Qull Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Qull Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  800-1.000 TL

Qull Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Qull Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Qull Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Qull Kuaför Hakkında

Düğününüzde muhteşem güzelliğinizle davetlilerinizin başını döndürmek isterseniz sizi Qull Kuaför Antalya’ya davet ediyoruz.

Modern tasarımlı, geniş salonumuzda güler yüzlü ve profesyonel ekibimizle size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Bu nedenle salonumuzda sadece en kaliteli dünya markalarının ürünlerini kullanıyor ve ekipmanlarımızı devamlı olarak yeniliyoruz.

Salonumuzda sizin hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için hizmet veriyoruz. Bu nedenle hazırlıklarınıza başlamadan önce gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm isteklerinizi ve beklentilerinizi eksiksiz olarak öğreniyoruz. Ardından bu bilgiler ışığında sizin isteklerinizi tam olarak karşılayıp, hayallerinizin ötesine geçmek için kusursuz bir hizmet sunuyoruz.

Öncelikle yüz hatlarınıza, gelinlik modelinize ve düğün mekanınıza en uygun saç modelini tasarlıyoruz. Saçlarınızın kesiminden, renklendirmesine kadar size her anlamda içinize sinecek bir hizmet sunuyoruz. Saçlarınızda yaptığımız her işlemde olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanmaya çok özen gösteriyoruz. Bu sayede saçlarınızın ışıl ışıl ve yumuşak bir görüntüyle sağlıkla parlamasını sağlıyoruz. Kır düğünleri için minik çiçeklerle, otel düğünleri için zarif incilerle ve taşlarla saçlarınıza bambaşka bir hava katabiliyoruz. Düğününde uzun saç kullanmak isteyen kısa saçlı gelinlerimiz için çok doğal görünümlü mikrokaynak uygulaması da yapıyoruz. Son olarak saçlarınızın düğün gününüzdeki tüm coşkulu eğlenceye rağmen bozulmadan kalması için, saçlarınızı tokalarla güçlü bir şekilde tutturuyor ve kaliteli saç spreyleriyle sabitliyoruz.

Makyajınızı hazırlarken makyaj ürünlerimizin ve kullandığımız araçların hijyenine çok önem veriyoruz. Makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz ve kalıcı bir şekilde durması için baz uygulamasıyla makyajınıza başlıyoruz. Yüz şeklinize uygun bir baz uygulamasıyla hatlarınızı belirginleştirip, saç modelinize ve gelinlik modelinize en uygun makyajı uyguluyoruz. Kusursuz güzelliğiniz düğününüzün bitimine kadar korumanız için kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek, Qull Kuaför Antalya gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz profesyonel ekibimizle sizin güzelliğinizi ortaya çıkarıp, hayallerinizin ötesine geçmek için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Şirinyalı, 1497. Sk. No:15, 07160 Muratpaşa/Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.