• Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Ayss Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Ayss Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Ayss Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

Ayss Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ayss Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Ayss Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Ayss Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.

Ayss Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Ayss Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.

Ayss Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Ayss Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.

Ayss Kuaför Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı o çok özel düğün gününüz yaklaşıyor. Böylesine özel bir günde güzelliğinizi şansa bırakmayıp, profesyoneller ellerle kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarmak istiyorsanız, sizi Ayss Kuaför Kemer’e davet ediyoruz.

Ayss Kuaför olarak güzelliğin özen ve kaliteye dayandığına inanıyoruz. Bu nedenle gelin hazırlıklarınızın her sürecinde büyük bir titizlikle çalışıyoruz. Salonumuzda çalışan her bir ekip üyemiz kuaför veya makyaj alanında eğitim almış profesyonel üyelerden oluşuyor. Bu profesyonel ekip üyelerimiz sayesinde her türlü makyaj, renklendirme, kesim, şekillendirme tekniklerini ustalıkla kullanarak, yaptığımız her işlemden en iyi sonuçları alabiliyoruz. İşimize duyduğumuz özenin bir getirisi olarak da salonumuzda kullandığımız her üründe oldukça seçici davranıyoruz. Sadece en güvendiğimiz, seçkin markaların ürünleri ile hazırlıklarınızı yapıyoruz.

Düğününüzde ışıl ışıl ve yumuşak saçlara sahip olmak istiyorsanız, salonumuzda profesyonel saç bakım uygulamaları yapıyoruz. Son derece kaliteli ve doğal içerikli ürünler kullanarak yaptığımız bakımlarla saçlarınızın düğün gününüzde sağlıkla ışıldamasını sağlıyoruz.

Gelin saçınız için hazırlıklara başladığımızda öncelikle yüz şeklinizi, gelinlik modelinizi, duvağınızı, düğün mekanınızı ve tarzınızı iyi bir şekilde analiz ederek size en uygun gelin saçı modelini tasarlıyoruz. Saçlarınızda dilerseniz gelinliğinize ve düğün konseptinize uygun çeşit çeşit aksesuarlar kullanabiliyoruz. Saçlarınızın düğün gününüz boyunca güzelliğini koruması için de kaliteli saç sabitleyicileri kullanmayı ihmal etmiyoruz.

Eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkaracak makyaj uygulamanıza geçtiğimizde ise yüz hatlarınıza uygun bir makyaj yapmaya özen gösteriyoruz. Makyajınızın her aşamasında kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz. Bu sayede düğün gününüzde makyajınızın akmasına engel oluyoruz.

Siz de düğün gününüzde Ayss Kuaför’ün sihirli dokunuşlarıyla kusursuz bir güzelliğe sahip olmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Ayss Kuaför Antalya gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Aslanbucak mah. Cumhuriyet cad. No:90/A Kemer, Antalya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.