Kuaför Sevda

E-posta Gönder

 • Ödemiş, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Sevda Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Kuaför Sevda Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Sevda Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Sevda Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Sevda Hakkında

Hayatının en özel gününde ışıldayan bir güzellikle davetlilerinin karşısına çıkmak her gelinin hayalidir. Biz Sevda Kuaför Ödemiş olarak profesyonel dokunuşlarımızla gelinlerin bu hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz. Düğün gününüzde mutluluğunuza ortak oluyor, kaliteli hizmet anlayışımızı işimize duyduğumuz tutkuyla birleştirerek eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz.

Salonumuzda müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutuyoruz. Bu nedenle sizi salonumuzdan mutlu bir şekilde uğurlamak için işimizi oldukça özenli yapıyoruz. Düğün hazırlıklarınız sürecinde içinde bulunduğunuz tatlı telaşları anlıyoruz. Gelin hazırlıklarınız boyunca her ihtiyacınızda size güler yüzlü bir hizmet sunuyor, size rahat edeceğiniz samimi bir ortam yaratıyoruz.

Düğün gününüzde aynada oluşan son görüntünün sizin yüzünüzde gülücükler oluşturması bizim en büyük amacımız. Bu nedenle gelin hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm isteklerinizi ve görüşlerinizi detaylıca öğreniyoruz. Öğrendiğimiz bu bilgiler ışığında hazırlıklarınızı yaparak, her detayıyla sizin içinize sinecek bir görüntü yakalıyoruz. Elbette ki kararsızlık yaşadığınız durumlarda sizi en güzel görüntüye ulaştıracak gelin saçı ve makyajı konusunda profesyonel fikirler de verebiliyoruz. Yüz şeklinizi, gelinlik modelinizi, düğün mekanınızı ve konseptinizi doğru bir şekilde analiz ederek, size en uygun gelin saçı ve makyajı tasarımını belirliyoruz.

Düğün gününüzde daha uzun veya dolgun saçlara sahip olmak isterseniz salonumuzda kaynak uygulamaları yapıyoruz. Kaliteli saçlar kullanıp, saç yapınızı iyi bir şekilde analiz ettiğimiz bu uygulamalar sayesinde çok doğal bir şekilde saçlarınızı uzatıyoruz.

Salonumuzda bakışlarınızı daha çarpıcı hale getirecek kirpik lifting ve microblading hizmetleri de sunuyoruz. Yaptığımız bu profesyonel uygulamalarda son derece kaliteli ekipmanlar ve ürünler kullanarak oldukça doğal görünümlü sonuçlar elde edebiliyoruz.

Siz de düğün gününüzde güzelliğiniz için en iyisini istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak Kuaför Sevda’nın fark yaratan hizmetleri hakkında daha fazlasını edinebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Akıncılar Mahallesi İnçe Oğlu Sokak No: 13/C Ödemiş İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.