Ayza Kuaför

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600 TL'den az

Min. Fiyat

Ödemiş, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600 TL'den az
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Nokta Kuaförüm
144 34 15

Karşıyaka

Nokta Kuaförüm

Saç ve Makyaj
600-800 TL
Saloon Koray Karaduman
61 2 10

Konak

Saloon Koray Karaduman

Saç ve Makyaj
600-800 TL

Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştirdiğiniz bugünde, eşsiz güzellikte hissetmek ister misiniz? Cevabınız “evet” ise, size muhteşem bir kuaför önerimiz var: Ayza Kuaför Ödemiş. Yeni hayatınızın ilk gününe sizi, en iyi şekilde hazırlamak için, yıllardır hizmet veriyoruz. Sektörde uzun yıllardır var oluşumuzdan dolayı, fazlasıyla tecrübe sahibiyiz. Gelinlerimizin gözlerindeki ışıltıyı, yüzlerine yansıtmak için, ekibimizle birlikte durmaksızın çalışıyoruz.

Her kadın, kendi düğününde prensesler gibi hissetmek ister. Biz de, baş kahramanı olduğunuz peri masalınızı, kusursuz şekilde yaşamanız için elimizden geleni yapıyoruz. Sizi, en iyi halinizle sevdiğiniz kişinin ve misafirlerinizin karşısına çıkarıyoruz. Düğün gününüz için, işini fazlasıyla iyi yapan bir kuaför arayışındaysanız, doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz.

Fikirlerinizi önemsiyoruz ve her aşamada, sizin görüşlerinize göre hareket ediyoruz. Düğünden önce, sizinle ücretsiz bir prova gerçekleştiriyoruz. Bu prova sayesinde, o gün nasıl görüneceğinizi önceden deneyimleme şansı elde ediyorsunuz. Saçlarınızı veya türbanınızı, istediğiniz şekilde uygulayabiliyoruz. Konseptinize, gelinliğinize ve fiziksel özelliklerinize göre modelimizi belirliyoruz. Ardından, makyajınıza geçiyoruz. Makyajınız için, doğal tonları kullanmayı tavsiye ediyoruz. Elbette, sizin seçiminiz doğrultusunda ilerliyoruz. Renkli bir makyaj uygulaması isterseniz de, tercih ettiğiniz tarzı uygulayabiliyoruz.

Düğün gününüz geldiğinde; dilerseniz salonumuzda, dilerseniz de düğün mekanınızda size en güzel hizmeti veriyoruz. Ayrıca sizinle birlikte, yakınlarınızı da hazırlayabiliyoruz. Sohbet havası içinde geçen bu hazırlanma sürecinde, tatlı telaşınızı biraz olsun üzerinizden atabiliyorsunuz. Aynı zamanda, sevdiklerinizle birlikte hoşça vakit geçirme imkanı da sunuyoruz.

En güzel gününüzde, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için, ekibimizle birlikte durmaksızın çalışıyoruz. Siz de bu güzel gününüzde, kendinizi bize emanet etmek isterseniz, Ayza Kuaför iletişim bilgileri için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın! Bizimle iletişime geçmenizi sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

Şadiye Öztürk

  • Adres: Akıncılar Mah. Zafer Cad. Ödemiş/İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!