünüzde gülücükler oluşturması bizim en büyük amacımız. Bu nedenle gelin hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm isteklerinizi ve görüşlerinizi detaylıca öğreniyoruz. Öğrendiğimiz bu bilgiler ışığında hazırlıklarınızı yaparak, her detayıyla sizin içinize sinecek bir görüntü yakalıyoruz. Elbette ki kararsızlık yaşadığınız durumlarda sizi en güzel görüntüye ulaştıracak gelin saçı ve makyajı konusunda profesyonel fikirler de verebiliyoruz. Yüz şeklinizi, gelinlik modelinizi, düğün mekanınızı ve konseptinizi doğru bir şekilde analiz ederek, size en uygun gelin saçı ve makyajı tasarımını belirliyoruz.

Düğün gününüzde daha uzun veya dolgun saçlara sahip olmak isterseniz salonumuzda kaynak uygulamaları yapıyoruz. Kaliteli saçlar kullanıp, saç yapınızı iyi bir şekilde analiz ettiğimiz bu uygulamalar sayesinde çok doğal bir şekilde saçlarınızı uzatıyoruz.

Salonumuzda bakışlarınızı daha çarpıcı hale getirecek kirpik lifting ve microblading hizmetleri de sunuyoruz. Yaptığımız bu profesyonel uygulamalarda son derece kaliteli ekipmanlar ve ürünler kullanarak oldukça doğal görünümlü sonuçlar elde edebiliyoruz.

Siz de düğün gününüzde güzelliğiniz için en iyisini istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak Kuaför Sevda’nın fark yaratan hizmetleri hakkında daha fazlasını edinebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Sevda Yenilmez

  • Adres: Akıncılar Mahallesi İnçe Oğlu Sokak No: 13/C Ödemiş İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!