Yetgin Çalışkan Kuaför

E-posta Gönder

  • Konyaaltı, Antalya.

Ekiple Tanışın

Yetgin Çalışkan Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Yetgin Çalışkan Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Yetgin Çalışkan Kuaför Sık Sorulan Sorular

Yetgin Çalışkan Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Yetgin Çalışkan Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Yetgin Çalışkan Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Yetgin Çalışkan Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür, ağda hizmetlerini vermektedir.


Yetgin Çalışkan Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Yetgin Çalışkan Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Yetgin Çalışkan Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Yetgin Çalışkan Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Yetgin Çalışkan Kuaför Hakkında

Yetgin Çalışkan Kuaför ailesiyle çok konuşulacak tarzınızı ortaya çıkarmaya hazır mısınız? Saç ve makyaj ustalarıyla çalışmanın ayrıcalığını düğün gününüzde de yaşamak isterseniz, tarzınızla görenleri büyüleyeceksiniz. Yüz tipinize en çok yakışan saç modeli ve cildinize uygun makyaj için doğru adrestesiniz. En güzel başlangıcınız için hak ettiğiniz ilgiyi kuaför salonumuzda bulacaksınız.

Alanında uzman ekibimizle birlikte Antalya kuaför salonları arasında uzun yıllardır yer alıyoruz. Konyaaltı’ndaki adresimizde; sağlıklı güzellik, kaliteli ve hijyenik bakımın merkezi oluyoruz. Güzel kadınlar için çalışmanın mutluluğuyla her geçen gün kendimizi geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyoruz… Uzun süren saç işlemleriyle harekete geçiyoruz; kesim, kaynak, renk değişikliği, röfle, perma, ombre gibi uygulamaları düğün öncesi düzenlediğimiz bir randevuda gerçekleştirmeyi tercih ediyoruz. Çünkü işlemlerin saçınıza uyum sağlama süreci ve sizin içinize sinmesi için zamana ihtiyacınız var. Peki, saçlarınıza düğün öncesi bakım yaptırmaya ne dersiniz? Gelin saçı modelinizin dikkat çekici ve ışıl ışıl görünmesi için bizim tavsiyemiz yıpranmış saçları yenilemek. Nem ve protein yüklemeleriyle canlanan saçlarınız, aynı zamanda daha hareketli ve sağlıklı da görünecek.

Düğün günü gelip çattığında saç ve makyajınızı nasıl tasarlayacağımıza da karar vermeliyiz. İlk olarak size uyan saç tasarımı için örgü, topuz ve dağınık saç modellerini inceliyoruz. Kararı ise; isteklerinize, tarzınıza ve gelinliğinizin yaka kesimine göre alıyoruz. Şıklığınızı tamamlayacak aksesuar ve duvak ile tamamlanacak saçınız için hazır olduğumuzda makyajınız için alınması gereken kararlara geçiyoruz. Ruj, allık, far, eyeliner, maskara ve makyaj bazlarınıza kadar birlikte karar veriyoruz. Kaliteli ürünlerle sağlığınızı riske etmeden en güzel tonları doğru makyaj teknikleriyle uygulamaya hazırız.

Tüm bu işlemler, Antalya gelin makyajı ve özel saç tasarımınızla düğün hazırlıkları yapmaya hazır mısınız? Yetgin Çalışkan Kuaför iletişim formu sayfanın hemen üst kısmında yer alıyor.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.