Yetgin Çalışkan Kuaför

Yetgin Çalışkan Kuaför

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Antalya

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin saçını ve nasıl bir makyaj istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 saç ve makyaj uzmanından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Hakkında

Kişisel deneyime ve tecrübeye son teknolojiyle donanımlı ekipmanların eşlik ettiği Yetgin Çalışkan Kuaför, gelin saçı, makyajı ve güzellik-bakım uygulamaları ile sizlere eksiksiz hizmetler sunmaktadır. Alanında uzman olan, sertifikalı ve eğitimli bir kadroya sahip olan güzellik merkezi hizmetleri, düğün günü öncesindeki saç ve vücut bakımı uygulamalarını da içermektedir. Gelin makyajı, doğal güzelliğinizi ön plana çıkaracak, görsel olarak kusursuz görünmenizi ve fotoğraf karelerinde sorunsuz pozlar alınmasını sağlayacak kalıcılıkta yapılmaktadır. Bununla birlikte kişiye, gelinlik modeline ve duvak şekline uygun olarak tasarlanan gelin saçı uygulamaları, ön provayla sizlerle birlikte kararlaştırıldıktan sonra gerçekleştirilmektedir. Ön provada makyaj seçeneklerine de karar verildiğinden, düğün günü hazırlıklarınızın kusursuz ve sorunsuz olması sağlanmaktadır.

  • Adres: Gürsu Mh.10.Cd.Balcılar Apt.No:5/B Konyaaltı


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Yetgin Çalışkan Kuaför firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.