Ayza Kuaför

E-posta Gönder

  • Ödemiş, İzmir.

Ekiple Tanışın

Ayza Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Ayza Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Ayza Kuaför Sık Sorulan Sorular

Ayza Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Ayza Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Ayza Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Ayza Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Ayza Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Ayza Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Ayza Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ayza Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Ayza Kuaför Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştirdiğiniz bugünde, eşsiz güzellikte hissetmek ister misiniz? Cevabınız “evet” ise, size muhteşem bir kuaför önerimiz var: Ayza Kuaför Ödemiş. Yeni hayatınızın ilk gününe sizi, en iyi şekilde hazırlamak için, yıllardır hizmet veriyoruz. Sektörde uzun yıllardır var oluşumuzdan dolayı, fazlasıyla tecrübe sahibiyiz. Gelinlerimizin gözlerindeki ışıltıyı, yüzlerine yansıtmak için, ekibimizle birlikte durmaksızın çalışıyoruz.

Her kadın, kendi düğününde prensesler gibi hissetmek ister. Biz de, baş kahramanı olduğunuz peri masalınızı, kusursuz şekilde yaşamanız için elimizden geleni yapıyoruz. Sizi, en iyi halinizle sevdiğiniz kişinin ve misafirlerinizin karşısına çıkarıyoruz. Düğün gününüz için, işini fazlasıyla iyi yapan bir kuaför arayışındaysanız, doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz.

Fikirlerinizi önemsiyoruz ve her aşamada, sizin görüşlerinize göre hareket ediyoruz. Düğünden önce, sizinle ücretsiz bir prova gerçekleştiriyoruz. Bu prova sayesinde, o gün nasıl görüneceğinizi önceden deneyimleme şansı elde ediyorsunuz. Saçlarınızı veya türbanınızı, istediğiniz şekilde uygulayabiliyoruz. Konseptinize, gelinliğinize ve fiziksel özelliklerinize göre modelimizi belirliyoruz. Ardından, makyajınıza geçiyoruz. Makyajınız için, doğal tonları kullanmayı tavsiye ediyoruz. Elbette, sizin seçiminiz doğrultusunda ilerliyoruz. Renkli bir makyaj uygulaması isterseniz de, tercih ettiğiniz tarzı uygulayabiliyoruz.

Düğün gününüz geldiğinde; dilerseniz salonumuzda, dilerseniz de düğün mekanınızda size en güzel hizmeti veriyoruz. Ayrıca sizinle birlikte, yakınlarınızı da hazırlayabiliyoruz. Sohbet havası içinde geçen bu hazırlanma sürecinde, tatlı telaşınızı biraz olsun üzerinizden atabiliyorsunuz. Aynı zamanda, sevdiklerinizle birlikte hoşça vakit geçirme imkanı da sunuyoruz.

En güzel gününüzde, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için, ekibimizle birlikte durmaksızın çalışıyoruz. Siz de bu güzel gününüzde, kendinizi bize emanet etmek isterseniz, Ayza Kuaför iletişim bilgileri için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın! Bizimle iletişime geçmenizi sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.