Ayss Kuaför

E-posta Gönder

 • Kemer, Antalya.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Ayss Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Ayss Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ayss Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ayss Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Ayss Kuaför Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı o çok özel düğün gününüz yaklaşıyor. Böylesine özel bir günde güzelliğinizi şansa bırakmayıp, profesyoneller ellerle kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarmak istiyorsanız, sizi Ayss Kuaför Kemer’e davet ediyoruz.

Ayss Kuaför olarak güzelliğin özen ve kaliteye dayandığına inanıyoruz. Bu nedenle gelin hazırlıklarınızın her sürecinde büyük bir titizlikle çalışıyoruz. Salonumuzda çalışan her bir ekip üyemiz kuaför veya makyaj alanında eğitim almış profesyonel üyelerden oluşuyor. Bu profesyonel ekip üyelerimiz sayesinde her türlü makyaj, renklendirme, kesim, şekillendirme tekniklerini ustalıkla kullanarak, yaptığımız her işlemden en iyi sonuçları alabiliyoruz. İşimize duyduğumuz özenin bir getirisi olarak da salonumuzda kullandığımız her üründe oldukça seçici davranıyoruz. Sadece en güvendiğimiz, seçkin markaların ürünleri ile hazırlıklarınızı yapıyoruz.

Düğününüzde ışıl ışıl ve yumuşak saçlara sahip olmak istiyorsanız, salonumuzda profesyonel saç bakım uygulamaları yapıyoruz. Son derece kaliteli ve doğal içerikli ürünler kullanarak yaptığımız bakımlarla saçlarınızın düğün gününüzde sağlıkla ışıldamasını sağlıyoruz.

Gelin saçınız için hazırlıklara başladığımızda öncelikle yüz şeklinizi, gelinlik modelinizi, duvağınızı, düğün mekanınızı ve tarzınızı iyi bir şekilde analiz ederek size en uygun gelin saçı modelini tasarlıyoruz. Saçlarınızda dilerseniz gelinliğinize ve düğün konseptinize uygun çeşit çeşit aksesuarlar kullanabiliyoruz. Saçlarınızın düğün gününüz boyunca güzelliğini koruması için de kaliteli saç sabitleyicileri kullanmayı ihmal etmiyoruz.

Eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkaracak makyaj uygulamanıza geçtiğimizde ise yüz hatlarınıza uygun bir makyaj yapmaya özen gösteriyoruz. Makyajınızın her aşamasında kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz. Bu sayede düğün gününüzde makyajınızın akmasına engel oluyoruz.

Siz de düğün gününüzde Ayss Kuaför’ün sihirli dokunuşlarıyla kusursuz bir güzelliğe sahip olmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Ayss Kuaför Antalya gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Aslanbucak mah. Cumhuriyet cad. No:90/A Kemer, Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.