Taner Kaplan Hair Studio

E-posta Gönder

  • Muratpaşa, Antalya.

Ekiple Tanışın

Taner Kaplan Hair Studio Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Taner Kaplan Hair Studio Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Taner Kaplan Hair Studio Sık Sorulan Sorular

Taner Kaplan Hair Studio gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Taner Kaplan Hair Studio gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Taner Kaplan Hair Studio gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Taner Kaplan Hair Studio gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Taner Kaplan Hair Studio şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Taner Kaplan Hair Studio şehir dışında hizmet vermiyor.


Taner Kaplan Hair Studio ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Taner Kaplan Hair Studio ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Taner Kaplan Hair Studio Hakkında

Düğününüzde muhteşem güzelliğinizle davetlilerinizin başını döndürmek isterseniz sizi Qull Kuaför Antalya’ya davet ediyoruz.

Modern tasarımlı, geniş salonumuzda güler yüzlü ve profesyonel ekibimizle size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Bu nedenle salonumuzda sadece en kaliteli dünya markalarının ürünlerini kullanıyor ve ekipmanlarımızı devamlı olarak yeniliyoruz.

Salonumuzda sizin hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için hizmet veriyoruz. Bu nedenle hazırlıklarınıza başlamadan önce gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm isteklerinizi ve beklentilerinizi eksiksiz olarak öğreniyoruz. Ardından bu bilgiler ışığında sizin isteklerinizi tam olarak karşılayıp, hayallerinizin ötesine geçmek için kusursuz bir hizmet sunuyoruz.

Öncelikle yüz hatlarınıza, gelinlik modelinize ve düğün mekanınıza en uygun saç modelini tasarlıyoruz. Saçlarınızın kesiminden, renklendirmesine kadar size her anlamda içinize sinecek bir hizmet sunuyoruz. Saçlarınızda yaptığımız her işlemde olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanmaya çok özen gösteriyoruz. Bu sayede saçlarınızın ışıl ışıl ve yumuşak bir görüntüyle sağlıkla parlamasını sağlıyoruz. Kır düğünleri için minik çiçeklerle, otel düğünleri için zarif incilerle ve taşlarla saçlarınıza bambaşka bir hava katabiliyoruz. Düğününde uzun saç kullanmak isteyen kısa saçlı gelinlerimiz için çok doğal görünümlü mikrokaynak uygulaması da yapıyoruz. Son olarak saçlarınızın düğün gününüzdeki tüm coşkulu eğlenceye rağmen bozulmadan kalması için, saçlarınızı tokalarla güçlü bir şekilde tutturuyor ve kaliteli saç spreyleriyle sabitliyoruz.

Makyajınızı hazırlarken makyaj ürünlerimizin ve kullandığımız araçların hijyenine çok önem veriyoruz. Makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz ve kalıcı bir şekilde durması için baz uygulamasıyla makyajınıza başlıyoruz. Yüz şeklinize uygun bir baz uygulamasıyla hatlarınızı belirginleştirip, saç modelinize ve gelinlik modelinize en uygun makyajı uyguluyoruz. Kusursuz güzelliğiniz düğününüzün bitimine kadar korumanız için kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek, Qull Kuaför Antalya gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz profesyonel ekibimizle sizin güzelliğinizi ortaya çıkarıp, hayallerinizin ötesine geçmek için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.