İmren Kuaför

E-posta Gönder

  • Ödemiş, İzmir.

Ekiple Tanışın

İmren Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

İmren Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

İmren Kuaför Sık Sorulan Sorular

İmren Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

İmren Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


İmren Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

İmren Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


İmren Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, İmren Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


İmren Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

İmren Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

İmren Kuaför Hakkında

Profesyonel ellerde iyi hazırlanmış bir gelin saçı ve makyajı düğün gününüzde güzelliğinizi ortaya çıkaran en önemli unsurlardan biridir. Biz İmren Kuaför olarak şimdiye kadar birçok müstakbel gelinin en mutlu günlerinde mutluluklarına ortak olduk ve onları salonumuzdan gülücükler saçarak uğurladık. Siz de düğün gününüzde eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkmamızı istiyorsanız, sizi İmren Kuaför Ödemiş’e davet ediyoruz.

Gelin saçı ve makyajı konusunda oldukça tecrübeli bir ekiple çalışıyoruz. Bu nedenle düğün hazırlıklarınızda içinde bulunduğunuz tatlı telaşları iyi bir şekilde anlıyor, her ihtiyacınızda kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Size salonumuzda düğün hazırlıklarının yorgunluğunu üstünüzden atacağınız, samimi ve rahat bir ortam yaratıyoruz.

Salonumuzda çalışan her bir üyemiz alanında eğitim almış, güler yüzlü üyelerden oluşuyor. Bu profesyonel ekibimizle size her türlü saç tasarımında, renklendirmede ve kesimde son derece profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Gelin saçınız gelinliğinizin güzelliğini tamamlayan en önemli faktörlerden biridir. Gelin saçınızı tasarlarken yüz şeklinizi, gelinliğinizi, duvağınızı ve düğün mekanınızı iyi bir şekilde analiz ederek, sizi en güzel görüntüye ulaştıracak modeli hazırlıyoruz. Elbette ki hazırlıklarımızı sizin görüşlerinizi ve isteklerinizi ön planda tutarak yapıyoruz. Saçlarınızın düğün gününüzde bozulmasına engel olmak için, kaliteli saç sabitleyicileri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Profesyonel makyaj uygulamanıza geçtiğimizde makyajınızda kullandığımız araçların temizliğine ve kozmetik ürünlerimizin hijyenik koşullarda saklanmasına çok özen gösteriyoruz. Makyajınızın her aşamasında kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz. Bu düğün gününüz boyunca kusursuz güzelliğinizi korumanızı sağlıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek, İmren Kuaför İzmir gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurmanız yeterli. Biz düğün gününüzde sunduğumuz fark yaratan hizmetlerimizle mükemmel güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sizi bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.