Kuaför İsmail

E-posta Gönder

  • Muratpaşa, Antalya.

Ekiple Tanışın

Kuaför İsmail Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Kuaför İsmail Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kuaför İsmail Sık Sorulan Sorular

Kuaför İsmail gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kuaför İsmail gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Kuaför İsmail gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kuaför İsmail gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Kuaför İsmail şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kuaför İsmail şehir dışında hizmet vermiyor.


Kuaför İsmail ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kuaför İsmail ile 3 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kuaför İsmail Hakkında

Güzellik sektöründe, kadınları memnun etmek vizyonu ve amacı ile çıktığımız bu yolda hâlâ aynı heyecanla ilk günkü gibi yürümeye devam ediyoruz. Kuaförlüğe çıraklıktan başladığımız ve bu işi her aşaması ile ilmek ilmek öğrendiğimiz için yıllar içerisinde çok değerli tecrübeler ve bilgi birikimleri elde ettik. Bu sayede kendimizden emin ve sağlam adımlarla birlikte kuaförümüzü açtık. Salonumuz Kuaför İsmail Antalya merkezde bulunuyor ve güler yüzlü hizmetleri ile misafirlerini karşılıyor.

Müşterilerimiz kapıdan içeri girdiklerinde onların içini açan ferah bir atmosfere sahip salonumuzdan da bahsetmek istiyoruz. Çünkü bir kuaförün kalitesi salonun görünümünden belli olur. Burada hem konuklarımızı rahat ettirmek hem de hijyenik bir ortamda onları ağırlamak için her detaya dikkat ediyoruz. Salonun genel temizliğinden tutun da aletlerimizin hijyen kurallarına uygun şekillerde kullanılmasına kadar önemle dikkat ediyoruz. Ayrıca bu da yeterli değil, aynı zamanda kullandığımız ürünlere de çok dikkat ediyor ve daime kaliteli malzemeleri bünyemizde bulunduruyoruz.

Çok yönlü bir kuaför olarak aklınıza gelebilecek her türden hizmeti bizden alabilirsiniz. Tabii ki bunlardan en önemlileri ve hatta en özelleri ise gelin başlarımız. Bir yıl içerisinde çok sayıda gelini tarıyoruz ve hayatlarının en mutlu gününe hazırlanmalarına yardımcı oluyoruz. Profesyonel olarak çalışan saç tasarımı ve makyaj uzmanlarımız sayesinde gelinlerimizi baştan aşağı hazırlıyoruz. Onlara; gelinliklerine ve yüz tiplerine en uygun saç modelini tasarlıyor ve diledikleri bir model varsa harfiyen yerine getiriyoruz. Aynı şekilde ten renklerine ve yüz hatlarına uyan bir gelin makyajı da yapıyoruz. Sezonun moda renklerini tercih etmekle birlikte sadelikten ve doğal tonlardan fazla uzaklaşmıyoruz. Çünkü bir gelinin ne kadar doğal olursa aynı oranda güzel göründüğüne inanıyoruz.

Gelin saçı makyajı ile ilgili Kuaför İsmail fiyat listesi ne ulaşmak isterseniz yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Tahılpazarı mah. Kazımözalp cad. Tugayoğlu İşhanı No:122 Kat:1 Daire:5, 07100 Muratpaşa/Antalya

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.